Случвало ли ви се е си ударите коремчето в нещо?

  • 1 746
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Значи вчера без да искам малко си ударих корема в един стол .Заболя ме не много и после мина та въпроса ми е на вас случвало ли ви се е да си ударите коремчето в нещо .Много се притесних и утре ще ходя на доктор макар че бях онзи ден.Не е силен удар просто не можах да предценя разстоянието между стола и хладилника и забрах облегалката.Моля споделете и вие ,че ще се пръсна от притеснение

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 10:12 от Reza

# 1
  • Мнения: 619
И аз се ударих сама с чантата си,която беше пълна с какво ли не и тежка.Заболя ме доста,но нямаше проблем(все пак отидох на лекар от страх).

# 2
  • Мнения: 953
Аз по принцип като не съм бременна много се удрям. Като бях бременна, не ме питай колко пъти, Защото не можех да си преценя габаритите Laughing. Не съм имала проблеми с това ,въпреки че по принцип имах тежка бременност. Не се притеснявай.

# 3
  • Мнения: 4 621
Удряла съм се и то не еднократно, също така ми се случи да падна - няколко пъти Embarassed
Е слава богу не съм имала проблеми Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 137
Благодаря ви много,поуспокоих се,че не съм единствената .  bouquetжелая много радост и щастие на всички ви!!!!

# 5
  • Мнения: 2 849
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .

# 6
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .
Същата бях и аз.Постоянно се удрях,я в стол,я във вратата.В някой ъгъл.Постоянно.Нямаше последици и слава Богу. Praynig

# 7
  • Мнения: 2 274
  Да  Mr. Green! Откак влязох в 8 м. нещо немога да си преценя габаритите и вече 2 пъти се удрям ooooh!! На лекар не съм ходила, защото бебо е достатъчно защитен във водите, а и ударите не бяха силни, въпреки че доста си ме заболя!

# 8
  • Мнения: 8 917
Случвало ми се е да падна веднъж, но коремчето да си ударя - не.

# 9
  • Мнения: 702
Бях в напреднала бременност, когато веднъж като отворих хладилника върху корема ми падна една бутилка с бира, от тия големите по литър които са, беше сложена в легнало положение, а капачката и се закачила за един от стелажите на вратата. Много се уплаших и доста ме заболя

# 10
  • Мнения: 1 117
Не ми се е случвало. Ако видя опасност , първото нещо което правя е да предпазя коремчето.
Понякога се страхувам от Валката,че той все бяга насам натам , но за щастие е много предпазлив и дори ме пази Wink

# 11
  • Мнения: 3 089
някъде бях чела, че при напреднала бременност се променя стойката на гръбначния стълб, от там ъгълът на погледа се променя с някакво си градусче-два, и това причинява неточност в определянето на разстоянията и габаритите.
в края на бременността си непрекъснато се блъсках тук-таме - я в маса, я в стол, понякога не успявах да заобиколя мъжа си и се нацелвах странично. мисля, че е нормално. е, ако иде реч за як сблъсък, то може би трябва да се внимава малко повече.

# 12
  • Мнения: 1 183
Редовно се удрях  в какво ли не . ooooh!Голям заплес бях станала .Плаших се ,но щом усещах бебето се успокоявах .
newsm10 И аз така.

# 13
  • Мнения: 1 910
В един магазин едно лапе ми удари два юмрука в тумбака и здравата си ме заболя. Последствия нямаше...

# 14
  • Мнения: 14 133
Да, падна ми една дъска  за рязане на продукти на коремчето.  Веднага хукнах при доктора. На бебчо нищо ме нямаше, но голям смях падна.

Общи условия

Активация на акаунт