Хранене и режим

  • 725
  • 11
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мами,

Постоянно четем за различни режими на хранeне, специални хранителни режими, диети, полезни и вредни храни и други...искам да ви попитам вие спазвате ли някакъв по-специален режим на хранене, спазвате ли диета или подобни?
За себе си мога да кажа, че не съм на специален режим на хранене, но от време на време има дни в които ям само плодове. при вас как е?

Поздрави,
dezita  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 167
mojata e pyurvaaaa.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ne moga da povjarvam che v edin i syusti moment mislim v edna posoka i puskame pochti ednakvi temi!  bouquet

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 262
телепатия Party Party

# 3
  • Мнения: 2 959
...спазвате ли някакъв по-специален режим на хранене, ...
Дезитка, поздравления за плодовите дни, добро прочистване правиш на организма, а ако го съчетаеш и с повече вода и разходки, изхвърлянето на отровните токсини от тялото Ти е в кърпа вързано. При Вас в немско има разкошни пълнозърнести хлябове, харесваш ли ги? Hug
А по темата, диети не спазвам, но иначе се стремя да ям разделно. Peace

# 4
  • Мнения: 2 093
Хубава тема.

Не правя диети и не спазвам режим. Аз нямам време да се храня пьлноценно и това ми липсва. Преди месец гледах едно предаване по телевизията с двамам експерти по хранене и много ми хареса какви сьвети даваха на хората. Дори си купих книгата на единия от двамата "The food connection" от Sam Graci. Идеята е не да се пази диета и да се лишаваш, но да ядеш различни храни в подходящо време на деня. Спомням си, едно от нещата, които беше казал е , че ако си ял правилно, не би трябвало да огладнаеш до 4-5 часа.
За мен най-важното е да мога да ям много разнообразна храна и за мой кьсмет тук мога да намирам целогодишно пресни плодове и зеленчуци. Единствено трябва да се организирам по добре и да се вьрна кьм старите си навици, преди Криси да се появи.

# 5
  • Мнения: 3 098
Не пазя диети,но пък съм забелязала,4е в разли4ни периоди ми се яде то4но определена храна_плодове,зелен4уци или мляко.Мога да я карам със седмици така,докато не ми се възвърне нормалния избор и не 4увствам никаква липса.
Интересно ми е,4е в България когато се прибера ям зна4ително пове4е отколкото тук,а слабея.Затова мисля,4е когато организма полу4ава редовно храна,колкото му е нужна,не се дебелее.Докато ако полу4ава само веднъж дневно,то трябва да бъде в огромно коли4ество и след това запо4ва да я складира,така да се каже.Та и оттам проблемите с килата.

# 6
  • Мнения: 4 629
Не пазч никакви диети. Гледам да се храня здравословно - повечко плодове, салатки. Но също си хапвам и пици, хамбургери... не се лишавам от нищо.

# 7
  • Мнения: 2 825
И аз диети не спазвам, ям когато и каквото ми се прияде. И аз имам такива периоди, каквито е описала Марица - имало е седмици не съм искала да погледна месо, или пък сладко, а други през които не мога без шоколад. Понеже ям доста безразборно гледам да компенсирам с повече движение, за да не се трупат килца.

# 8
  • Мнения: 3 423
Извинете, ама прочетох "полови" дни, не "плодови".
То и на полов ден да е човек не е лошо  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 098
Извинете, ама прочетох "полови" дни, не "плодови".
То и на полов ден да е човек не е лошо  Laughing

 hahaha
Ако не можеш да се справиш 4рез плодовите дни,заЩо пък да не минеш на полови?
Лошо няма. Peace

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз съм много зле с режими, понякога мога и хич да не ям (предпочитан от мен вариант), ако пък почна само боклуци мога да ям...само дето се крия от децата да не искат и те Laughing
плодове не ям, предпочитам салата - нея я унищожавам  в големи количества и все си я приготвям различна.
без шоколад не мога, е това е нещото, дето не мога да се лиша от него за нищо на света, човек убивам, ако нямам поне мъъъничко от какаовото изкушение Crazy
1 кило да кача и се усещам, изпадам в минидепресия, тежко ми е, виждам се грозна, разплута...въобразявам си, че кълките ми се трият и като бягам се разливам Crazy Blush
като не ям се чувствам перфектно!

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не пазя диети,но пък съм забелязала,4е в разли4ни периоди ми се яде то4но определена храна_плодове,зелен4уци или мляко.Мога да я карам със седмици така,докато не ми се възвърне нормалния избор и не 4увствам никаква липса.
Интересно ми е,4е в България когато се прибера ям зна4ително пове4е отколкото тук,а слабея.Затова мисля,4е когато организма полу4ава редовно храна,колкото му е нужна,не се дебелее.Докато ако полу4ава само веднъж дневно,то трябва да бъде в огромно коли4ество и след това запо4ва да я складира,така да се каже.Та и оттам проблемите с килата.

АбсолЮтно съЩия слу4ай съм и аз. Peace

Общи условия

Активация на акаунт