за мамите от Пловдив 4

  • 10 370
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 786
Ето ме и мен.Имайки впредвид идеите досега за коледния базар ,мисля че може да се направят и сурвачки.Имам нещо и за панаира,но нека първо проуча нещата и тогава ще пиша конкретно,ако стане.
Иначе за пътуванията  до домовете съм насреща,а за Софията нека се уточни датата и тогава мога да кажа със сигурност.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Роси добре си дошла у дома  bouquet
Стискаме палци да се възстановиш бързо Hug
За срещата - не обещавам, че ще дойда но ще опитам да си освободя ден Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 88
Хубаво е че си си в къщи  Роси, привет и от мен ще се опитам и аз да се включа в срещата , до скоро !   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Обадих се в дома  срещу 4РПУ който е за деца от 0 до 3 годишна възраст .Можем да отидем всеки делничен ден до 12ч.
Какво ще кажете за сряда или четвъртък  ?
Вяра кажи и ти как си с времето , ако неможеш да дойдеш кога ще е удобно да вземем багажа ?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, имам 18 схемички за малки мотивчета - за картички или играчки. Осигурявам панама и конци за по 5 бродерии от вид. Ако някой ще бродира - нека ми пише на лични, за да се разберем как да ги дам. Иначе ще приготвя и за дома в Асеновград.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Обадих се в дома  срещу 4РПУ който е за деца от 0 до 3 годишна възраст .Можем да отидем всеки делничен ден до 12ч.
Какво ще кажете за сряда или четвъртък  ?
Вяра кажи и ти как си с времето , ако неможеш да дойдеш кога ще е удобно да вземем багажа ?
Аз съм готова Peace

# 21
  • Мнения: 88
Този път ще се опитам и аз да дойда имам и събрани дрешки и едно куко Миленче уточни деня сряда или четвъртък за да знам със сигурност или да се чуем по телефона

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Този път ще се опитам и аз да дойда имам и събрани дрешки и едно куко Миленче уточни деня сряда или четвъртък за да знам със сигурност или да се чуем по телефона
Нека да остане за четвъртък , понеже Вяра още не се е включила .Да имаме време да приготвим нещата . Ако искате направо може да се уговорим : четвъртък /19.10./ в 10.00ч. пред дома . Намира се срещу 4РПУ .

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Айде ако искате да помислим върху дата за акцията , за да видим какво ще съберем и да плануваме ходенето по домовете за началото на октомври .

# 24
  • Мнения: 786
Тук съм момичета,но..Утре имаме празник и ще бъда в Пловдив най-късно до 17ч.Така че,ако е удобно днес да се видим или утре през деня.Иначе за четвъртък ще гледам да съм се прибрала до 10ч.
Имам позната счетоводителка в панаира и днес и поставих задачата да проучи за едно скромно място.Казах и ,че сме от Движението и се надявам да стане нещо.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вяра , ще дойдем утре в 16ч.
А за панаира ще бъде хубаво да се уредят нещата там , понеже ще има много хора покрай коледния базар . Ако може да ни дадат място пред 8 палата примерно или някъде до ескалаторите за 17.12.2006г. за да сме в един ден със София и останалите градове ,тъй като ще го излъчат в медиите общо .Може да пробваме и на местно ниво да го популизираме и да го направим в два дена.
Ще бъде супер ако успеем да си уредим нещата ! Praynig

# 26
  • Мнения: 88
Значи уговорката остава за четвъртък в 10h прид 4РПУ а дрехите сортирани ли са?Защото и при мене има малко , ако нищо се объркам за мястото тъй като не съм идвала с вас ще ти звънна Миленче!   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Значи уговорката остава за четвъртък в 10h прид 4РПУ а дрехите сортирани ли са?Защото и при мене има малко , ако нищо се объркам за мястото тъй като не съм идвала с вас ще ти звънна Миленче!   bouquet
Дрехите са сортирани , ние каквото има да се добавя ще го оправим тази вечер като отидем при Вяра.Ако нещо неможеш да намериш утре дома ми звънни . Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета , моля ви погледнете темата на Роси за коледния базар и нека всяка от вас която иска да се включи да пише тук в нашата тема с какво  и горе - долу бройка , за да направим калкулация и да пишем там .Благодаря !  bouquet

Започвам аз : ще се включа с картички , изработени от мен и децата ми , също и от други деца. Ще пробвам да направя някакви моливници , играчки за елха от хартия,фолио или др. , в момента се сещам ,да изрежа пластмасово шише , да го украся с фолио или цветна хартия и да го аранжирам със сухи цветя , които са ми останали от букети /надявам се да се котира скъпо Grinning / .

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 13:05 от mili.m

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Пловдивски майки,
акцията, за събиране на дрешки, обувки, играчки и др./нови и употребявани/ ще направим на 29.10.2006г. от 10 до 12ч. на детската площадка Данон срещу магазин Евмолпия. Ако времето е лошо ще се приютим в близкото заведение.
Очакваме Ви всички, които имате желание и възможност да помогнем още ведъж на дечицата Hug

Общи условия

Активация на акаунт