Търся оказиони във Варна

  • 1 603
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Tursq za da si kupq koli4ka.
Ili $ipolino "POOKY" ili sa6tata na CANGARAOO.Bihte li mi pomognali?

# 1
  • Мнения: 1 581
Знам само един оказион. Като тръгнеш от кино Тракия към Експресбанк, от страната на киното обаче вървиш, първата пресечка наляво, малко вървиш по улицата (не знам как се казва) и отдясно е магазина, не знам и той как се казва  Embarassed
Има доста колички, и разни други неща. Дано да ми разбра обяснението  ooooh!

Можеш да пробваш и във форума Продавам, предлагам, може да има някоя мама от Варна   bouquet

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
1.Владислав 42 спирка патриарха - пада се първия или втория блок
2.зад складовете на колхозния пазар - ул Ж. Кюри 80
3. на кино Тракия - оказион Саша. Улицата е май Баба Тонка..../ този е с най голям избор /

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Знам само един оказион. Като тръгнеш от кино Тракия към Експресбанк, от страната на киното обаче вървиш, първата пресечка наляво, малко вървиш по улицата (не знам как се казва) и отдясно е магазина, не знам и той как се казва  Embarassed
Има доста колички, и разни други неща. Дано да ми разбра обяснението  ooooh!


Улицата е " Ангел Кънчев". Аз оттам си купих количката преди 1 год. Случих на количка случайно, защото тогава нищо не разбирах. Ако сега трябва да купувам като че ли първо бих потърсила тук във форума и ако количката е във Варна и мога да я видя...  newsm10

За Пуки-то на Чиполино: напролет като излязоха като модел бях полудяла по тях, но сега чувам от мамите за доста недостатъци. Главното е, във вариант легнал за новородено е безумно малка. Но това е лично мое мнение. Успех в избора.

Общи условия

Активация на акаунт