Имате ли зълва и разбирате ли се с нея?

  • 8 100
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Не, нямам си.

# 31
  • Мнения: 308
и аз имам и за радост се разбираме, може би причината за това е че не се виждаме често и няма за какво да спорим

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... винаги е на моя страна, защитава ме пред свекърва ми и пред мъжа ми - абе направо е златна. А за децата ми дава мило и драго. Благодаря на Бог, че ми я е дал. Hug
Също Grinning

# 33
  • Мнения: 6 461
Simple SmileДа имам зълва и чудесно се разбирам с нея.Мога винаги да разчитам на нея за всичко.Радвам се че я има и мога да кажа че много я обичам.Била е до мен в много трудни моменти и аз съм и много благодарна за това.Тя има съпруг и малко детенце което много обичам и го чувствам толкова близко колкота дечицата на сестра ми . Simple Smile

# 34
  • Мнения: 953
Понякога страшно много ме изнервя и ядосва, #Cussing outособено напоследък.

# 35
  • Мнения: 510
Имам и за мое щастие се разбираме страхотно, вече 6 години. Виждаме се, говорим си по телефона и т.н., чувствам я като приятелка. Въобще мога да кажа само хубави неща за нея.

# 36
  • Мнения: 2 259
Имам и горе долу се разбираме.Може би ако стане леля,ще се разбираме още по добре.Но ще поживеем,ще видим.Ще ви пиша.Засега само ме тормози и потпитва имали нещо,а това много ме дразни и поттиска.Може да го прави и несъзнателни,понеже е по малка ,на 20 години т.е. имаме12 години разлика.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493
Най - важното след като големият батко се е оженил е да осъзнае че вече си има семейство и трябва да се грижи за него, а не да дондурка до безкрай лигавата сестричка.
Той това го осъзна, но сега големият проблем е ТЯ /сестрата/ да го осъзнае  Laughing
Аз си мисля за една мацка в твоята скорошна тема, която беше написала как иска  брат й да й обръща по 2-3 часа внимание само на нея, като им дойде на гости със семейството си.
Аз това не го намирам за особено нормално ама може и да не съм права.
Не мога да преценя дали си права или не, но и за мен не е нормално.
За мен по-важното е как той /братът/ ще се държи и реагира на нейните лигавщини.
Не е моя работа /а и неискам/ аз да възпитавам /не - превъзпитавам/ една 26 годишна жена. Щом като родителите й не са се  справили с нея /а очевидно с по-голямото си дете имат успех/, а са оставили нещата така, то не е моя работа аз да се оправям с нея.
Просто я изолирам и колкото по-малко контакти - толкова по-добре.
Истината е, че не съм я виждала и чувала 2 седмици и започвам да си мисля, че мога да Игонрна изцяло /гледам ако може и батко й да е по-зает с мен и дъщеря ми - за да няма време да и обръща внимание, за да не слушам за претенциите й/

# 38
  • софия
  • Мнения: 555
имам. бе аз лично нямам нищо против нея, ама откак скъсахме отношения със свекито и тя се държи шантаво - та каквато майката такава и дъщерята Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 615
Авторката на темата Desconocida все едно за мен и моята е писала... Ама въпреки това гласувах, че се понасяме Simple Smile Може би защото сме далече и рядко са виждаме, та се правя, че не забелязвам. Или защото, откак животът й удари 2-3 страхотни шамарчета, се "очовечи" малко. Все едно, въпреки че не го заслужаваше, аз й подадох ръка и май й бях най-добрата приятелка в един момент. После й се оправиха нещата и май позабрави, ама поне спря да ми се надува и говори с мен, което преди не считаше за нужно. Свекърва ми нея я работи повече и от мен, така че се е случвало аз да взимам нейната страна, за да я защитя, но не очаквам тя да го направи за мен пред когото и да било.
А понеже, живот и здраве, и аз ще бъда нечия зълва някой ден (брат ми е малък и още няма сериозно гадже), все си обещавам да бъда най-добрата такава и винаги да я подкрепям, която и да е снахичката,   да й помагам, че както си ги знам и майка ми, и брат ми, няма да й е лесно...

# 40
  • София
  • Мнения: 191
И ние се разбираме. Виждаме се често въпреки, че живее в друг град ,чуваме се по телефона. Чуствам я по-скоро като приятелка, споделя ме си, а най-много ме радва, че обича много нашето детенце. Въобще мога да кажа само хубави неща за нея. Hug

# 41
  • Мнения: 240
Имам и се разбираме отлично. Като сестра ми е. Малката я обожава и тя нея също.

# 42
  • Мнения: 2 700
Нямам зълва, но съм била зълва и съм зълва. С първата жена на брат ми се разбирахме перфектно и бяхме истински приятелки. С втората му сме в добри отношения, не зависещи от тяхното семейно-емоционално състояние.

# 43
  • Мнения: 1 432
Имам зълва,опитвам се да я изтрая когато сме на едно място Sick
не понасям това ,4е е 4овек на 30 години и не разбира 4е брат и си има семейство и Жена ,която е ве4е 4аст от него и не може да излиза само с нея когато и скимне /яд ме е 4е той се връзва и ме е лъгал по тоз повод/.......ама как да разбира тая като си е стара мома и не знае какво е да има6 собствено семейство и да се грижи6 за някого Shocked

# 44
  • Мнения: 135
аз няма да гласувам защото имам 2 зълви с едната си приказваме а с другата не -дълга история

Общи условия

Активация на акаунт