Big brother 3- 6 част

  • 19 573
  • 508
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 474
Гледахте ли Голямата уста вчера  Joy , направо умрях от смях. Слабаков такива ги ръси ,че можеш да припаднеш Laughing

# 271
  • Мнения: 1 149
Я кажи кво стана-не можах да гледам Mr. Green

# 272
  • Мнения: 7 474
Обсъждаха Лиляна и Борислав, Гаро и Пеньо, но епитетите и определенията бяха толкова сочни и цветисте, че не мога да ги препредам Mr. Green
За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy

# 273
  • Мнения: 2 897

За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy


Това Андрей ли го каза?Хареса ми определено  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 7 474
Да ,Слабаков го каза + това ,че много добре играес камерите и само ги следи   Laughing

# 275
  • Мнения: 1 149
Обсъждаха Лиляна и Борислав, Гаро и Пеньо, но епитетите и определенията бяха толкова сочни и цветисте, че не мога да ги препредам Mr. Green
За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy

hahaha smile3532

# 276
  • Мнения: 819
Разкажете още за Голямата уста от снощи, че не можах да го гледам  Praynig  Обаче това за Лилето мноооого ми хареса.... JoyНо защо ли ми се струва, че Бобчо не е по-умен от нея/ да не кажа, че е и по-тъп/. Тоя кво си мисли-вчера се запознал с нея, малко целувки...и вече ще и поставя условия и ще и правел забележки, че откъде накъде?!?  Чудя се дали не е зодия скорпион... newsm78 /или в краен случай риби/?

# 277
  • Мнения: 5 000
За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy

Joy Joy Joy
и с тия муцки дето ги прави постоянно и се е изкривило ченето.
всички такива надувки са едно към едно, толкова са ми еднакви

# 278
  • Мнения: 656
За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy
Joy Joy Joy

# 279
  • Мнения: 4 053
За Лиляна само запомних,че за да си позволиш да бъдеш толкова тъпа, трябва да бъдеш много по-красива Joy
Joy Joy Joy



 Joy Joy Joy

# 280
  • Мнения: 7 474
В Торентите го има качено цялото предаване. Струва си да го гледате Peace

http://torrents.bol.bg/browse.php?search=%C3%EE%EB%FF%EC%E0%F2%E … 1%F2%E0&cat=0

# 281
  • Мнения: 5 680
Flutter Този Панайот ми е отвратителен. Как може да има такива хора, умът ми не го побира. Дано да си излезе, защото горкия Пеньо много му се насъбра. Party

# 282
  • Мнения: 2 897
Гледам,Панайот отчаяно прави опити да свали нечии съквартирантски бикини hahahaПоследната му мишена беше Дианчето,но неуспешен изстрел JoyКоя ли е следващата...може би баба Вили Sick

# 283
  • София
  • Мнения: 722
Нали  и без друго се възбужда като го масажира...... Mr. Green

# 284
  • Мнения: 120
Снощи чухте ли какво каза малкия Боби - случката с бутилката била измислена.
След това на анонса споменаха че тази вечер ще излезе наяве голяма тайна, след която в къщата нищо няма да е както преди.
Като се има предвид че загатнаха подозренията на Ева...какво мислите - дали няма някаква тайна и около тях?

Общи условия

Активация на акаунт