бебинос

  • 1 293
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 539
майчета, видяла съм се в чудо с тия колики. Какво ли не давах - еспумизан, саб, инфакол, но нищо. варя и и чай от копър и анасон (семена), давам и хип - нищо. Сега съм взела тези капки - Бейбинос, но ми кажете как сте ги давали, и освен тях нещо др. давали ли сте?Според вас ще облекчат ли?

# 1
  • Мнения: 182
три пъти по три ги давах и при нас имаше ефект точно от тях, давах ги преди кърмене. Успех, дано скоро ви оставят проклетите колики Praynig

# 2
  • Мнения: 56
При нас тези капки нямаха голям ефект,по-добър ефект имаше чайчето,което виждам,че ти също правиш ( от семена на копър и анасон ).Пожелавам по-скорошно разрешаване на проблема.!

# 3
  • Мнения: 109
Три пъти по 6 капки преди ядене. При нас действаха добре + чай от копър.

# 4
  • София
  • Мнения: 630
 
Ето тема и още една. А с търсачката изилизат много повече.
Ето и статия за коликите.

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
На нас коликите май ни спряха  newsm68 newsm44 newsm57  261uu smile3535 newsm18,ама дали от бейбинос-а или си е било дошло време Rolling Eyes.Аз също бях пробвала Еспумизан,Саб-а,разни чайчета,но Бейбинос-а най-много действаше.Давах ги след хранене по три капки разтворени с малко млекце в лъжичка.Дано да има успех и при вас  bouquet!

# 6
  • Мнения: 2 849
Аз помислих ,че питаш за кремчето за мазане на коремче .Що не опиташ и с него ?То е с камфор ,анасон и леко загрява .При нас леко подобрение имаше от капките за колики Еспумизан ,преди всяко хранене по 10 . Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвали сме и капките и мехлемчето - действаха при нас. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 252
Ползвах само Еспумизан и кремчето Бейбинос. Но мисля, че най-голям ефект имаше като го гушкам или кърмя. Никакви чайове не хареса и спрях да го мъча. Коликите ги преживяхме общо взето лесно.

# 9
  • Мнения: 962
Аз от тях бях мн.доволна.Ползвах ги така: 2пъти по 5 капки с АМ преди храна

# 10
  • Мнения: 1 733
При нас нямаше ефект от никакво капки, помогна ни единствено мехлемчето на Бебинос. Аз мажеш сутрин и вечер след измиване/баня.

# 11
  • Мнения: 346
На нас тези капки ни помогнаха донякъде. Давах ги преди кърмене в малко кърма - 3 пъти на ден по 4 капки. Ако кърмиш, опитай да пиеш чай от копър, за да отива в кърмата и да действа на бебчо. при нас това определено помогна. Успех!

# 12
  • Мнения: 6 164
Те са същото като еспумизан, саб, инфакол... Активната съставка, съдържаща се в тях е симетикон. Confused Успех все пак! Пробвай с топло на коремчето, или да ти спи на корема. Тия капки... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 35 961
бяха най-добрите, но мнооого горчат Sad

# 14
  • Мнения: 1 259
Аз ги пробвах като последен вариант.Определено имаха ефект,давах и чай Бебезан.

# 15
  • Мнения: 995
Спомням си, че бях най-доволна от тези капки. Обаче как ги давах, не помня. Дано ви помогнат Peace

# 16
  • Мнения: 1 353
Три пъти по 6 капки и обикновено ги давах вечер и нощем, защото си бях въобразила че са по-силни и малката да спи по-спокойно. През останалото време на денонощието й давах Саб.

# 17
  • Мнения: 90
привет мамче.
при нас тези капки в комбинация с кремчето за мазане на коремчето пак на бейбинос имат чудодеен ефект. В началото ги редувах с САБ, като ги давах 3 пъти по 6 капки дневно, впоследствие спрях САБ/наистина като че ли се запичаше от тях/, намалих бейбинос-а с 2 капки. Сега давам, само когато усетя че е неспокойна и увива крачета. Успех в борбата!

# 18
  • Русе
  • Мнения: 170
Те са същото като еспумизан, саб, инфакол... Активната съставка, съдържаща се в тях е симетикон. Confused Успех все пак! Пробвай с топло на коремчето, или да ти спи на корема. Тия капки... Rolling Eyes
Това не е вярно. В бейбинос няма симетикон. В саб-а и в еспумизана - да - в различна концентрация (инфакол не съм ползвала), като в саб-а концентрацията на активното вещество е   по-голяма (затова и от него се дават по 15 капки, а от еспумизана по 20 минимум). Капките Бейбинос съдържат екстракти от копър (320мг), лайка (200мг) и кориандър (200мг), разтворени в етанол (алкохол) т.е. нямат нищо общо със състава на другите два вида капки.   smile3503

# 19
  • Мнения: 109
Аз слагам 15-20 к.бебинос във водата и давам да пие от нея през целия ден.А иначе давам по 15к.Саб симплекс преди хранене.Незнам дали има ефект, защото пак си има колики, но може би без капките ще са още по-силни.

# 20
  • Мнения: 539
icecreme, едновременно даваш и саб и бебинос ли? Аз се обадих на нашето GP за да питам дали може и от двете, но тя ми каза ако ще давам бебинос без саб, нищо че са различни. А от този еспумизан бебе на кърма не беше акало 3 дена, че някрая я изаках с термометър. Наистина много запичат, което още повече май ги мъчи.

# 21
Тия капки "Бейбинос" съм ги признала!!! А в комбинация с мехлемчето за корем просто не съм имала проблеми с коликите.

Общи условия

Активация на акаунт