Какъв цвят на стаята за да се вързва с тъмно червени дивани?

  • 7 366
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    На сестра ми хола е със червени стени и зелени канапета и диванчета в комбинация с под от дървено дюшеме лакирано с "орех" и по-светли дървени плоскости на тавана.Звучи безумно,но е невероятно красиво и различно,а големите цветя-(палми,бенджамин,филадендрон) контастират убийствено на стените. Малко се отплеснах-идеята ми беше-тъмно червено+подходящо зелено. Това е подходящо само за много големи стаи,малките се "схлупват". Peace

# 16
  • Мнения: 1 737
Имахме тъмночервен диван, керемидено по-точно. Стени освен бели не признавам, килимите и плочките ни са сиви и към тях беше избран дивана.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
може стените да са същия червен цвят, с оранжеви или жълти черти, отвесни..........

# 18
  • Мнения: 4 392
Пясъчно жълто. Peace

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В природата цветовете се съчетават всякак и това не е грозно. Аз бих избрала бяло, за да не тръгна в плоскостта "Напасвам цветовете" и да почна да търся, например картина в тъмно-червено или килим в кафяво.

# 20
  • Мнения: 1 449
Сиво, венге, нещо златисто newsm78

Идеално!
Може да е стена с ефектен тапет да речем, а останалите стени да са си бели. В новия брой на "Идеален дом" пък гледах интересно изпълнение с червени дивани, и бяло с тъмно синьо райе.

# 21
  • Мнения: 4 473
Сиво или мляко с кафе  Peace

Това е и моят отговор.

# 22
  • Мнения: 75
Тъмно синьо и светло сиво Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Сестра ми сега правиха ремонт и сложиха керемидено-червени дивани и канапета, пясъчно жълти стени и мебели цвят венге. Много добре изглежда.

# 24
  • Мнения: 8 917
Бледо жълто, сиво, венге Peace

# 25
  • Мнения: 235
кафяво ама за някоя по малка стеничка, че да не стане много тъмно

# 26
  • Мнения: 3 268
Топло жълто,гълъбово сиво или шампанско

# 27
  • Мнения: 534
Светло сиво,бледо пясъчно жълто

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
моите дивани са тъмно червени - стаята ни е в жълтата гама. Има много нюанси на този цвят - ще си избереш

# 29
  • София
  • Мнения: 15 458
На тъмно червено върви цвят зелен лимон и маслено зелено. С трите цвята става много хубава комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт