Левкоцити

  • 3 196
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз не разбрах какво лошо има майката да попита нещо което я притеснява, колкото и глупаво да звучи на някой по-интелигентни. И като толкова много разбираш, що не вземеш да отговориш по темата ами обиждаш майката.
А като се има предвид колко лекари са лекари, май е по-добре майката да вземе и да попита. Да обостри вниманието на лекарката вмърху проблема който я интересува, защото лекарката заета в мисли за пари може и да не го забележи.

# 16
  • Мнения: 78
И аз не разбрах какво лошо има майката да попита нещо което я притеснява, колкото и глупаво да звучи на някой по-интелигентни. И като толкова много разбираш, що не вземеш да отговориш по темата ами обиждаш майката.
А като се има предвид колко лекари са лекари, май е по-добре майката да вземе и да попита. Да обостри вниманието на лекарката вмърху проблема който я интересува, защото лекарката заета в мисли за пари може и да не го забележи.


Няма нищо лошо в това да питаш , стига въпросът да е насочен към когото трябва.Колкото до лекарката - ако е толкова заета да мисли за пари , че даже да пропусне проблем при някое дете , значи изборът на лекар не е правилен.А изборът се прави от родителите .

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз не разбрах какво лошо има майката да попита нещо което я притеснява, колкото и глупаво да звучи на някой по-интелигентни. И като толкова много разбираш, що не вземеш да отговориш по темата ами обиждаш майката.
А като се има предвид колко лекари са лекари, май е по-добре майката да вземе и да попита. Да обостри вниманието на лекарката вмърху проблема който я интересува, защото лекарката заета в мисли за пари може и да не го забележи.

Няма нищо лошо в това да питаш , стига въпросът да е насочен към когото трябва.Колкото до лекарката - ако е толкова заета да мисли за пари , че даже да пропусне проблем при някое дете , значи изборът на лекар не е правилен.А изборът се прави от родителите .
Рядко се намира ОПЛ, изборът на който да е правилен. Ама човек няма избор.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Рядко се намира ОПЛ, изборът на който да е правилен. Ама човек няма избор.

Е, как така  newsm78 Това не го разбирам... Проба- грешка е принципът. Не може да няма свестни педиатри  Stop Човек винаги има избор  Peace
 Аз съм сменила трима педиатри със сина ми, сега продължаваме с дъщеря ми при същата докторка. Питам, разпитвам, настоявам, търся други мнения, ако трябва, общувам с лекаря.
Тук във форума също често задавам здравни въпроси, колкото да сондирам допълнителни мнения.

# 19
  • Торонто
  • Мнения: 837
Не 10-те публикации са проблема нали всеки е имал по толкова, но да си се току що регистрирал и веднага да нападаш майка, която има доста повече опит във форума и следователно  знае, че може да вземе от тук информация и на всичко отгоре не й даваш никакъв отговор по въпроса й - какъв смисъл има?
Тарталета, за каква по-точно моя защита става въпрос, не съм забелязала някой да ме е нападнал и да се защитавам, така да се каже "защитих" авторката, защото тя не е споменала за лекаря си дали му вярва или не а какви нападки затова получи!
Чела съм това онова от теб и много се изненадах че използваш такива фрази като " много тъпи доводи си превела" Confused
Тониточица, не знаеш ли че във форума някои "форумци" са и лекари и какъв е проблема толкова да анализират на прима виста част от една кръвна картина - не се касае за онлайн консултация за болест (поне докато се срещне с лекаря си - може да има час за след 2 дни например).
BirdsFlu, Много ясно че не броя публикациите и много ясно че без да изказваш мнение не могат да станат 17648  Laughing (това ме изкефи) - но тониточица не изказва мнение в случая дали броят на левкоцитите е притеснителен, ами директно напада що не си сменяш педиатъра и пр. Просто не звучи добронамерено все пак.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Тарталета, за каква по-точно моя защита става въпрос, не съм забелязала някой да ме е нападнал и да се защитавам, така да се каже "защитих" авторката, защото тя не е споменала за лекаря си дали му вярва или не а какви нападки затова получи!
Чела съм това онова от теб и много се изненадах че използваш такива фрази като " много тъпи доводи си превела" Confused

" В своя защита" означава  " в защита на своята теза"... Така си говоря по принцип, какво толкова те изненадва?! Явно не си смогнала да прочетеш всичко, щото някъде позабърсват подире ми  Mr. Green
Извинявам се на авторката и на госпожи модераторките за дебелото оспамване на темата   bouquet Единствено за това  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 78
Много моля , никой не нападам.Въпросът , поставен като тема не е адекватно насочен.Това мнение изразявам.Не виждам смисъл от празни теми.Това дали левкоцити са в норма е прекалено специфично и може да се определи от лекар, наблюдаващ детето, а не от форум.Сигурна съм , че и в педиатърски форум да се пусне темата пак не може да се даде точен отговор.Ако дадени стойности са "малко по-различни" и това притеснява една майка би следвало да попита лекаря си , а не интернет общество с много свободно време.Намирам за глупаво обсъждането на подобна тема в този форум и изразявам мнението си .

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
... Намирам за глупаво обсъждането на подобна тема в този форум и изразявам мнението си .
Аз пък не го намирам.
А ти като го намираш и не си глупава - що участваш в темата, а?
Айде остави на мира момичето. Не виждам някой да и е дал лош съвет.

# 23
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много моля , никой не нападам.Въпросът , поставен като тема не е адекватно насочен....
Престани!Спри се, ако обичаш!
Разбрахме те всички и ти благодарим!

Общи условия

Активация на акаунт