Сешоар за бебешка косичка?

  • 1 957
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Мами, сушите ли косичките на бебетата/децатата си със сешоар?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дъщеря ми още няма коса,та поради тази причина не ползвам,но приятелката ми ползва,но дъщеря и е на 2 години  и има дълга къдрава коса.То е според зависи!

# 2
  • Мнения: 35 962
това са глупости! бебето ти с коса до кръста ли е?
нежната му кожичка със сешоар ?!?

# 3
  • Мнения: 4 970
Още от първото ни къпане се сушим  със сешоар PeaceКОсата й наистина  е голяма и не бих рискувала да стои мокра NaughtyБонус ефект има и това 4е в един момент на пик на коликите й действаше успокоително.Косата сушим на по-слаба струя въздух.МНого й харесва и ве4е си върти главата по посока на струята JoyКато приклю4им сушенето на косата,преминаваме към тялото LaughingТаткото   е поел тази операция и малката много се кефи.-хем й е по-топли4ко  и спокойно мога и по-продължително да й правя тоалета след това и масажа.
това са глупости! бебето ти с коса до кръста ли е?
нежната му кожичка със сешоар ?!?
КОсата й е ве4е до раменете Laughing,а и както ве4е казах  не суша кожата а на слаба струя отдалеко - косата Peace.Не виждам проблем!
Поздрави!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 537
Започнах да го суша със сешоар чак сега -на 2 г.,иначе не.

# 5
  • Мнения: 6 461
Simple SmileНе никога не го правя Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 401
О, не! Каби има много коса, но винаги я подсушавам с тензухче. Не бих се заигравала със сешоар, дори и от разстояние. Но всеки си има мнение и опит по въпроса, разбира се!   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 211
Правила съм го при екстрени ситуации след шестия месец. Но всеки път след къпане, не.

# 8
  • Мнения: 1 353
Не използвам такава екстра за Илина.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 252
Рядко бебетата имат дълга и гъста коса та да се налага да се сущи. На синът ми беше станала близо 4см, но никога не съм я сушила, защото тя изсъхваше още докато го подсушавах в халатчето. А и 3-4 месец опада дългата ни коса и сега сме с по-къса и не се налага сешоар. Не съм фен на този уред и самата аз рядко го ползвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 164
Все още не съм й сушила косичката със сешоар.

# 11
  • Мнения: 4 406
не ми се е налагало- до година и половина той почти нямаше ккоса Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 985
Започнах със сушоара доста след като навърши 2 години, тя сама прояви желание. Преди това нямахме много коса и и съм я подсушавала с кърпа или тензух. Тензуха попива много добре, по-добре от хавлиените кърпи.

# 13
  • Мнения: 5 026
Не, тя изсъхва за няма и 5 минути.

# 14
  • Мнения: 4 621
Напоследък започнах да я суша с моят сешоар.  На нея и е интересно и му се радва Hug

Общи условия

Активация на акаунт