Ампули за коса

  • 15 747
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 643
Косата ми много пада, и реших освен всичко друго да ползвам ампули срещу косопад, незнам доколко помагат, но това не съм опитвала само, та реших да пробвам. Закупих си ги, но никъде няма опътване как се слагат, дали на чиста коса или преди къпане, изплакват ли се или не? Много ще съм благодана, ако някой ми даде тази информация.  За информация ампулите са на Сери. Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Ампулите се втриват в корените на измита коса и леко се масажира.Не се изплакват.И аз сега си взех едни с коприва за мазни корени и против гадния косопад  #2gunfire на някаква италианска фирма.

# 2
  • Мнения: 4 298
Аз преди време пробвах, но много ми изсушаваха косата и не продължих целия курс, заради това.

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, и аз имах същия проблем с косопада. Има много хубави ампули, не мога да ти кажа марката. Слагат се на чиста коса, още влажна. Не се отмиват. Много съм доволна от ефекта. Не може да се сравнява въобще с домашните "кексове" дето си ги правих или с една гадория на Икаров. Промених си много мнението.

# 4
  • Мнения: 643
Благодаря! Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Да, и аз имах същия проблем с косопада. Има много хубави ампули, не мога да ти кажа марката. Слагат се на чиста коса, още влажна. Не се отмиват. Много съм доволна от ефекта. Не може да се сравнява въобще с домашните "кексове" дето си ги правих или с една гадория на Икаров. Промених си много мнението.

ААА, не така! Naughty
Една хубава домашно приготвена маска не е никак за изпускане.
А между другото стимуланта на Икаров е просто невероятен, сега друг е въпросът ако те мързи да си поглезиш косата.

# 6
  • Мнения: 1 418
Изсушават косата,защото съдържат талк.Хубаво е да се ползват в комбинация с шампоан против косопад.Според зависи какви са се слагат до 2 ампули седмично и когато намалее косопадът се намаляват до 1 месечно-потдържаща терапия един вид.Имам предвид по 2 ампули седмично за 1 месец,за да има ефект.Друг е въпросът,че не съм голям фен на Сери.Колко струва една ампула?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз те съветвам да си вземеш шампоана на Phyto.при мен на половината опаковка имаше ефект.
Имак предвид че ми падаше косата на кичури,и канала се запушваше.

# 8
  • Мнения: 643
Ами не е много, около лев и нещо, но и аз все още не съм много ориентирана, реших да пробвам с тези, но ако можете да препоръчате нещо по - добро, ще се поуча, защото наистина не съм запозната!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 767
Аз съм ползвала все на Денис, едни чиято фирма не знам - в кафеви ампули от аптека, пишеше само Плацента на тях и това е май. Всички са се въртяли от 1лв до 1,60. Сега обаче съм решила да си поглезя косата и да си купя на Рене Фуртерер /така ли беше?/, за засилване на растежа, мисля че е около 5лв едната, но се слагат веднъж седмично.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз съм ползвала все на Денис, едни чиято фирма не знам - в кафеви ампули от аптека, пишеше само Плацента на тях и това е май. Всички са се въртяли от 1лв до 1,60. Сега обаче съм решила да си поглезя косата и да си купя на Рене Фуртерер /така ли беше?/, за засилване на растежа, мисля че е около 5лв едната, но се слагат веднъж седмично.

Зависи какви ще си вземеш на Рене.И в първия месец се слагат 2 всяка седмица + шампоана Фортицея, а от втория месец по една седмично.Има 2 вида - RF80 и Трифазик /за сериозен косопад/ На Трифазика кутията за първия месец излиза 98,00лв. Моя приятелка е много доволна от RF80-то, но тя беше с по-слаб косопад. Моя е вече много упорит и мисля да пробвам и аз, но с Трифазика. Peace

# 11
  • Мнения: 1 885
Ако става въпрос за по-сериозен косопад от сезонен с налично оредяване, са много добри едни ампули Еукапил. Моя позната ги ползваше и е много доволна. Скъпички са, ама като няма как...

Иначе комбинация между Пантогар, шампоан  Фито и ампули против косопад Фито е класика и помага в доста голяма част от случаите.

Що се отнася до ампулите, които продават по аптеките(единични), съм ползвала против пърхот и само от един път забравих за него. Направо не повярвах. Верно е, обаче че често след баня обливам косата си с отвара от кореи на репей... не всеки път, но в месеца 1-2 пъти се случва

# 12
  • София
  • Мнения: 6 767
Аз не срещу косопад, а за засилване на растежа, написала съм го в постинга. Не помня как се казваха точно.  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 418
Ами не е много, около лев и нещо, но и аз все още не съм много ориентирана, реших да пробвам с тези, но ако можете да препоръчате нещо по - добро, ще се поуча, защото наистина не съм запозната!
Пробвай с тях първо,след като си ги купила и,ако не помогнат,тогава вземи други.Има много видове на пазара.Посъветвай се с някой фризьор най-добре.

# 14
  • Мнения: 1 885
Всъщност причините за косопад може да са адски много. Моята също пада много в момента и точно оня ден търсих инфо за проблема. Попаднах ето тук  http://alopecia.8.forumer.com  и момичетата ми изглеждат компетентни... Дано помогне някому  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт