Какво мислите за тази количка?

  • 1 967
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 916
alessia оправих линковете към снимките. Беше ми за първи път да слагам линк, но май се справих накрая newsm78

# 16
  • Мнения: 46 492
По въпроса за двойните въртящи колела- не са за всеки, аз не мога да се справям  Crazy затова, ако купуваш с такива първо побутай бебето в подобна на някой твой познат, за да се увериш, че можеш.
Лятната ми е с такива и винаги ги застопорявам, добре, че има такава въможност  Tired

# 17
  • Мнения: 603
на мене ми харесва  Peace.Ние сме с комбинираната на Маг Енгланд,модел Принцеса.Изключително доволна съм-дълга и широка,и не е много тежка самата количка.

# 18
  • Мнения: 2 271
Мисля,че не става за зимата!

# 19
  • Мнения: 903
За мен, когато купувахме количка, най- важното беше големите гуми, за да може да минава отвсякъде Simple Smile

# 20
  • Мнения: 773


Мерси много на всички за съветите. Днес бяхме на пазар и в крайна сметка решихме да е същата количка.  Не сме били в много магазини, но от тези в колички които видяхме тази най-ни хареса. на мен ми се струва стабилна, с хубави гуми, а и най-вече не е много скъпа. Също така има гаранция 6 месеца.

 newsm68

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 916
alessia побута ли вече новото кабрио  1stroller доволна ли си?

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също имам Маг и съм много доволна.Точно тези колела са много издържливи.
   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=52052&photo=9

# 23
  • Мнения: 2 531
Я потърси си търсачката колко фенове има! И аз съм от тях! Това е единствената лятна количка оф-роуд- изпробвана от мен лично!   Peace  За мен единичните гуми да предимство и никак  не са малки! Бе супер е не се колебай! И е мноогоо широка и дърга! Определено става за големи деца!

# 24
  • Мнения: 17 407
Хубава е количката, за тез пари е направо супер. Гумите и не са малки, новите модели са с подобрения. Аз имам от по-стария модел и ми писна да сменям пружини, добре, че вече не ползваме количка. За зимата става, що да не става- аз си я ползвах, даже  без дъждобрана.

# 25
  • Мнения: 2 821
Ама това е лятна Маг....има си комбинирани зимно-лятна...нали пишеш, че ти трябва за зимата.Не говорим само за лекота, ами нали трябва да е закътана....

# 26
  • Мнения: 8 917
За мен, когато купувахме количка, най- важното беше големите гуми, за да може да минава отвсякъде Simple Smile
И моят принцип бе това.

# 27
  • Мнения: 6 164
Маг са много здрави, няма да се разнебити. Но наистина мисля, че е много отворена за зимата. Вземи си я на пролет. Каква количка имаш сега? Тежи ли ти?

Ох ама ти си я взела! ooooh! Честито!

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 00:43 от Misty

# 28
  • Мнения: 2 116
На мен ми харесва!  Peace Прилича малко на моята!

# 29
  • Мнения: 376
Честита страхотна покупка! Да си я ползвате със здраве и на много хубави разходки! Аз съм абсолютен привърженик на марката Mag England. Ние сме с модел Принцес. Невероятна е! Вече почти 2 години сме с нея, навъртя толкова много километри, че таткото щеше да ни слага километраж по едно време... Laughing Аз също не харесвам двойни или въртящи се гуми. Гледам мамите с такива как се пънат да ги вкарат в пътя... Единичните и широки гуми са най-удобни. Ако си купуваме лятна количка съм харесала също Маг Ингланд Фламинго. И още нещо много важно - това са единствените колички със страхотни разцветки. Ние доста обикаляхме и никоя друга не харесахме.

Общи условия

Активация на акаунт