от кога може да се дава сладко от рози

  • 10 441
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
ужас  smile3555сладко от калинки си яла сериозно ли говориш
не мога да си го представя на вкус smile3506
къде го правят това нещо #Silly

# 16
  • Мнения: 27 524
Сериозно  Peace

Една китайка преди време ми подари едно бурканче... само го опитах и го забутах някъде...не знам за вкуса, толкова сащисана бях от съдържанието  Sick

# 17
  • Мнения: 4 585
трябваше да се сетя smile3521
само китайците могат да измислят подобно нещо  nnnuu

# 18
  • Мнения: 6 390
ама къде се продава сладко от рози  newsm78 никога не съм виждала, а и за пръв път чувам за такова ...
За децата - не на сладкото и конфитюра  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 9 853
ама къде се продава сладко от рози  newsm78 никога не съм виждала, а и за пръв път чувам за такова ...
За децата - не на сладкото и конфитюра  Wink
Аз купих сладкото от Билла.А що се отнася до това "за децата-не на сладкото и конфитюра",аз съм но същото мнение...Но,когато детето ти не се е изхождало от няколко дни,избираш по-малкото зло,в случая една лъжичка сладко от рози.Действа.Разбира се моите деца вече не са бебета,затова при нужда давам.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green

Няма да обиждаш на калинки, ей   Crossing Arms  Аз съм яла такова сладко   Crazy

Знам, аз тебе визирах  smile3534

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
със сладкото от рози майтап не бива, защото то разхлабва много...
Ако е с медицински цели, по-добре една лъжица сладко от рози при запек (зависи и на каква възраст е детето, все пак), отколкото други неща...
Сладко от рози има в промишлени количества в Розовата долина - Карлово, Казанлък и околностите.
Не е само китайско Wink

# 22
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Аз го давам на моята щерка по същата причина, тя е на 2 год.

Общи условия

Активация на акаунт