Едрички сега сме всички, но през НОЕМВРИ - с бебета в ръчички!

  • 12 587
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 498
ех, raliar, много съжалявам за случката - дано няма нищо счупено. Подут ли ти е кракът?  Sad
Абе и аз почнах да се контузя напоследък. Вчера си прискрипах пръста, опарих си ръката и какво ли не. Трябва да внимаваме!!! И както ни посъветва една акушерка:
Много е важно след раждането да сме предпазливи, катко когато сме били бременни, защото организмът не се е възстановил все още, а се чувстваме леки и недай си боже има много случаи на родилки и майки, които припадат и чупят нещо  Shocked. Така, че момичета - имайте предвид да се пазите и след това!!!

Клюки, честит рожден ден - да получиш най-хубавия подарък през ноември Simple Smile

Да са живи и здрави и всички останали рожденици, и добре дошли на новите попълнения.

Софийски майчета - нищо не споделяте от лекциите които посещавате  newsm78. Дайте малко полезно инфо,,че ние тука и трите варненки сме първескини  Embarassed

# 61
  • Мнения: 206
Нямам време да седна да прочета какво сте написали, но заглавието е страхотно  newsm62 Браво на мамата, която го е измислила  smile3501 И докато не съм забравила утре в у-ще мама има платени 2 лекции за кърменето. Аз мисля да ходя, понеже вече съм се вманячила на темата. После ако ми остане време ще напиша най-интересните неща, които съм научила. А за тези които се интересуват горещо препоръчвам книгата "Книга за кърменето", май и мишенце беше пуснала линк към нея. Целувки по тумбаците.

# 62
  • Мнения: 1 064
С риск да ме линчувате Rage, искам само да добавя, че към доматите с ориз може да прибавите и малко нарязана македонка или друг колбас по ваш вкус, за да не ви е постна манджата и за да не се мръщи мъжа ви...Македонката се добавя заедно с доматите...
Сега стискайте палци...отивам да правя питките на Карина...  chef

benighted, май и аз ще идвам при теб в ъгъла... Embarassed

# 63
  • Мнения: 206
Извинявайте, но забравих...  Blush
TALI1, как се усети че ти изтичат водите ?!  ooooh! Това е моя най-голям кошмар, все си мисля, че може да ми изтекат водите и да не разбера.  Пък и сега нали съм станала една.... сочна-а.... Сещате се !  Simple Smile Това съвсем подхранва страховете ми ! Как да разбера, ако водите ми изтичат малко, по-малко....  Sick

# 64
  • Мнения: 2 274
benighted, май и аз ще идвам при теб в ъгъла... Embarassed
  Идвай!  hahaha Бюрото е голямо, ще се съберем и двечките  Joy Mr. Green Joy!

# 65
  • София
  • Мнения: 352
Много благодаря за топлото посрещане!  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Клюки  newsm59 !Пожелавам ти много здраве,късмет,любов и радостни мигове,а ноември да гушкаш здраво и пухкаво бебче!   ura Честито и на другите рожденници-да са живи и здрави!

# 66
  • Мнения: 325
 БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ВСИчКИ ЗА ХУБАВИТЕ ПИЖЕЛАНИЯ-чЕРПЯ ВСИчКИ ОТ СЪРЦЕ-  party023ПОЖЕЛАВАМ  НА ВСИчКИ ОНОВА КОЕТО ВСИчКИ СТЕ МИ ПОЖЕЛАЛИ ДА ВРЪХЛЕТИ И ВАС  love001
 Добре дошли и на новите мами БУБАЛИНА 77 и аз вече съм на 29 и термина ми е 17.11
а мамите с питките ----вторник да са на линия с по една тава да ги пробваме-среща знаете каде:) мястото с наи -много и най -сладки бременелки:)

# 67
  • София
  • Мнения: 1 067
А аз сега се връщам от ЖК.

Оказа се че бях права, че малко безсмислено са ме подържали в болницата, ама нищо, не беше толкова зле все пак...

Плацентата ми не била баш трета степен зрялост, ама имало зачатъци на презряване и сега ще ходя на консултации всяка седмица да я наблюдават, че явно ще е проблем.
Ако презрее май ще се видим с бебка по-рано от очакваното...  Ама каквото стане...

Взех си и направление за алерголог. Според мен тестването за упойките е доста важен момент, при тези ми алергични реакции...

# 68
 baloniЧестит рожден ден Клюки!!! baloni Да си жива и здрава, и разбира се през ноември да гушкаш най-сладкото бебче на света.

Добре дошли на новите мамита.Весели мигове с нас.
Леле момичета сега се вкарах в дилема, кое да сготвя ориза или питките, че както разказвате ми потичат лигите.Май първи ще е ориза...

# 69
  • Мнения: 815
здравейте, мами! Днес постъпих много умно и си легнах с Ран на обяд и добре си поспах Simple Smile Отново да честитя на Клюки- да си жива и здрава и да се радваш на малко пухкаво бебче след месец Simple Smile

Петипетя, трябва да има нотариално заверен документ, че татито признава бебко, за да го запишат с неговите имена. Става за секунди- знаеш - нотариусите вече са на всяка крачка, а цената е 3 лв.

Рени, искат лигнин в Шейново- ама колэко не знам- майка ми беше купила многооооо- беше си цял плик- аз ползвах само като се сложиха от родилна зала в стаята- после минах на превръзки, че ми беше по- удобно- А само преди визитация махах превръзката и докато дойдат докторите- лигнин под мен. Ти от къде ги купи тия чаршафи- от аптеката ли?- колко струват

Тами, ами с това изтичане на водите... стана ли ясно кога ще е операцията ти

Добре дошла на Герче- Веси 1- честит втори малък мъж!!!

# 70
  • Мнения: 2 249
ей ша ви бия с тез манджи бе #Cussing out-тука олигавих цялата клавиатура и накрая нали съм мързел ядох филия с лютеница Mr. Green
да ви кажа-ако някоя мама реши да си купува козметиката на СЕБАМЕД-имам талонче за 10% отстъпка от училище МАМА-мога да го дам Hug-за цялата козметика излиза около 6 лв отстъпката Wink
на мен никой никога не ми е казвал каква степен ми е плацетата newsm78-хммм-в понеделник ще питам
айде бе-няма ли да си направим среща пак(не 4е не се виждаме повечето на лекциите ама....)-ай че то не остана baby_neutral

# 71
Здравейте,
казвам се Дани и най-после се престраших да се регистрирам!
Термина ми е на 20 ноември и това ми е първа бременност. Следя си бременността в Правителствена болница при д-р Асенова, много съм доволна от всичко до момента и смятам там да раждам, живот и здраве. В началото на 6-тия месец започнах да получавам много контракции, лежах в болница, изписаха ми една шепа с хапчета и ме изписаха само при условие че лежа и нищо не правя, и така до момента. Доста е неприятно само да лежиш и да не може да излизаш, но си заслужва! През цялото време те крепи мисълта за малкото съкровище и това е достатъчно. Иначе ми казаха че ще е момче. Още нищо не сме купували по обясними причини, но иначе съм си харесала почти всичко като модели от интернет и само чакам да влезна в 9-тия месец за да тръгна на пазар.  Wink

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Добре дошла на новата мама Дани smile3525!!!!
Леле като чета какво си изтърпяла... Shocked,да чукна на дърво мойта бременост засега беше лека,само дето вече доста ми тежи корема и вечер се въртя не мога да си намеря място.
Пожелавам ти по-леко бременее до края,дръж се още малко. newsm10

# 73
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
МИЛА КЛЮКИ, newsm59
ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И С НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ ЗА НАЙ-СЛАДКАТА МАМА, ЕСТЕСТВЕНО newsm67 newsm07! ДА ПОЛУЧИШ МНОГО ПОДАРЪЦИ  Gift, А НАЙ-ХУБАВИЯ - СЛЕДВАЩИЯ МЕСЕЦ Grinning!


Добре дошли и на новите мами Hug, по-леки последни бременлийски дни! Grinning

# 74
  • Мнения: 167
Честито на всички рожденици - да са живи и здрави! newsm59

Добре дошли на новите мами - леко до финала Hug

Стига ,мами, с тези рецепти - в началото на бременността полудявах по тестяно,чак в изблик на лудост МЕСИХ питка и си купих хлебопекарна/всичко-на всичко 1 път пекох хляб там/,сега обаче съм на вълна шоколад - 1/2 на ден, иначе не лягам!

Вече съм в 9-ти месец newsm44,мога да раждам!Докито каза,че юнака е около 3300/отклонения до 400гр./,така че не е никакъв проблем да родя и сега,но все пак искам да си стои на топло до 1.11.

Днес ходих да се правя красива - то иначе не приемали в болницата  newsm03- та съвсем случайно попаднах на препоръчван педиатър.И както бях намацотена с маска ,като мумия,се разбрах с докито,че той ще ни е педито! thumbsupМного добра работа свърших!

ЦелуФки!

 П.С. Снощи гледахте ли Биг Брадър?Не можех да си взема въздух от смях - чак се притесних за бебко,дали му понася такова друсане!

Общи условия

Активация на акаунт