Програма, която отваря .pdf?

  • 2 050
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Моля, ако някой има такава, да ми я даде, за да си отварям тука едни работи Tired, че е голяма мъка. Гледам файловете и безсилно щракам върху тях Sad...

# 1
  • Мнения: 805
'Ми Acrobat Reader.

# 2
  • Мнения: 479
Свали си Adobe Reader. Peace  За съжаление нямам тук в работата, а и не мога да сваля.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ама ти сериозно ли?
Adobe Acrobat Reader - коя да е версия.

# 4
# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако искаш да редактираш файла - отвори го с илюстратор или  нещо от сорта.

# 6
# 7
  • Мнения: 5 468
Кое сериозно ли?

# 8
  • Мнения: 1 006
Аз ползвам Solid Converter PDF, която ми ги отваря в Word, аз си ги редактирам и после пак ги обръщам с нея в изходния формат! Peace

# 9
  • Мнения: 4 651
Ама ти сериозно ли?
Adobe Acrobat Reader - коя да е версия.

Ама ти сериозно ли си мислиш, че всеки всичко трябва да знае? Дори и неща, които лично на теб ти се струват елементарни?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ама ти сериозно ли?
Adobe Acrobat Reader - коя да е версия.

Ама ти сериозно ли си мислиш, че всеки всичко трябва да знае? Дори и неща, които лично на теб ти се струват елементарни?

Много обичам, когато някой се нервира толкова прибързано. По въпроса - не, не смятам, че всеки трябва да знае всичко и не ми се струват тези неща елементарни.

Странно ми стана, защото като се теглят pdf често имам линк да си изтеглиш и програмата, ако я нямаш. Затова се учудих. И по-спокойно, няма защо да се нападат хората. А доколкото аз знам за компютрите - няма елементарни неща и въпроси при тях.

# 11
  • Мнения: 442
аз да се намърдам на ню в темата, ама понеже видях, че вече я ориентирахте... та, да попитам аз с какво мога да си отворя едни .flac-ове? Flutter

# 12
# 13
  • Мнения: 5 468
Ама ти сериозно ли?
Adobe Acrobat Reader - коя да е версия.

Ама ти сериозно ли си мислиш, че всеки всичко трябва да знае? Дори и неща, които лично на теб ти се струват елементарни?
Благодаря тиSimple Smile.
От `99 година работя като графичен дизайнер, така че въпроса "Сериозно ли?" не може да ме обиди, но ме подразни, наистина. Неизвестно защо, в този бранш, всеки си мисли, че разбира повече от другия... и иронизира, когато заподозре, че някой нещо не знае.
Исках някой да ми каже, откъде мога да изтегля програма, която отваря .pdf, дори да е Уърд /и нея нямам/, защото всичките, на които попадах, бяха платени. Както се вижда, има сума ти програмки, освен Акробат Reader-а, които отварят .pdf-а.
Темата на мен вече не ми трябва, ако на никой друг не трябва, няма да се обидя, ако някой модератор й види сметката. Peace

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 841
аз да се намърдам на ню в темата, ама понеже видях, че вече я ориентирахте... та, да попитам аз с какво мога да си отворя едни .flac-ове? Flutter

Виж това http://www.kaldata.com/forums/lofiversion/index.php/t24401.html

надявам се да ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт