Как се справяте с еднаквото ежедневие, когато нямате пари?

  • 3 093
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
Още нямаме деца, но и това ще стане Wink Всъщност аз от няколко дена съм с мисълта, че сигурно съм бременна... Mr. Green Но още не смеем да се зарадваме заради предишните ми абори  Cry И на дневен ред е липсата на пари и това, че трябва за отрицателно време да покрием повечето заеми преди появата на малкото човече..  Thinking А доходите ни са едни и същи...
И при нас беше абсолютно същото - с предишните аборти, страховете при нова бременност, заеми... 1 към 1  Sick но не се оставяй на черните мисли в никакъв случай - не е добре за теб в момента... Опитай да се разхождаш в тая хубава есен, в някой парк с много листа - мисли си за хубавото бебче, колко ще го обичате и ще му се радвате... остави ги глупавите пари - нали знаеш, човек винаги се оправя някак си... Няма смисъл в момента да се терзаеш за това - пожелавам ти наистина да си бременна, всичко да е наред този път - и никакви черни мисли, ей  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Всеки има такива моменти, само не позволявай това да те смачка. Аз например се сетих, че веднъж с мъжа ми имахме общо към 4-5лв за няколко дни /това беше преди години/ и направихме нещо много естествено според мен - отидохме на кино. Има начин на разрешиш проблемите си, въпроса е да не допускаш изнервяне и разваляне на отношенията.

# 17
  • Мнения: 37
Първото нещо, което правя, е това да си си забраня да мисля как да огранича разходите, и започвам да правя планове как да увелича приходите. Wink Simple Smile





# 18
  • Мнения: 6 167
От известно време финансовите проблеми като че ли съвсем ни стиснаха за гушите.. И установявам, че все повече ежедневието ни затъпява, а като че ли и ние от мислене за проблеми, не искаме толкова да си говорим. Като се приберем сядаме да гледаме телевизия, филм и лягаме.. А на мен взе да ми писва. Имам нужда от някаква свежест в това, а как се постига без пари?!  Cry
Идеи?  Flutter

хех. това ежедневие не е характерно на хората без пари Peace
без пари...много неща могат да се правят без задължително да се 'поръчва'
спорт, разходки, фотография, четене на книги ( може да се взимат и от библиотека, безплатно)..
а и като гледам - интернет имаш- няма да скучаете!

# 19
  • Мнения: 4 806
ама тя свежестта не идва с парите... първо да сте я поканили в сърцата и главите...
Това е мит, че с пари нещо подобно може да си осигури човек. Пълна илюзия.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Разходки сред природата, пикник, изтеглете си хубави филми от интернет и гледайте, сгответе зедно, вечеряйте двамата на музика (бавна и приятна, каквато ви харесва), измислете си нещо, което да правите, може да играете морски шах, карти, различни такива игри, да седнете на някоя пейка и само да си говорите (също действа добре), ВСИЧКО СИ ЗАВИСИ ОТ ВАС.И не за всяко удоволствие ти трябват пари!
Успех!

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Трудно е,но важното е да сте заедно и да си помагате,колкото и тривиално да звучи.Жалко е,че за някой хора живота е ужасно труден,а други просто пилеят луди пари за богати сватби и показни истории.Успех в всичко и се обичайте!

# 22
  • Мнения: 3 164
за да избягам от скуката, в момента правя ремонт Grinning малък, освежаващ дет'се вика...по цял ден си имам занимание, а и деца гледам, уж Embarassed баткото на уч.ще, а малкия си играе кротко и не ме закача Laughing
иначе вечер си имаме традиция-пием чай или какао и си говорим....не ми е скучно, добре ми е Party

# 23
  • у дома
  • Мнения: 965
Най-романтичните вечери при нас бяха, когато се преместихме в новия апартамент /гарсониера/, още гаджета, без дете и без комп /нямаше място/ и без кабелна /чакахме повече от месец, за да ни я прекарат/...
Ако не излизахме с приятели, вечеряхме в къщи на свещи понякога, след това лягахме и четяхме книги. И двамата обичаме да четем и след университета това беше времето, когато четях най-много...Пък и често така се случваше, че спираше тока и правихме други занимателни неща  Blush
А сега - лудница!...
Така че, ценете ги тези мигове!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 292
и ние след работя имаме мног омалко време zаедно. Затова съм zабранила телевиzора. Макс. 1 или 2 пъти седмично и то само , ако си струва. Иначе гледаме веднага след работа да поиzлеzем на раzходка, пък ако ще 30 мин. да е. , да поседим на терасата, да поиграем с детето. Иzобщо да прекарваме и малкото време zаедно, а не да zяпаме телевиzия. Успех.

# 25
  • Мнения: 639
Виж гаранция ти давам ,че и с пари пак можеш да скучаеш Tired
Преди време ,когато и ние бяхме в подобно положение много обичахме да се майтапим със ситуацията и всичко обръщахме на майтап,присмивах ме се над положението и ни беше забавно ,а и играехме много Монополи и се шегувахме много,много.

# 26
  • Мнения: 5 362
Разнообразяваме се както дойде. Не всичко хубаво се купува.

# 27
  • Мнения: 2 197
Аз обичам да си разпечатвам разни интересни екскурзии и вечер да обсъждаме на коя от тях ще отидем. Плюс това всяка вечер има нови теми за клюкарстване, особено ако има гости. Иначе сега сме много по-уморени отколкото преди да се появи бебето. Преди всеки нов филм се гледаше малко преди да излезе на екран, а сега месеци минават преди да гледаме филмите, които съм изтеглила и определено по-късно от 2 (а.м.) не си лягаме. Също силно ни намаляха ходенията по заведения, защото маймуната не седи на едно място и почва да пищи като седнем, но това е друга тема.

# 28
U doma-televizia,interneta ili goblena.Ili niakoia dom.rabota.Spored sluchaia.

Общи условия

Активация на акаунт