Добър козметик в района на Красно село

  • 2 194
  • 3
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля ви, препоръчайте ми добър козметик /за кола маска/ в района на Борово, Красно село, Павлово. Най-после се реших и аз да отида, ама като нямам познат.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, никоя от вас ли не знае някой козметик който да ми препоръча? Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно на спирката на петицата на Красно село, пресичаш Цар Борис и минаваш от страната на Лагера. Тръгваш по булеварда нагоре посока Павлово, по тротоара на локалното, подминаваш един стар фризьорски салон, магазин за "един лев", още нещо си..магазин за дрехи и стогаш до моя козм. салон GrinningИма 2-3 стъпалца и надпис - козметика, фризьор, маникюр, целутрон...Девойката ти е адашка и работи страхотно Peace Само на 50-тина метра е от кръстовището Wink

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Точно на спирката на петицата на Красно село, пресичаш Цар Борис и минаваш от страната на Лагера. Тръгваш по булеварда нагоре посока Павлово, по тротоара на локалното, подминаваш един стар фризьорски салон, магазин за "един лев", още нещо си..магазин за дрехи и стогаш до моя козм. салон GrinningИма 2-3 стъпалца и надпис - козметика, фризьор, маникюр, целутрон...Девойката ти е адашка и работи страхотно Peace Само на 50-тина метра е от кръстовището Wink
А със записване на часове ли става? Твоя козметичен салон в смисъл ти си собственик или ти ходиш там Grinning

Общи условия

Активация на акаунт