промяна на цикъл

  • 637
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Здравейте !На какво може да се дължи според Вас промяната на цикъла?След сп.аборт без абразио през февруари цикъла ми се промени .Един път ми дойде точно на 14ден /на овулацията/.После пих два месеца Дуфастон и ми идваше на 26ден ,а сега на 22-рия.Преди години ми беше като по часовник на 28ден .Вече година искаме бебе ,но не става.Моля за мнение ,относно промяната на цикъла .Да добавя ,че понякога е и болезнен .Гледана съм само на обикновен ехограф и нормален гинекологичен преглед .

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Аз бих те посъветвала да се обърнеш към специалист гинеколог, може би и в клиника по стерилитет, който да ти направи хормонални изследвания.
Ако си ходила на преглед с тези оплаквания какво ти казаха?

# 2
  • Мнения: 304
дойде ми вчера толкова рано и не искам да ходя на лекар ,защото той предишните пъти казваше ,че всичко било нормолно само трябвало да съм спокойна .Не ми е удобно пак да ида при него пък и не искам да разбере ,че съм започнала по -подробни изследвания при друг.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Спокойствието няма нищо общо с дължината на цикъла.
Аз бих потърсила друг лекар, който да направи изследвания.
Никой няма да може да ти постави диагноза във форума.
Помисли си кое е важно за теб и си намери специалист!

# 4
  • Мнения: 4 324
Подкрепям Ва, направи хормонални изследвания!
Успех!

# 5
  • Мнения: 7 716
Хормони.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 911
....хормони и... посети специалист по репродуктивна медицина

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Моят цикъл пък се удължи с една седмица след аборта и вече е цели 39 дни  Crazy Обаче си имам ову по часовник и това доказвало, че хормоните ми са наред  Thinking Повечето лекари твърдят, че всяка бременност, макар и кратка, е хормонален бич за организма на жената и възстановяването до нормалните нива отнема 2-3 месеца. Може при теб това да става.

Все пак и аз подкрепям, че изследването на хормоните е желателно на този етап.

Общи условия

Активация на акаунт