За мъжете, казармата и раждането

  • 3 382
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
И аз не мога да сравнявам тези 2 различни неща, но скоро се убедих как мъжът ми понася болка.Получи бъбречна криза и аз за щастие не знам какви болки са, но хората ги сравняват с родилни болки.Това е за първи път, откакто сме женени, преди това не съм била свидетел на негови болежки.Взе си почивен ден и без дори да отиде на доктор за болкоуспокоителни или поне преглед, заяви, че знае какво е и му минава само като лежи по корем или на една страна.Легна, цял ден беше в хоризонтално положение и отчаян от сполетялото го "бедствие".Аз му съчувствах и се опитах да си припомня какво се пие в такива случаи от БГ, но тук билка мечо грозде не мога да намеря, имат различни болкоуспокояващи, не спазмалгон и в един момент много ме подразни неговата "безпомощност".Като че ли жените по-добре се справят и не се отпускат така в ситуация на болка.

# 46
  • София
  • Мнения: 722
Моят в казарма не е ходил и няма да ходи. Но ако се пореже да не си наоколо. Настават велики драми  Tired Така че раждане едва ли би преживял  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
Как Ваш Мъжо би преживял едно раждане? Mr. Green Въпроса е странен

Въпросът никак не е странен.
Мъжът ми преживя раждането на сина ни мъжката.
Помага при смяната на позите.
Подава кабели, вода, червило.
Помага с идеи. Не припадна.
Даже преряза пъпната връв.
Сигурно защото не е ходил в казарма.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Малко е смешно да се търси връзка, най-малкото защото не съм чула някой мъж да пребивава 2, 3 или повече пъте в казармата  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 498
Малко е смешно да се търси връзка, най-малкото защото не съм чула някой мъж да пребивава 2, 3 или повече пъте в казармата  newsm78

По повод това изказване моят мъж като разбрахме, че съм бременна (втория път) ми каза -Дупе да ти е яко, аз втори път в казарма няма да отида...

# 50
  • Мнения: 1 866
Без никакъв проблем моят мъж би преживял и бременност и раждане. Изобщо не е страхлив, нито пък го плаши болката  Peace

Беше с мен на моето раждане и снима всичко- значи не е и плашлив от гледката. Е, аз не раждах нормално, но и да бях, пак щеше да е там и да наднича от близо, да следи процесът..да среже пъпната връв(както и стана де..)


Благодаря че го написа вместо мен. И моят е така.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 634
Моят също би се справил и с бременност и с раждане без никакъв проблем.Не е от тия дето много мрънкат,за разлика от мен Embarassed
Верно ли са на изчезване тия мъже,бе newsm78.Да съм благодарна казвате.

# 52
  • Мнения: 7 640
те казармата от 2008 я отменят, така че друг лаф трябва да си приготвят мъжете... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 405
те казармата от 2008 я отменят, така че друг лаф трябва да си приготвят мъжете... Mr. Green

Да, как живях при мама след пълнолетието си Mr. Green

# 54
  • Мнения: X
хи-хи
мойто цвете не дари кръв за сестра си (страдаща от хронична тежка анемия) просто защото умираше от страх, а изпрати приятел вместо  себе си (който почти припадна)
с нашия доктор организирахме цял театър, за да му бие една ваксина срещу тетанус докато уж той водеше детето за манту-проба, а се оказа че чичко доктор имал и за него една малка изненадка, ами прибра се все едно багер го беше газил
на моето раждане избяга, за да не слуша другата мацка как крещя 8 часа, та какво остава да е на нейно място
...
нека ги оставим да си вярват колко са силни, ние си ги знаем какви са "меки марии"

# 55
моя в казарма не е ходил, ама да роди, ох само да може да ме смени веднага ще го направи. ние още не сме почнали с опитите, но скоро и тази ще стане. мен обаче много ме е страх, пък и винаги ме боли повече от останалите, а той горкия е толкова миличък, че само ако може да ми спести болката, веднага ще го стори Grinning

# 56
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя пък би родил. Ако трябва да го свърши ще го свърши. Не че не е мрънкалив, но ако няма накъде да мърда си върши работата.

# 57
  • Мнения: 451
Мъжът ми не е ходил в казарма, не е актуална тема за нас, нито пък аз съм натяквала за драматизма на раждането. Той е опериран от болка, сам си боде разни инжекции (зобове, хормони и подобни простотии) и това не би го стреснало.

# 58
  • Мнения: 104
Една нощ мъжът ми имаше разтройство и така пъшка и се мята до сутринта,че все едно бях с родилка.От тази случка си правя изводите ,че не би издържал този процес- дълъг и болезнен.
   

# 59
  • Мнения: 6 992
хм, не мога да кажа...нито аз съм раждала, нито той...нито аз съм била в казарма, нито той  Laughing
Иначе човекът не е страхлив и не е мрънкащ...но аз търпя повече на болка, той ми го е казвал Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт