Счупено чекмедже на фризер

  • 9 502
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 448
Счупих чекмеджето на фризера, голяма съм патка заспала  Whistling Продават ли се такива джаджи изобщо и ако да, от къде мога да го купя  Tired Марката е whirlpool  Hug

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Записвам се за темата, че и аз съм същата патка.  ooooh! Дано каже някой къде има такива.
Опитах се да го залепя, ама не стана. Добре, че не е много, т.е не личи, но ме дразни.

# 2
  • Мнения: 505
Не че ще ви помогна, но в Техномаркет и Технополис съм питала и не продават такива неща. Моето чекмедже го залепихме с каноколит, но рано или късно ще се дочупи. Една приятелка ме посъветва да потърся в магазините за бяла техника - ІІ употреба.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Те в Техномаркет и Технополис толкова знаят  Twisted Evil.

Казвам го от личен опит. Търсих си маркуч за прахосмукачката и първо там питах. Не можело да стане, не продавали... дрън дрън. Бая време обикалях и търсих, но тц. И онзи ден случайно разбирам, че освен обавения сервиз на Самсунг има и още един, който е в сградата на Техномаркет. Е как да не ги убиеш...  #Cussing out. Сервиза си седи там, ама никой не казва /визирам онези от техномаркета/.
Оказа се, че мога да си поръчам всеки чарк на прахосмуча - и така след 2 седмици ще имам пак прахосмукачка.

Иначе това за втората употреба е идея, ама там, като че ли не съм виждала чаркове. Все пак ще питам.

# 4
  • Мнения: 1 448
Днес ще търся, ако намеря ще почерпите  Laughing Стискайте палци  Praynig

# 5
  • Мнения: 505
ще почерпим, ти  само намери  newsm10

# 6
  • Мнения: 491
Офф, и аз го счупих (По-точно вратата му) . Преди половин година, ама не съм търсила да купя нова. Вече толкова ме дразни, че си мисля дали да не я махна въпросната врата и да си остане отворено чекмеджето, че голямо нагласяне пада при всяко отваряне.
Та - мислите ли, че има проблем за фризера и продуктите вътре, ако едно от чекмеджетата няма врата и стои отворено  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 028
Цитат
Та - мислите ли, че има проблем за фризера и продуктите вътре, ако едно от чекмеджетата няма врата и стои отворено  newsm78
Не,няма кво да им стане,едно време като ги държахме в онез скрежасалите камери,да не им е станало нещо,щом ги държи замразени,няма страшно.Аз пък с малко по-друг проблем,не е по темата,ама..та на микровълновта под чинията онзи пластмасовия обръч с колелцата,е те това ми трябва,щот на нова печка на 1 месец мъжа ми го потурчи,един път го извади с чинията да нивелираме пералнята/щото печката е отгоре/,после турил чинията ,а обръча го няма и не помни къде е щото бил сънен smile3507Скъсах се да се ядосвам smile3511

# 8
  • Мнения: 491
..та на микровълновта под чинията онзи пластмасовия обръч с колелцата,е те това ми трябва
И с мен стана подобна история - ама с чинията барабар. Отидох в сервиза, който поддържа гаранцията и си ги поръчах и двете. Естествено си ги платих. Само че ги поръчват от завода-производител и аз чаках около 2 месеца.

# 9
  • Мнения: 4 306
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
А дали в сервиз ще има резеврни кани за кафе-машина за шварц? Че две потроших, едната на майка, другата в къщи  Embarassed
За моята пригодих една кана огнеупорна, но за на майка машината нищо не можах да намеря по магазините?


Сори, ама хич не съм по темата. Общото е това, че и мойто долно чекмедже на фризера е пукнато  ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 323
Проверете в гаранционния сервиз за вратички. Моята се пукна и аз я залепих с канаконлит , е личи малко но нямам време да търся.
За кафе машини, отчаях се и купувам от пазара най обикновени канички с широко дъно ( не е необходимо да са термоустойчиви). Една година след закупуването ми казаха че модела е стар и нямат, а тази беше най -дълго издържалата.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
А дали в сервиз ще има резеврни кани за кафе-машина за шварц? Че две потроших, едната на майка, другата в къщи  Embarassed

Да ти кажа, тук при нас в един магазин за такива чаркове гледах бая видове канички. Потърси в такива магазини.

# 12
  • Мнения: 1 448
Звънях в сервиза, но забравих да пиша  ooooh! добре че една мама ме подсети   bouquet Значи, носи им се капаро, цялото струва 30лв и нещо, те го поръчват и до месец някъде го получават  Wink Това е за Whirlpool-ите Simple Smile

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Еее, супер. Мерси за инфото. Значи ще си поръчам скоро.
Това за цялото чекмедже ли е, или само за пластмасата отпред?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
А дали в сервиз ще има резеврни кани за кафе-машина за шварц? Че две потроших, едната на майка, другата в къщи  Embarassed
За моята пригодих една кана огнеупорна, но за на майка машината нищо не можах да намеря по магазините?

с двете канички в ръка, щурмуваш м-на на Бул. Мадрид40 (в София) и после пак казваш, каква я свърши Wink

# 15
  • Мнения: 1 448
За цялото, ако не съм разбрала погрешно пластмасовото отпред май го имат в наличност  newsm78 То и аз го имам де, ама отделно от другата част  hahaha

# 16
  • Мнения: 1 449
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
А дали в сервиз ще има резеврни кани за кафе-машина за шварц? Че две потроших, едната на майка, другата в къщи  Embarassed
За моята пригодих една кана огнеупорна, но за на майка машината нищо не можах да намеря по магазините?




аз съм си поръчвала кана, беше на Мулинекс, супер странна форма, доставиха ми я с поръчка. Потърси координати на сервиза  на фирмата и питай за твоя модел!

# 17
  • Мнения: 4 306
Благодаря ви   bouquet
И двете машини са Taurus, ще погледна кой сервиз ги обслужва. Струвало ми се, че няма кой да се занимава с мойте кани и ей на колко време се мъча  Embarassed
А на майка на машината, най-интересното е че някак си сама се спука  Rolling Eyes

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ви   bouquet
И двете машини са Taurus, ще погледна кой сервиз ги обслужва...

Роял Електроникс е сервизът им, но ти все пак провери на Мадрид 40

# 19
  • Мнения: 4 306
Шани, благодаря ти! Много си мила, ама съм от Пловдив бе майна  Laughing Laughing Laughing

Но през ноември ще идваме за няколко дни до София, та може да се добера до Мадрид 40
  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виждам, че си от Пловдив, ама ей го къде е... За час и малко си тук Wink

Общи условия

Активация на акаунт