Споделете 3.2

  • 11 685
  • 372
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чудя се, дали всички се къпят ежедневно. Щом се чудят за бебетата, може би и за себе си се чудят. Интересен въпрос!
Тряба ходя на зъбар, а отлагам. Кой ще ми стиска ръката при зъбоваденето??  Sick
Планувал съм да обиколя днес разни магазини, да видя какво продават. Много доволен!
Не съм започнал с четенето, изпитите наближават, ще ме тресне треска тогаз и ще страдам! Crazy
Вкъщи имам няколко мухи. Нямам мухобойка, значи тряба ги отглеждам. Какво ядат? Къде спят? newsm78

# 46
  • Мнения: 4 806
за тепането на мухите учебниците са добър вариант, Небесна. Повярвай ми Simple Smile Хем ще си осигуриш полезно съприкосновение с тез книги. Приятно обикаляне по магазините.
Благодаря ти   bouquet

А аз тръгвам... айде, до скорошни срещи и добри новини (надявам се)...

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Асса, успех! :Peace:

КрасТавице, еклерчета, торти и бонбонки разхвърляй стратегически на открито за му'ите. Да ядат. Ще спят по мебелите, но ако настояваш, направи им малки легълца от кибритени кутийки. Само как ще ги сложиш да спят вътре, не знам.

Умирам от студ, хора! Срамота... вън е още топло, защо така?!

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Споделям, че съм си надула  Uriah Heep, слушам си и се чувствам добре, въпреки гадостите по лицето ми и тн. Mалко хубава музика прави чудеса!

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Споделям, че вчера и днес си поиграх и на всички CD с детски филми (записаните) нарисувах по един от главните герои - да може Мая да си разпознава филмите и да казва кой иска.

Някои не станаха много добре - Мулан е като европейка с фейслифт, а Том и Джери станаха леко зловещи, но повечето се получиха добре, приличат си и малката ги познава Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 533
Umbra, и аз имах намерение за основно есенно, но се спрях на вадене на зимните дрехи само. Но и дотам не можах да стигна, просто ги струпах да ме изчакат малко. Обхванала ме апатия, депресия...състоянието ми е тежко и сложно. Защо мъжът ми не ме разбира и го нарича мързел Whistling  Laughing

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Те, мъжете, са все такива, Разкошна...Той и моят се чуди как може цял ден да чистя, пък  и да се уморявам. Ми ей на - може...Две перални съм проснала, да не е малко?! Mr. Green

# 52
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз също съм на вълна спестяване Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и в бутилки, и в шишета, и в книжка внасям...
само излишни средства да има...
вчера внесох... прилична сума, като посъбера след време, пак ще внеса Flutter Flutter
а днес обиколих малко магазини, купих разни нещица на домочадието, дори и на мен си купих пуловерчета и блузки, фръц-фръц bowuu bowuu
Ми няма с орлите да живеем, я Sunglasses

# 53
  • в гората
  • Мнения: 1 486
И аз за първи път пиша в темата, но никога не е късно човек да сподели. Flutter
Споделям, че чакаме гости за обяд, а часът е 14:23... Rolling Eyes.
Споделям, че искам да съм сериозна и да осъществявам идеите си, а не само да се паля и после все нещо да ме спира... Ужасно го искам - да довеждам до край нещата.
Споделям, че си взех ампули и витамини за косата, но още си стоят в опаковката. Embarassed
Споделям, че вече имам 2 направени картички за Коледния Благотворителен Базар.
Споделям, че току-що си хапнах едно прясно изпечено хлебче тайно (нито на детето, нито на мъжа ми дадох Wink)- ами тия гости до кога ще ги чакам...  chef

# 54
  • Мнения: 1 113
Криво ми е ... от нерви чак зъбите ме болят. Иска ми се да имам машина на времето ...

# 55
  • Мнения: 6 315
Бързо оздравяване на кашлящите!

Споделям - Йоан се събуди сутринта и искаше пак да ходим на гости  Joy. Еми, ще рева над кантара зарад баницата ти!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес направих едно голямо пазаруване на разни полезни неща за дома  Crazy. Сега ме чакат чистене и готвене, решила съм да украсявам едни кашони и малкият да ги ползва за прибиране на играчки.

Щастлива съм - имам две вази с любимите ми хризантеми и ми внасят радост в сърцето. Обожавам ги!

Калида, за палцестискането ще се обадя като наближи Simple Smile.

# 56
  • Мнения: 899
Ай ся да се похваля, че сигнаката дет го правеше...нал знаете  Laughing

Та:

- измих почти всички стъкла, огледалата, стъклата на вратите
- излъсках кухнята, преподредих шкафчетата
- пуснах прахосмукачки, мих подове, прибирах и вадих обувки
- две перални пуснах и прострях
- сготвих
- подредих си хартиените купчини
- излъсках банята
- оправих цветята
- изпрах пердетата

Сега се отдавам на заслужена почивка и кафепиене с приятелка  newsm44

# 57
  • Мнения: 10 758
Umbra, така както си загряла от днешния ден, що не мина и през нас да свършиш тая работа Mr. Green Аз не можах днес нищо да свърша(макар че си бях запланувала), но....да споделя:
 - пласирах децата Twisted EvilЕдното замина с наште в провинцията още вчера, а днес по предназначение замина и другото при свеки.

# 58
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Споделям, че ми е адски лошо и криво... Разболя ме Софията... Дали някога ще свикна там? Шум, трафик, мръсотия и хора с безизразни погледи, преминаващи от време на време към открита враждебност... Като изключим това, мисля, че ми харесва.
Всъщност човек свиква със всичко... Още повече когато е с хората, които обича и които се грижат за него.. И когато е с НЕГО...

# 59
  • Мнения: 5 370
Споделям, че ми е адски лошо и криво... Разболя ме Софията... Дали някога ще свикна там? Шум, трафик, мръсотия и хора с безизразни погледи, преминаващи от време на време към открита враждебност... Като изключим това, мисля, че ми харесва.
Всъщност човек свиква със всичко... Още повече когато е с хората, които обича и които се грижат за него.. И когато е с НЕГО...

Най-странното е, че когато се прибера в родния си край, точно всичко това ми липсва.
Само като наближим входа на Търново откъм Технополис-и почва да ми се свива сърчицето.
Много ми е било странно защо....и продължава да е така.
Обикновено чакам с нетърпение мъжото да му свърши командировката във Варна и да си ни подбере с колата за София-имам предвид като ходим на гости на нашите аз и малкия, той ни оставя там и после продължава по служба и след това си ни взема.
Повредена ли съм вече? newsm78 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт