Nutrilon са пуснали ново мляко - 1-3 годинки

  • 630
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Купих го за проба, ето го и него



Без добавена захар е, с натурален и неутрален вкус, точно, каквото смятам, че трябва да е млякото за след годинка. Всички останали са сладки и ароматизирани. С всички необходими елементи, минерали, витамини и т.н.

Засега е в бутилчици по 500мл, след отваряне имат трайност 72 часа.

Не знам в кои страни го има вече, ново е, но се надявам и в България да се появи скоро.  Peace Може някой да попита вносителите за тази марка...  Thinking

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Благодаря за инфото-още днес ще попитам  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Това мляко за съжаление скоро няма да го видим в БГ  Sad
То тука съвсем наскоро пуснаха Нутрилон 3, което го водят за след годинка, а доколкото разбрах в другите страни било за след 8 месеца. Ако греша, Блонди да ме поправи  Wink

# 3
  • Мнения: 27 524
Всички тройки на млеката са от 8 до 12 месеца  Peace Права си, Джеси.

За след годинка винаги са други. Защо да не го внесат и у нас?  Sad

# 4
  • Мнения: 46 489
И аз не вярвам скоро да го внесат  Tired
Блонди, повечето деца след 1 година минават на обикновено кисело и прясно мляко, производителите са си направили проучването, ще започнат да внасят, когато знаят, че има клиенти.

# 5
  • Мнения: 240
Така ми се иска докато ни дойде времето за него да можем да си го намираме.А пък докато дейде от София до Русе сигурно ще мине още една година.То пюрета има 3-4 вида в Русе , пък за такова млякоооо , живот и здраве за второто ми дете , дай боже. Laughing

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има и Аптамил за след 1 и 2г.Все се чудя за тези 72ч. съхранение за които казва Блонди ThinkingПрахообразните млека не трябва да се ползват час след приготвянето, а тези за да издържат 72ч. дали няма доста консерванти в тях newsm78Аз давам още Аптамил 3....моята е като едно си баба знае, едно си бае, но...............
               

# 7
  • Мнения: 27 524
Тук го няма този Аптамил  Sad Иначе за консервантите си права... Пресните млека, обикновените, не детските, издържат по една седмица и повече... та явно има консерванти и в тези.

Аз обаче колкото повече гледам и чета, толкова повече се убеждавам в едно - с изключение на Германия, където са си оргиналните и единствените продукти на Милупа, в повечето останали страни Нутрилон и Милупа е едно и също. Ето ви нагледен пример:

Млека на Нутрилон:



Млека на Милупа:



Плодови пюрета на Нутрилон:



Плодови пюрета на Милупа:










# 8
  • Мнения: 4 068
Еееееееееееее, богопомазани сте вие. Тука току що се появи Нутрилон 3 и не вярвам в скоро време да видим от тези новите млека. Аз като видях Нутрилон 3 и скочих до небето от щастие, че щерката никакво друго мляко за след годинката не ще да пие.

Общи условия

Активация на акаунт