Анатомията на Грей- II част

  • 15 918
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
аз като една върла фенка, реших да пусна нова темичка!
Ето старата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110545.0

....Благодаря на всички, които ни "снабдяват" с новите епизоди...  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 071
Я да се разпиша аз и тук...

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Очаквам с нетърпение Рони да разкаже поредната серия

# 3
  • Мнения: 2 897
Излезе ли 4еп-да теля тогава...

# 4
  • Мнения: 2 071
4 епизод излезе - дадох линка в края на старата тема

# 5
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз почти  я смъкнах ...нямам търпение вече  Joy

# 6
  • Мнения: 2 897
Аз я гледах вече Simple SmileМного хубава серия беше....Разчувствах се нещо Cry
Оставям,обаче на Рони да разказва-това си е по нейната част Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 10 309
Много ми хареса серийката  Mr. Green
С риск да ви разваля кефи, Мередит не е бременна  Mr. Green
НОоооо, края е убийствен... няма да разказвам, Рони е по тази част  Twisted Evil

# 8
  • в къщи
  • Мнения: 467
Браво бе!Раздразнихте ни само с тия недомлъвки(бременна,не бременна) и ни оставихте Crossing Arms.Рониии,хайде идвай,че тия мами тука ги мързи да разказват. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 263
Поредния страхотен епизод. Мередит не е бременна - възпали и се апандисита. Не съм добра по разказването и оставам това на Рони, но според мен големия шок бе, че Дани оставил 8 милиона долара на Изи! Изи се видя с баща му и се оказа, че Дани е страшно богат. Баща му даде в края на епизода чек за над 8 милиона на Изи.... е, нямам търпение да видя какво ще стане другата седмица!!!!!!

# 10
  • Мнения: 450
Е ,това е невероятно!Кой им пише сценариите на тези сериали! Crazy Grinning
Roni,нали не си ни забравила Praynig  bouquet

# 11
  • Мнения: 263
Малко off, не знам дали се чу в Бг, но двамата актьори (този който играе Макдрийми и другия, черния, дето играе д-р Бърк) са се сбили на снимачната площадка тази седмица. Тука гръмнаха всички клюкарски предавания и се заговори, че отношенията били доста обтегнати между актьорите. Бърк почнал да души сладкия Макдрийми, голяма лудница било и ги разтървавали... Агентите и на двамата актьори публикуваха изявления, че вече се били сдобрили, но тук доста се спекулира, че ще трябва един от двамата актьори да бъде изхвърлен, защото иначе заради конфликтите шоуто щели да го канцелират. Толкоз непоносимо било станало на цнимачната площадка..... Sad
http://popsugar.com/45689

# 12
  • Мнения: 2 897
Поредния страхотен епизод. Мередит не е бременна - възпали и се апандисита. Не съм добра по разказването и оставам това на Рони, но според мен големия шок бе, че Дани оставил 8 милиона долара на Изи! Изи се видя с баща му и се оказа, че Дани е страшно богат. Баща му даде в края на епизода чек за над 8 милиона на Изи.... е, нямам търпение да видя какво ще стане другата седмица!!!!!!

Мисля,че Изи няма да се възползва от парите,но...кой знае

Малко off, не знам дали се чу в Бг, но двамата актьори (този който играе Макдрийми и другия, черния, дето играе д-р Бърк) са се сбили на снимачната площадка тази седмица. Тука гръмнаха всички клюкарски предавания и се заговори, че отношенията били доста обтегнати между актьорите. Бърк почнал да души сладкия Макдрийми, голяма лудница било и ги разтървавали... Агентите и на двамата актьори публикуваха изявления, че вече се били сдобрили, но тук доста се спекулира, че ще трябва един от двамата актьори да бъде изхвърлен, защото иначе заради конфликтите шоуто щели да го канцелират. Толкоз непоносимо било станало на цнимачната площадка..... Sad
http://popsugar.com/45689

Е,хубава работа сега ConfusedАз и двамата си ги харесвам,как без един от тях no

# 13
  • Мнения: 263
Малко off, не знам дали се чу в Бг, но двамата актьори (този който играе Макдрийми и другия, черния, дето играе д-р Бърк) са се сбили на снимачната площадка тази седмица. Тука гръмнаха всички клюкарски предавания и се заговори, че отношенията били доста обтегнати между актьорите. Бърк почнал да души сладкия Макдрийми, голяма лудница било и ги разтървавали... Агентите и на двамата актьори публикуваха изявления, че вече се били сдобрили, но тук доста се спекулира, че ще трябва един от двамата актьори да бъде изхвърлен, защото иначе заради конфликтите шоуто щели да го канцелират. Толкоз непоносимо било станало на цнимачната площадка..... Sad
http://popsugar.com/45689

Е,хубава работа сега ConfusedАз и двамата си ги харесвам,как без един от тях no
[/quote]

Е, и аз така като теб. И двамата ги харесвам страшно много, ама явно и двамата са с голямо его и е станала белята. До колкото разбирам, конфликта е от началотона шоуто, защото първоначално черния актьор е бил нарочен да играе Макдрийми, но в последния момент са променили нещата и са дали ролята на Патрик. Тук твърдят, че в основата на конкретното  сбиване било закъсняването за работа на един от двамата актьори, но никой не уточнява кой бил закъснял и кой не.... Холивудска му работа... само да имат късмет да развалят хубавия сериал!!!!

# 14
  • Мнения: 2 897
... Холивудска му работа... само да имат късмет да развалят хубавия сериал!!!!

Дано да не допуснат такава глупост и тези двамата да подходят по-професионално Peace

Общи условия

Активация на акаунт