препарат за мухъл

  • 2 741
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Въпроса ми е към живеещите в Англия,какъв препарат използвате с/у мухъла и от къде го купувате?

# 1
  • Мнения: 2 379
Не съм от Англия, но белината си е белина навсякъде Peace

# 2
  • Мнения: 375
Не съм от Англия, но белината си е белина навсякъде Peace

Тук има само ACE-мисля,че така се пише и не знам дали има ефецта на БГ белината

# 3
  • Мнения: 6 390
Незнам дали продават САВО при вас - те имат супер продукт за против мухъл  Peace

# 4
  • Мнения: 1 581
Има един препарат - специално Dettol Mould & Mildew remover, зелена опаковка - купувала съм го от Sainsburys, Somerfield, Morissons, сигурно го има и по др. супермаркети.


Чиста белина си е според мен, така и мирише. Аз лично вече си купувам обикновена белина, thin bleach, тя е по-рядка от thick, но и гъстата става, купувам я от Сейнсбърис, 2л струва 20-30р някъде  Wink  Пълня в шише с пръскачка, пръскам и след 10 мин няма мухъл.

# 5
  • Мнения: 375
Има един препарат - специално Dettol Mould & Mildew remover, зелена опаковка - купувала съм го от Sainsburys, Somerfield, Morissons, сигурно го има и по др. супермаркети.


Чиста белина си е според мен, така и мирише. Аз лично вече си купувам обикновена белина, thin bleach, тя е по-рядка от thick, но и гъстата става, купувам я от Сейнсбърис, 2л струва 20-30р някъде  Wink  Пълня в шише с пръскачка, пръскам и след 10 мин няма мухъл.

Много ти благодаря newsm10

# 6
  • Мнения: 398
Ние бяхме взимали Trisodium Phospate или TSP, който се разтваря във вода и се почистват повърхностите. Ако мухълът е на стена, е възможно да ти пробива влага. Можете да си купите и специална боя срещу мухъл, такива се продават -би трябвало да намериш - като питаш в магазин за строителни материали. След като почистите мястото с белина или друг препарат - като този, дето ти казвам, го боядисвате с такава боя. Също ако е в стая, е много важно помещението да се проветрява, за да няма конденз или влага. Например вратата на стаята да е отворена непрекъснато. Ние имахме такъв проблем точно преди малката да се роди, та бая изчетох по въпроса Laughing

# 7
  • Мнения: 3 388
Незнам дали продават САВО при вас - те имат супер продукт за против мухъл  Peace

Абсолютно подрепям  Peace  Аз съм го ползвала в Бг!
Тук не ми се е налагало, тъй като нямаме мухъл, а  горната част на банята е с боя анти-мухъл

Общи условия

Активация на акаунт