ICQ проблем

  • 610
  • 10
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Незнайно как си изтрих паролата и сега не мога да вляза. Опитах се да ми изпратят нова, но на един от въпросите въобще не мога да се сетя какво съм отговорила преди и не ме допуска до системата.
 Мога ли по някакъв начин да се добера до паролата си и ако се регистрирам с нов номер, както ме съветват, контактите ми ще изчезнат, нали?

Моля за помощ, ако някой разбира повече от мен.

# 1
  • Мнения: 2 013
Не знам за паролата какво да направиш, опитай се да се сетиш за отговора на въпроса.
А при регистрация на ново кю контактите ти ще изчезнат, няма начин.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ако не се сетиш паролата или отговорът на въпроса- нищо не можеш да направиш. Три пъти, заради това съм си правила ново кю...  Confused

# 3
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
По принцип паролата от кюто и паролата на АБВ поща/ ако имаш такава са едни и същи/.Ако си си сменила паролата на пощата, ти се сменя и на кюто.Аз преди време имах такара.Ако искаш пък си влез в пощата и кликни за забравена парола newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Ако не се сетиш паролата или отговорът на въпроса- нищо не можеш да направиш. Три пъти, заради това съм си правила ново кю...  Confused

аз два пъти поради същата причина

# 5
# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Ако не си с АБВ-кю,нищо не можеш да направиш.Ново кю и нов контакт лист.

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Предишната парола в е-майл ли я изпращаха? Ако да, да търся в пощата си, ама имам 2000 съобщения.  ooooh!

# 8
  • Мнения: 130
Ако не се сетиш паролата или отговорът на въпроса- нищо не можеш да направиш. Три пъти, заради това съм си правила ново кю...  Confused

аз два пъти поради същата причина

и аз ...

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Паролата ти си я мислиш.Никой не ти я праща
 Hug

# 10
  • Мнения: 319
Имах същия проблем, просто в един момент изчезна паролата. Въвеждах я, но даваше, че е грешна и не приемаше никакъв имейл. Просто се разкапват понякога явно. Тъпо, но това е. #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт