Снимки на "+" тестове за овулация на момичета от Форума?

  • 2 313
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 854
Здравейте момичета,
нямам много опит в тестовете за овулация и затова имам молба. Мисля, че в началото на миналия месец някоя от Вас беше пуснала снимките си от "+" тестове за овулация и сьжалявам, че не запазих линка да си сравнявам. Рових много теми назад, но не можах да намеря. Единственото което намерих беше в Библиотеката, но там линковете кьм тестовете не бяха на момичета от Форума, а на американки.
Правих пьрви тест на 8 октомври и беше с 1 чертичка, което според упьтването е "-".Днес направих отново тест и тестовата ми лентичка беше почти толкова наситена, колкото контролната, но все пак малко по-бледа, ама много по-малко.Незнам какво ще рече това, затова искам в помощ снимки от "+" тестове за овулация, на момичета ползвали предимно тестовете на Клиьр Ову тест.
Мерси предварително и кьсмет на всички бебеправещи, очакващи бебчета или вече сдобили се с титлата "мама" Grinning

# 1
  • Мнения: 498
Здравейте момичета,
нямам много опит в тестовете за овулация и затова имам молба. Мисля, че в началото на миналия месец някоя от Вас беше пуснала снимките си от "+" тестове за овулация и сьжалявам, че не запазих линка да си сравнявам. Рових много теми назад, но не можах да намеря. Единственото което намерих беше в Библиотеката, но там линковете кьм тестовете не бяха на момичета от Форума, а на американки.
Правих пьрви тест на 8 октомври и беше с 1 чертичка, което според упьтването е "-".Днес направих отново тест и тестовата ми лентичка беше почти толкова наситена, колкото контролната, но все пак малко по-бледа, ама много по-малко.Незнам какво ще рече това, затова искам в помощ снимки от "+" тестове за овулация, на момичета ползвали предимно тестовете на Клиьр Ову тест.
Мерси предварително и кьсмет на всички бебеправещи, очакващи бебчета или вече сдобили се с титлата "мама" Grinning
Небенце, здрасти ,
мисля ,че утре теста ще ти е вече + а за това трябва тестовата да е равна на контролната или по-тъмна от нея. |Ако утре е така , значи овуто ще настъпи от 24 до 48 часа. Не съм помогнала с това много - то го пише на опаковката, дано някое момиче пусне снимки , но не очаквай да са много , повечето нямат компютър в къщи , а пък и кабел и фотоапарат - става сложно. Желая ти късмет Hug

# 2
  • Мнения: 634
И аз имам едно въпросче, ако може да се включа в тази тема:
Значи, правих си първия Ову тест- тестовата лентичка беше по-бледа,а контролната-ярка.След 2 дена пак си направих и 2те лентички бяха еднакво оцветени, но и двете бяха бледи. На следващия ден си направих-тогава тестовата вече съвсем я нямаше. Понеже и аз нямам опит в ову тестовете- еднакво оцветени, но бледи лентички означава ли наличие на овулация или невалиден тест? Благодаря

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
кой не чете  Twisted Evil
Ето тук много подробно има всичко Забучено е във закована тема...ама кой да чете.

# 4
  • Мнения: 634
Изчетох и библиотеката и този линк, но не намерих отговор точно на моя въпрос.sorry Embarassed

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 22:04 от Irrrka

# 5
  • Варна
  • Мнения: 841
И аз имам едно въпросче, ако може да се включа в тази тема:
Значи, правих си първия Ову тест- тестовата лентичка беше по-бледа,а контролната-ярка.След 2 дена пак си направих и 2те лентички бяха еднакво оцветени, но и двете бяха бледи. На следващия ден си направих-тогава тестовата вече съвсем я нямаше. Понеже и аз нямам опит в ову тестовете- еднакво оцветени, но бледи лентички означава ли наличие на овулация или невалиден тест? Благодаря
Теста е положителен, когато двете черти са еднакво наситени(както  в твоя случай), или тестовата черта е по ярка, всички останали варианти, са отрицателни

снимка

# 6
  • Мнения: 7 716
В  fertilityfriend.com има богата галерия на тестове.
Тестът за овулация е положителен когато тестовата линия е по-тъмна или еднаква по цвят с контролната. Ако няма контролна линия - тестът е дефектен.

# 7
  • Мнения: 634
Благодаря ви, момичета Hug,малко ме окуражавате, но БТ-то ми си остана ниско след това-36,5-36,6 Sad , а и миналия месец като ходих на генеколог, беше 9 дена преди М, а ову още не беше настъпила (гледа ме с вагинален ултразвук) Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт