Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 окт. 2006, 20:21 ч.

Вениш наистина ли помага?

• 3 010
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
Ами това ми е въпроса - Вениш дали наистина е ефикасен срещу петна? Доволни ли сте? В какви случаи е действал - при стари или само при пресни петна?
 А има ли нещо от което сте доволни и помага?

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 20:29 от bubu_to

# 1
Не съм много доволна!

# 2
И аз не съм много доволна, ползвам Apta  Peace

# 3
Ми не винаги помага......не съм особено доволна Naughty

# 4
аз не съм доволна от апта не ми действа нито при нови нито при стари петна,а вениша поне нови пресни петна маха Peace

# 5
  • При хората, които обичам
Аз пък съм доволна. Намазвам петното с концентрат, оставям го за около 10 минути и после пъхам дрехата в пералнята. Ако ми дойде на ум, сипвам малко Вениш с праха...Изпира се идеално, особено трева, кръв, шоколад, фулмастер. То това са и основните замърсители при някои от членовете на семейството ни Grinning

# 6
И аз не харесвам Вениш, не съм забелязала да помага!

# 7
  • Варна
Аз мога да кажа,че при пресни петна от пюретата на детето ми помага,но ако е старо петното няма махане.

# 8
Ако петното не е фиксирано, винаги ми е помагал. Слагам направо върху петното и после пъхам в пералнята и изсипвам и в нея също малко от препарата. Ей сега преди малко сложих една бяла блуза на дъщеря ми цялата нашарена от всички цветове маркери. Като я извадих нямаше и следа от петната, а този път даже забравих първо да изсипя концентрата върху петната. От това по-ефикасно здраве му кажи.

# 9
  • Димитровград
От Вениш не съм доволна.Доволна съм от жълтото Меглио-обезмаслител.Всички лекета ми чисти.

# 10
  • Пловдив
При мен помага-но гледам бързо да обработвам петната,че като се изтърве момента,нищо не помага...тогава прежалвам дрехата...

# 11
Не съм очарована от Вениш .Има един израелски препарат ,който чисти по-добре . PeaceМеглиото също е много добро .

# 12
До сега не е имало нещо, което да не махне, освен една кал на стар панталон на мъжа ми  newsm78

# 13
  • гр.София-Красна поляна
Не съм доволна от Вениш Naughty,не махна нито едно петно.

# 14
За петна помага понякога, но  за килими е страхотен. Стават едни пухкави и ароматни - с нищо друго не се освежават така!

# 15
Вениш ми е махнал всичките петна-стари-нови-без значение...за разлика от Апта... Thinking

# 16
До сега не е имало нещо, което да не махне, освен една кал на стар панталон на мъжа ми  newsm78

В случая можеш да помогнеш на Вениш-а с четчица. Слагаш си Вениш и търкаш с четката. Дано Анджи да не го прочете това, че ще се откаже от снахата, ама по Дени винаги има кал, даже и да не е валяло 10 дена ooooh!.

# 17
Така си захабих една покривка,че ми иде да крещя.Сложих часта която имаше петно да се накисне,а се аказа че то се оцвети в розово.Накрая стана от по-малкото зло на по-голямото.

# 18
В случая можеш да помогнеш на Вениш-а с четчица. Слагаш си Вениш и търкаш с четката. Дано Анджи да не го прочете това, че ще се откаже от снахата, ама по Дени винаги има кал, даже и да не е валяло 10 дена ooooh!.

Това беше един летен панталон на мъжа ми, който той беше прибрал с едно кално петно, поотлежало го намерих, пробвах с Вениш, не стана и го сложих в белина, при което от бял стана в много секси лилаво и го оставих да си работи с него по колата  Mr. Green

# 19
  • София
Така си захабих една покривка,че ми иде да крещя.Сложих часта която имаше петно да се накисне,а се аказа че то се оцвети в розово.Накрая стана от по-малкото зло на по-голямото.

Е това ме довърши - тъкмо бях решила дза го пробвам , но май няма да рискувам...че за светли неща ми трябва....

# 20
  • София
при мен Вениш-а маха пресните петна  Peace

# 21
Аз лично не съм доволна.Опитах и с накисване предварително ,но не помага.Всичко е реклама... Naughty

# 22
Очевидно не всичко е реклама, след като при някои потребители маха без проблем всичко WinkТа ми е интересно, наистина-как така при едни маха, при други-не? newsm78Идеи?

# 23
и аз не съм доволна

# 24
predi vreme vzeh venish da go probvam, ot malkite opakovki za ednokratna upotreba!  ne sum dovolna, vse edno ne bqh slagala nishto, petnata si stoqha!

# 25
Понякога Вениша ми маха петната, понякога не ми помага!?
Явно си зависи и от петната!?!?!? Thinking

# 26
При мен Вениша всичко маха. Чистила съм и стари петна, но става в продължение на няколко пранета. За новите - след като е омазана дрехата, слагам върху петната и оставям да стои известно време - петното трябва да побелее или поне да си смени цвета с по-светъл, ако не е станало това сипвам още Вениш докато стане. Може това да се направи вечерта на няколко пъти и на следващия ден да се изпере дрехата и става като нова. Ако се сипе Вениш и веднага се изпере дрехата не винаги се маха петното. Просто трябва препарата да разгради мръсотията. Бяха ми дали много сладурски дрешки с петна - които са гладени и прани и петната са яко запечатани. Същата процедура действа и при тях. Избягвам да сипвам Вениш в пералнята, защото ако има нкоя дрешка която има верочтност да пусне, оцветява и останалите дрешки. Еми това е - въпрос на нош-хау  Mr. Green

# 27
Очевидно не всичко е реклама, след като при някои потребители маха без проблем всичко WinkТа ми е интересно, наистина-как така при едни маха, при други-не? newsm78Идеи?

Купувала съм два пъти от малките дози и не съм доволна. Сега ползвам двулитрова бутилка концентрат и съм супер, мега и к`вото там...доволна.
А, и от оня Вениш Оксиджън не бях доволна...

# 28
Доволна съм.Стари петна маха,но ако са от плод,сок и подобни,не се получава от първия път.Стари перна от химикали и маркери маха веднага.

# 29
И аз не харесвам Вениш, не съм забелязала да помага!
И аз не го харесвам,нищо не премахва #Crazy

# 30
  • Варна
Става Вениш. Ама тряба си упорит. Две блузки на Майчо бяха омазани с червило. Прах ги с Вениш, сетне влажни пак намазвам, съхнат така, после пак пране и така 3-4-5 пъти, червилото изчезва.  Crazy Прала съм кръв и мазни петна по подобна технология, доволен е.
Купих за мазно едно нещо к2 нам си какво, спрей от Метро и други магазини, по препоръка на тукашна мамка. Върши работа тоже.

# 31
  • София
Купих го един път и не махна петно, което Био Шаут маха без проблем
ей това е моят препарат против петна

# 32
В повечето случаи - да Peace

# 33
на мен не ми помогна хич Crossing Arms

# 34
Изобщо не ми харесва,понеже не ми върши работа по предназначение...

# 35
Доволна съм само от вениш-оксиекшън (извинетеме ако не съм го написала правилно), но май вече го няма по магазините.

# 36
  • София
На мен пък вчера ми изкара петна от морков,изобщо не вярвах,че ще се справи,ама се справи!

# 37
От много време спрях да го купувам. Не ми харесва Crossing Arms

# 38
  • Бургас
Има случаи в които не ми е помагал,но си го имам винаги подръка.

# 39
  • Русе
Помага при по-нови петна, но при стари - тц  Sad

# 40
Иzключително съм доволна от Окси Екшъна му. (дето е на едни бели гранулки). Иzпира всякакви петна. Благодарение на него Янис няма нито една zахабена дрешка или лигавче.
При продължителна употреба, цветовете обаче иzбеляват (намерих едни нови лигавчета и по тях го установих).

# 41
Не съм доволна от Вениш и Апта. Много по-добър от тях според мен е К2R, купих си го от метро.

# 42
  • Paris
НЕ чисти!

# 43
А може би тези, при които не е помогнало, трябва да кажат как са го ползвали?
Не може един и същи препарат при половината хора да действа, а при другата да не действа! Thinking

# 44
И според мен има нещо странно, и аз зададох същият въпрос-как при едни действа, а при други-не?Начина, по който се прилага препарата да е-всички четем упътването преди да ползваме нещо newsm78, всички с кажи-речи еднакви перални  сме, водата да е причината-не е.Тогава?Различни производители/вносители/менте-оригинал продукт? Thinking
Но всичко е индивидуално и явно зависи от много неща...

# 45
  • Все на втория етаж
Винаги разполагам с Вениш, някои пъти ми помага, но няколко пъти и пресни петна не ми е помагал.
Да не говорим, че с Вениш батисах една нова хубава блузка на Алекс и една ленена покривка. Просто избели петната, дотолкова, че все една съм напръскала петната с белина. Rolling Eyes

# 46
при мен на нищо не е помогнал,не е и избелил нещо,просто все едно нищо не съм слагала,и вече се отказах да го ползвам

# 47
Аз бих отговориса с ПОМАГАШЕ, когато беше нов на пазара. Последно купувах Вениш преди 1 година и бях силно разочарована. В момента купувам K2R и съм по- доволна. Старите петна остават, но поне новите се изчистват. Вчера го гледах обаче в Метро, което за мен означава, че ще го сменям. До сега каквото видя в Метро след това е с по- лошо качество.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт