Сладкарница Романс

  • 1 011
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте всички, които ще прочетете темата. Искам да се оплача от сладкарница Романс в Симеоново. Днес детенце има рожден ден   Party Time и поръчахме торта там. Избрахме си торта, платихме я 100% авансово (35 лева за 20 парчета) и снощи таткото отиде да я вземе. Изненадата беше голяма. Първо картинката не беше тази, която сме избрали, второ беше малка, а ние платихме 10 лв. допълнително, за да е голяма върху цялата торта. Трето имаше дефект при разпечатването - през средата на картинката минава грозна тъмна черта. За съжаление нямаше никакво време да я връщам и да поръчвам нова, защото днес в 8 трябваше да я занесем в детската градина. Потърсих управителя #2gunfire, за да се оплача поне, но телефонът му даваше заето в продължение на 2 часа, явно е предупреден от някого. Ядосах се много   Mr. Green и реших да пиша тук, за да не се случи същото на някой друг. Имало ли е и други подобни случай?

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз съм нямала,но друга позната ми се оплака .Тортите им са вкусни,но имат страшно много поръчки и напоследък май са занижили контрола на качеството.Жалко за тортат ви,но не се оставяй такова нещо да ви провали празника.

Честит рожден ден на детенцето,да ви е живо и здраво

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Аз съм нямала,но друга позната ми се оплака .Тортите им са вкусни,но имат страшно много поръчки и напоследък май са занижили контрола на качеството.Жалко за тортат ви,но не се оставяй такова нещо да ви провали празника.

Честит рожден ден на детенцето,да ви е живо и здраво
Там наистина е много вкусно, но контрола им по качество не е на ниво. Затова винаги поръчвам от Лучано. Даже тортата става по - хубава от картинката, особено детските Grinning

# 3
  • Мнения: 259
Не ми се е случвало,но аз ако съм на твое място ще ги гоня до дупка.
Вярно, страхотни торти имат но това си е жива подигравка .

# 4
  • Мнения: 385
На мен също не ми се е случвало! Даже със сватбената торта ме очароваха! Всичко беше по-хубаво от моите представи, докараха я точно на време и беше много прясна и вкусна! Но торта с картинка не съм си поръчвала!

# 5
  • Мнения: 47 963
на нас ни дадоха много хубава сватбена торта,но...без младоженци! #Cussing outтова се установи чак в ресторанта,ама карай,нямаше накъде да се оплакваме Close
иначе всичко там е много вкусно!

Общи условия

Активация на акаунт