Много ви моля да си кажете мнението

  • 890
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Момичета искам да ви попитам дали според вас може да съм бременна.Преди 2 седмици ми сварши цикъла,обаче сега започнах да наедрявам в областа на корема и понякога много ме боли,много голям глад взе да ме напада и то за солено при положение че обожавам сладкото,взе да ми се доспива доста често и сега незнам какво да правя.Моля ви кажете дали е възможно

# 1
  • Мнения: 2 116
Като начало може да си направиш тест!  Hug

# 2
  • Мнения: 334
Направи си тест.
А дали има вероятност да си бременна-винаги има, ако не си използвала предпазни средства.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Възможно е, да Mr. Green
Ама преди да ти закъснее и теста не се знае дали ще хване... така че въпросът ти е доста безсмислен на тоя етап.

Успех!

# 4
ами пия хапчета и гледам да се пазя ама нали знаете нищо не е 100%.А за теста исках първо да чуя мнения и тогава.

# 5
  • Мнения: 6 390
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning

# 6
  • Мнения: 1 866
Възможно е, въпреки че ти е малко рано да имаш толкова симптоми. Изчакай да ти закъснее 2-3 дни и направи тест. Аз като исках да забременея с второто си дете все си мислех, че имам всички симптоми, а се оказваше, че не съм бременна. Надявам се резултатът да е такъв какъвто на теб ти се иска. Успех!  bouquet

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 много е възможно .. това със спането ми се струва подозрително  Thinking Laughing

# 8
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning

да знам обаче има и друго в рода ни има много близнаци и винаги когато някоя е била бремена в началото адски бързо е наедряла доири и през първия месец.

Месри момичета за отговорите  smile3525

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 537
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning
Така е. Трябват поне 4-5 седмици за да усетиш разлика в големината на корема си и то при условие, че винаги е бил абсолютно плосък.  smile3501Но спането наистина е подоздително!?! По-добре наистина да си направиш тест. Дано да е резултата, който искаш! Peace

# 10
  • Мнения: 678
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning
Така е. Трябват поне 4-5 седмици за да усетиш разлика в големината на корема си и то при условие, че винаги е бил абсолютно плосък.  smile3501Но можеш да направиш вече тест. Дано да е резултата, който искаш! Peace
Peace

# 11
  • Мнения: 2 401
Това със спането и яденето и при мен се прояви още преди да дойде време да си правя теста. Така, че - възможно си е  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 942
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning
Laughing

# 13
  • Мнения: 942
Но все пак направи си и тест

# 14
  • Мнения: 7 803
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning

да знам обаче има и друго в рода ни има много близнаци и винаги когато някоя е била бремена в началото адски бързо е наедряла доири и през първия месец.

Месри момичета за отговорите  smile3525
дори и с близнаци няма как от нколко дни бременност да ти наедрее корема  Wink

# 15
  • Мнения: 1 183
Ако питаш мен,ми се струва твърде рано още да разбереш след като ти е свършило преди две седмици,изчакай малко и после си направи тест Peace

# 16
  • Мнения: 422
Има голяма вероятност.Моя корем започна да расте още от самото начало много, при всеки е различно.За тест и според мен е рано, освен ако не си вече във втория месец.Има доста случай с цветна бременност(само първите един два месеца и после спира цикъла).

# 17
  • София
  • Мнения: 3 804
за две седмици корема не може да ти порасне от възникнала бременност, а по скоро от ядене - щом те гони вълчи глад  Wink Grinning
newsm10.

Общи условия

Активация на акаунт