Бъдещи свекърви и тъщи - прочетете!

  • 4 376
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 274
Оу, аз не мога да се похваля с такава реплика. Whistling
  Аууу, нИдей така! Ша са намразите със снЪхЪта  Mr. Green!

# 76
  • София
  • Мнения: 6 743
Напълно е възможно такова неща и ще бъде забавно.Бях харесала Каки на Правда_з, ама тя таз тъща...къща и купихме, сега вила на морето и мерцедес сигурно ще трябва  Joy Laughing .Та май ще си замълча интелигентно  Mr. Green
Инак бих се сватосала със slstoianova.Те и без това е Рая са все заедно  Laughing Оооох, има време, до тогава я камилата, я камиларя .... Hug

# 77
  • Мнения: 2 292
не вярвам светът е толкова голям, всичко е интернационално, няма големи бариери и хората са толкова подвижни на далечни разстояния...

# 78
  • Мнения: 2 614
Напълно е възможно такова неща и ще бъде забавно.Бях харесала Каки на Правда_з, ама тя таз тъща...къща и купихме, сега вила на морето и мерцедес сигурно ще трябва  Joy Laughing .Та май ще си замълча интелигентно  Mr. Green
Инак бих се сватосала със slstoianova.Те и без това е Рая са все заедно  Laughing Оооох, има време, до тогава я камилата, я камиларя .... Hug
Свао, свао..... какво доживях да ме разказваш тук по форумски! hahaha
А и Мерцедес ли точно реши да купиш, хич не я долюбвам таз марка, земи нещо "по-така" да не се срамувам, де Joy
Гледам за Калина нещо в минало време говориш "бях харесала!!!", вече не я ли харесваш, и бързо ме замени със Слава, ама ще се разберем!
Все пак днес мебели заедно избирахме, не ще да е случайна таз работа! Признай още ни харесваш! Mr. Green Heart Eyes Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 6 743
Аааа, харесвам си го детето, то е слънчицеееее.Абе  да ти кажа няма много моми из квартала, пък ти на много си я обещала, та за туй ...да не чакам на опашкаааа  Joy  Heart Eyes   bouquet

# 80
  • Мнения: 2 614
Аааа, харесвам си го детето, то е слънчицеееее.Абе  да ти кажа няма много моми из квартала, пък ти на много си я обещала, та за туй ...да не чакам на опашкаааа  Joy  Heart Eyes   bouquet

Обещала - нееее, още чакам и преценявам Thinking! Ама вие първи бяхте! Heart Eyes Hug
ще ни бият, че на чат го обърнахме!
А иначе по темата - не бих я възпитала като мъжемразка, аз самата не съм....
По повод домакинската работа мисля, че не бива да се дели на чисто мъжка и чисто женска. Мъжът ми често готви, защото обича да го прави, гледа и детето понякога... и не мисля че с това е по-малко мъж - напротив!

# 81
  • Мнения: 1 446
Всичко е възможно и света е много малък. Wink
Едно съм сигурна , че ще сме по - различни родители от нашите.

# 82
  • Мнения: 5 680
Възможно е, ами. Даже си представям варианта: женят се младите и в последствие се разбира, че двете свати навремето са си разменяли реплики в БГ-МАММА  Laughing
FlutterИ аз така Party

Общи условия

Активация на акаунт