Едрички сега сме всички, но през НОЕМВРИ - с бебета в ръчички!

  • 12 579
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 437
Леле почва се!
Тали, скъпа сигурно вече си в болницата, но и аз като всички мами стискам палци всичко да мине бързо и колкото се може по-лесно.  .

Момичета аз не съм сигурна за срещата в понеделник, но във вторник на лекцчията идвам и тогава ако искате пак можем да седнем някъде.

# 226
  • Мнения: 255
Tali1, стискам палци раждането да мине бързо и леко( и щъркела да носи новини скоро, скоро). И теорията, по която май всички сме отличнички, да доведе и до шестица по практика. Ние днес с Роня и Изабела бяхме на една страхотна релаксация,  ммм... ще има какво да си спомняме когато раждаме Wink

# 227
  • Мнения: 2 274
   Веси 1, един винен кебап можеш да врътнеш с гарнитура варен ориз или картофено пюре  Peace!
   Деничка, ще ти пусна едно ЛС с моите методи на лечение  Peace!
   Момичета, от 2 дни имам чувството, че и аз нещо няма да дочакам термина! Коремът ми много се е смъкнал, адски ме боли таза, краката на бебо вече не стигат до ребрата ми, а нещо постоянно ме натиска и пробожда отдолу! От време на време дори имам и болезнени контракции! Само се надявам до сряда да издържа, за да мога да говоря с доки, че от 1м. не сме се виждали с него и не сме обсъждали раждането  Praynig!

# 228
  • Мнения: 210
Здравейте,мили  майчета.Благодаря за топлото посрещане,много сте мили. smile3501 smile3503.Стискам палци на Tali1всичко да мине безпроблемно и много скоро да гушка своето сладко бебче newsm10 breastfeedingПожелавам на болничките майчета,скорошно оздравяване.

# 229
  • София
  • Мнения: 2 437
Мацки сега гледах новините и съобщиха за голямото бебе Константин родено в І АГ - 5300/57 см. Сега четох и октомврийките и прочетох, че той е от техния отбор (поне така мисля). Таткото беше писал за него. Ами той е мноооого голям, а мамата го е родила нормално, представятели си !

Рени стискай още малко.
Ох какво ли става с Тали newsm78

Хайде лека вечер на всички!

# 230
  • Мнения: 334
Здравейте и от мен,  искам да споделя, че това с настинката се оказа при мен много неприятен вирус - в понеделник започна от раз с обилна хрема и дразнене в гърлото .... след мноооого чайчета с мед и лимон и хомеопатични препарати от вчера съм на антибиотик - защото всичко слезе от носоглътката към трахеята и дробовете. Ужасно е да кашляш и да си бременна. А и точно сега, ако се разраждам  със сигурност ще заразя и бебо. Пазете се много, взимайте профилактично мерки и ако е възможно ограничете контактите с потенциални носители....  Ужасно е.  Искрено се надявам да  ви се размине.
А на заболелите бързо оздравяване.

# 231
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета!
И аз стискам палци на Тали,дано да мине всичко нормално  Praynig
Добре дошли на новите мами и леко доизбременяване!
И аз съм настинала,гърлото ме боли и кихам постоянно и ми се тресе тумбака Whistling Пия чай,ама е много гадно.
Мамчета аз тая седмица (най-верочтно сряда)  влизам вече в болница.Бях на преглед и доки каза,че плацентата ми е 3 степен на зрялост,корема много ми е слязъл надолу, и мога всеки момент да очаквам  #Crazy Малко съм се шашнала,но вече ми е мнооооого тежко.Бебо е по-големичък и незнам как ще раждам  newsm78
Чух и аз за голямото бебе,да е живо и здраво  Hug
benighted може ли и на мене да кажеш твоите методи на лечение,да се стегна и аз малко!
Айде,чао засега!

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 20:53 от evita_fr

# 232
  • Мнения: 2 332
Стискам и аз много плаци на ТАЛИ1, че то страшна работаааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Вчера ми правиха запис на тоновете - имам си контракции, почти регулярни (само дето не ги усещам), а и бебо реагирал на тях (тия криви линии нищо не ми говорят).

Питай за кривите линии Роси74, тя е корифей Simple Smile  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Роси, не се сърдиш надявам се Simple Smile  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Ща убия...  Wink М/у другото се сетих защо беше такава  кривата на матката ми - нали бях обърната към стената по време на записа - да ама непрекъснато се обръщах към Мерелин за да си говорим - щото не обичам да говоря с някой без да го гледам... та няма начин това непрекъснато обръщане да не е оказало влияние. А и акушерката каза, че не са контракции, нали така  Stop.

Мацки сега гледах новините и съобщиха за голямото бебе Константин родено в І АГ - 5300/57 см. ...

Лелей, какво бебе... браво на мамата!!! Да са живи и здрави, разбира се!

# 233
  • Мнения: 334
Искрени благодарности на майчето, което препоръча вълшебните питки!!!
Моите мъже останаха очаровани, а за мен да не говорим... smile3501

Дано всичко при Тали1 е добре.   Praynig


# 234
  • Мнения: 2 274
   Ето и последните новини от Тали! Дословно преписвам SMS - а:
  "Имаме страхотен малък момък, казва се Виктор и е 2740кг!"

  Hug Hug Hug ТАЛИ, да ти е живо и здраво момченцето и само да суче и да спинка, за да може мама бързо да се възстанови!  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 21:30 от benighted

# 235
  • Мнения: 325
ЕЕЕХ чЕ ХУБАВОООО-ПАК СЕ РАЗПЛАКАХ-ама съм ревлааа!Талииии да ти е честито бебче ВИКТОР!!!!!!! newsm44  ura newsm07  bigdance2 Tada

# 236
  • Мнения: X
Веси, тези дни си мисля за теб - отдавна не беше писала, даже по едно време реших че вече си родила /нали Борис беше роден в началото на 9-тия/. Радвам се, че си добре. Ако не е много късно с идеите - я метни едно свинско със зеле!
Тали, мисля си за теб и ти пращам положителни мисли и енергия!
Dil, отдавна не си писала, как я караш? Останалите варненки ходим на лекции, последвани от вкусни похапвания и обиколки по бебешки магазини, ако имаш време - чувствай се поканена!
И аз вече имам количка - най-после реших да взема Quinny freestyle XL, за което ви бях питала по-рано. Много е хубава, като единствения и недостатък /поне засега/ е че е тежичка, но аз живея в къща и смятам да я оставям в гаража, само ще и пригодя някакво покривало да не се цапа. Имам си и кошче dreami, куп аксесоари и даже една проходилка Чико. Даже не знаех как изглеждат проходилките и се шашнах какви свирки и дрънкалки са им накачулили, а още повече се изненадах като видях в един магазин че въпросното нещо струва 140 лева.
Вчера съвсем случайно попаднах в един от Биг Шоп-овете, където току що бяха получили бебешки нещица на ТСМ, почти всичките само по единични бройки и купих една олекотена завивка, едно одеалце и още едно одеалце-пелена. Видяха ми се много ефтини - между 21 и 27 лева бройката, но може и само така да ми се е сторило. Но са много красиви, мекички и ... сини. Дано лекарите са познали пола, защото ще има да подарявам бебешки дрехи.
Май много се разписах, сори, няма да досаждам повече. Ама днес не можах да се видя с варненките и цял ден само други неща са ми в главата, а ми се говори за бебетаааааааа. Хайде, лека!

# 237
  • Мнения: X
Тали, честито! Да ти е жив и здрав Виктор! Много да ви радва!!!

# 238
  • Мнения: 2 249
ехааааа-точно си викам преди да заспя да проверя дали си имаме беб4е-мнооого се зарадвах newsm44
много много да слушка малкия Виктор,да папка ,да расте и да радва мама и тати newsm32  bigdance2

малеееее ми май се почнахме сериозно а? ooooh!добре,4е в4ера си подготвих багажа Mr. Green

# 239
  • Мнения: 3 034
Ехааа, цял ден тичам по задачки, а какви новини съм изпуснала.... Hug

ТАЛИ, честито бебе Виктор !!!  bouquet  Да ти е жив и здрав и мноооого да се усмихвате и двамата !   ura

Добре дошла на новата мама кi4o22 !

Ние вече си имаме количка  1stroller newsm44  Купих я от една мама от продавалника - Чиполино с кошница за кола. Много ми харесва, дано да е удобна...

Общи условия

Активация на акаунт