Като ми замирише и ми омекват коленете

  • 10 699
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 164
Обичам миризмата на кафе, на бабините питки, на гора след дъжд, на фрезия. Обичам миризмата на дъщеря ми и мъжа ми  Heart Eyes. Обичам да ми мирише на прясно боядисано с блажна боя.
Мразя миризмите в градския транспорт  Sick

# 31
  • Мнения: 4 726
Момичета, тъй като лукът се спомена неколкократно малко off от темата, но да попитам....Как се отървавате от миризмата на лук по ръцете си след като сте го рязали? После, където и да се пипна на това замирисвам Sick Чак с белина взех да си мия ръцете последния път и пак неще да се отмирише Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 937
Кас, най-лесният начин - накарай мъжа ти да го реже!

# 33
  • Мнения: 10 758
Пробвай да ги измиеш с оцет Peace

# 34
# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Момина сълза- обожавам я. И прахът за пране ухае на нея, и такива сапуни купувам...
А смесицата от ухание на току що изкъпан мъж и лосиона за след бръснене на Жилет ме докарва до състояние на необуздани щения... Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 474
Момичета, тъй като лукът се спомена неколкократно малко off от темата, но да попитам....Как се отървавате от миризмата на лук по ръцете си след като сте го рязали? После, където и да се пипна на това замирисвам Sick Чак с белина взех да си мия ръцете последния път и пак неще да се отмирише Crossing Arms

С ръкавички (гумени или найлонови от боите да коса)  Peace

# 37
  • Мнения: 2 550

пробвай да си натъркаш ръцете с лимон  Grinning

# 38
  • на терасата
  • Мнения: 660
Обожавам аромата на готвено зеле, толкова го обичам  ooooh!

А у дома обичам да ужае на кафе, създава уют, както и на сладкиш с ябълки.

Много обичам да ужае около мен на свежи и чисти аромати, мразя тежките сластни парфюми, прилошава ми, както и миризмата на пот и некъпано  #2gunfire

# 39
Обичам да ми мирише на зима. Вече я усещам  Hug Отделна и съвсем друга е миризмата на Коледа, която също обожавам.

# 40
  • на село
  • Мнения: 1 028
Много обичам миризмата на ранна есенна мъгла - едно такова свежо, и в същото време като че ли се усеща миризмата на първия сняг...
Обичам миризмата на коледното дръвче.
Обичам мириса на Ивайловград - на бадеми навсякъде. Сетя ли се за там и първо ми идва спомена за мириса му.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
 Heart Eyes Дъжд, кафе, барут, кожа, пръст...
 Sick Метал, белина, бензин

# 42
  • Мнения: 1 616
Много обичам миризмата на ранна есенна мъгла - едно такова свежо, и в същото време като че ли се усеща миризмата на първия сняг...

И аз обожавам миризмата на първите студени дни, които предвещават идването на зимата!
Обожавам уханието на Бургас - сол, пясък, море, слънце и плажно масло...
Обожавам миризмата на моя дом - не този, в който сега живея, а този на мама и тате, в който живях преди да се омъжа... Винаги, щом отворя входната врата, ме лъхва ухание на топъл уют и вкусна мамина манджа... Wink
Обичам миризмата на дим от запалена цигара... И горещо кафе...
Обичам уханието на моето дете...
Полудявам от миризмата на пъпеш - по едно време си купувах козметика само с такъв аромат...

Мразя да ми мирише на нафталин, тежък евтин парфюм, подтискам се от специфичната миризма  в болницата, прилошава ми когато надуша газ или бензин... Sick

# 43
  • Мнения: 2 550
Обичам миризма на пъпеш, диня, дъжд, море, люляк...но най-много обичам миризмата на лепило  Blush Blush Blush, лак и лакочистител, бензин  Blush

# 44
  • Варна
  • Мнения: 956
Харесват ми миризмите на окосена трева, дъжд, дърва в камината (а навън да вали Crazy), бебе, пържено, боя, какао, море, липа, ароматни пръчици, борчета, току що простряно пране  Wink

А не обичам да ми мирише на пот, кокос, мазе  Sick( а в момента точно така мирише на работа - комбинация на умрели мишки и кисело зеле Sick), прясно смляно кафе, кожено яке Sick

Общи условия

Активация на акаунт