Искам да похваля ФДТ на Bourjois

  • 2 006
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
МНого е готин. Вчера си го купих. Не си личи изобщо, че съм с фон дьо тен, а в същото време кожата ми изглежда наистина добре. МНого, много съм доволна.
Със слънцезащитен фактор 12, и без мазнини!:)
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40306&cat=3254&shop_id=12

# 1
  • Мнения: 1 809
Супер,точно такъв ми трабва.Колко струва?

# 2
  • Мнения: 5 299
Супер,точно такъв ми трабва.Колко струва?
13 лв Grinning

# 3
  • Мнения: 1 885
БейбИту, радвам се, че си намерила нещо подходящо за теб. Аз отдавна се бях замислила за ФДТите на Bourjois, но смятах да си взема Happy light.
Как ти изглежда лицето от този? Има ли блясък и по-скоро за мазна кожа ли е щом няма мазнини?

Мерси предварително Simple Smile

# 4
  • Мнения: 35 891
Браво! този ми е любимият ФДТ!

# 5
  • Мнения: 5 299
В магазина ми казаха, че е за младежка кожа. Не знам точно за каква. Моята е смесена мисля. Лицето ми изглежда свежо, все едно съм се мазала с крем, но не е прекалено. Подозирам, че за суха кожа, ще е идеален, защото е доста течен, и много лесно се разнася. Много нежно. Аз имам малко лунички, и разни такива петна по лицето, и идеално го прекрива, без да е натрапчиво. МНого много свежо. Hug

# 6
  • Мнения: 1 885
И аз съм със съвсем малко лунички и някое друго червено петънце от стари пъпки... значи ще ми седи добре Simple Smile
И аз ще си взема тия дни  Mr. Green
Мерси за това, че сподели Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз ползвам този цяло лято и съм доволна.Единствено като се сложи крем преди него-става малко неприятно.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз пък голям зор виждам, докато го размажа без следи тоз... Нещо съм неумела, защо така - не знам.

# 9
  • Мнения: 5 299
Аз пък голям зор виждам, докато го размажа без следи тоз... Нещо съм неумела, защо така - не знам.
Определено има значение от типа кожа. В Бонжура ми казаха да слагам крем преди ФДТ, но аз го намацах директно. Много добре се разнесе - никакви следи. Каква е кожата ти?

# 10
  • Мнения: 35 891
и аз го мацам директно - иначе става много тежко за моята смесена кожа

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз пък голям зор виждам, докато го размажа без следи тоз... Нещо съм неумела, защо така - не знам.
Определено има значение от типа кожа. В Бонжура ми казаха да слагам крем преди ФДТ, но аз го намацах директно. Много добре се разнесе - никакви следи. Каква е кожата ти?
Нормална към смесена. Ако я измия предварително с почистващо (а аз го правя), даже към суха отива. С крем отдолу още по зор да се размаже, голямо мазане пада. Уф.

# 12
  • Мнения: 5 313
И аз съм доволна от този. Peace

# 13
  • Мнения: 4 358
Има ли някаква схема за мазане с ФДТ? А около очите мажете ли?

# 14
  • Мнения: 35 891
Има ли някаква схема за мазане с ФДТ? А около очите мажете ли?

да, мажа около очите, защото все на недостатъчно покривни коректори съм попадала
самият ФДТ размазвам като крем - той попива по малко и се получава няколко минути след намазване доста по-равномерен тен

Общи условия

Активация на акаунт