С какво зеленчуково пюре да захраня?

  • 2 059
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
Предстои ми захранване.Искам да захраня със зеленчуково пюре.С какъв зеленчук да започна и по каква схема.Коя марка пюре да предпочета?Пускам и анкета за марката зеленчуково пюре, което предпочитате вие.

# 1
  • Мнения: 1 259
Аз захранвах с Хип и съм доволна...най-вече малкия де Mr. Green.После преминах на Ганчев,понеже ми излизаше малко солено Money

# 2
  • Мнения: 5 790
И аз съм за Хип, но захраних с домашно-приготвено картофено пюре. Виктория откзава да яде купено.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 020
Аз съм захранила първо с пюре от картоф и морков на Ганчев. Предпочитах да захранвам с Ганчев, защото при захранването изхвърлях доста големи количества храна. Започнах да купувам от скъпите пюрета, след като започна да яде по цяло бурканче. Предпочитам Хип, Нестле и Семпер. Схемата е: първи ден 1-2 малки лъжички, според мен най-добре преди обедното хранене, ако детето няма никакви реакции(обриви, разстройство, повръщане и т.н.), постепенно всеки ден увеличавате количеството.

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз захраних с домашно-картофено. После купувах на Хип.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз започнах и завърших с Ганчев. Имат мляко вътре, а за мен това е плюс. Детето най-добре ще ти покаже кое му е добре.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
Захраних с Хип-картоф и морков.После започнах аз да ги готвя  chef

# 7
  • Мнения: 3 042
Аз захранвах с Хип и съм доволна...най-вече малкия де Mr. Green.После преминах на Ганчев,понеже ми излизаше малко солено Money
Peace

# 8
  • Мнения: 80
Започни със зеленчуково пюре на Хип или Гачев каквото си избереш аз съм и за двете марки. Аз започнах със пюре от моркови на Хип. Пюрето трябва да е от един вид зеленчук и детето трябва да е здраво когато започваш да захранваш или да даваш нова храна. Така ще можеш да наблюдаваш как му се отразява новата храна.

# 9
  • Мнения: 2 897
Захраних с Хип-картоф и морков.После започнах аз да ги готвя  chef

Аз по същия начин Peace
Не ми харесват пюретата на Ганчев,само да вметна...

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
Аз изобщо не съм давала готови пюрета-правех домашни от самото начало.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз захраних с Хип, после продължих с Ганчев и Хип

# 12
  • Мнения: 94
Хип, морков, първите 3,4 дни по 3,4 лъжички после 1 седмица половин малко пюре, обаче й се услади и минахме на цяло.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Захраних с Ганчев, но после започнах да ги правя сама. Сега ако се наложи купувам Хип или Алете.

# 14
  • Мнения: 4 358
Захраних с "Ранни моркови" на Хип.

Общи условия

Активация на акаунт