Вие бихте ли казали?

  • 1 917
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Е, то си я посочихте направо въпросната мама, хайде сега...
Това е тема за кърмаческия ми се струва, а и наистина-всеки е свободен да изразява и негативно мнение към друг, според възпитанието и възгледите си.
Не се месете в чужди взаимоотношения-ти ,Рени, не я познаваш лично майката, този, който е плюл по нея-до колко го познаваш и него?Не се набутвай сама между чука и наковалнята...Едно е да си замесена в ситуацията и да и споделиш, друго е така, неволно да ставаш свидетел на подобно нещо и после да докладваш.Правиш си изводите за този, който оплюва и толкоз...

# 31
  • Мнения: 4 390
Не, не бих се месила там, където не ми е работата.

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не.
Досега винаги, когато съм се намесвала между двама, са обвинявали после мен. Предпочитам да не го правя.
Всъщност, само с много близки мои приятелки не са ставали проблеми. Тогава бих казала.
Подкрепям изцяло, аз също постъпвам така!

# 33
  • Мнения: 5 370
Уф, успокоих се, че не съм аз въпросната мама... свитичко ми беше сърцето... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Laughing
Тц, тя въобще не влиза в Клюкарника.
И под секрет- от многодетните мами е.
Tе това, последното пояснение, направо окончателно уби коча с лопатата. Crazy
Извини ме за грубата метафора, РЕНИ, с тебе се познаваме, знаеш, че не го правя от лошо чувство, но смятам, че въобще не трябваше да я подхващаш тая тема.
Щото като се изпусне веднъж духът от бутилката-трудно се прибира обратно.
Има една разкошна арабска поговорка-"Да се ядосваш, това значи да наказваш себе си за грешките на другите".
В случая ти правиш точно това-дълбоко в себе си си възмутена от постъпката и, дори да не си го признаваш, си подсъзнателно ядосана.
Остави простия да прави прости и тъпи коментари. Забий го с една.единствена дума като пеперуда с карфица. И не, не казвай на въпросната мама. Убедена съм, че тя самата е над тези неща, за да им обърне достатъчно внимание.
Извинявам се още веднъж за малко по-грубите думи горе.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 284
аз не бих казала

# 35
  • Мнения: 27 524
Не  Peace

Поради една съвсем простичка причина - да наричаш някого прост и тъп защото кърми и късно захранва...то това говори колко прост и тъп е именно този, който го казва. А да се обсъжда, и даже забелязва, простотията и тъпотията е загуба на време и енергия. Така че теглиш една от твое име и от името на мамата и беж, краченца  Grinning

# 36
  • Мнения: 822
Преди време бях изпаднала в подобна ситуация...Нямаше нищо общо с форума.Просто едни познати започнаха подигравателно да говорят по адрес на друга позната,пред която иначе се правят на добри приятели.Още тогава на място ги срязах и си казах мнението.Изгубиха дар слово и до днес се чувстват страшно неловко,когато се срещнем.И те поддържат отношенията си с това момиче,аз също,но вече не се събираме.Аз нищо не губя от това...Убедена съм,че хора,които пред мен се опитват злобно да коментират други хора,правят същото и спрямо мен...От такива -по-далеч!
Не бих казала на тази майка,но при първа възможност бих показала на въпросната присмехулна особа,че това,което върши е доста грозно... Peace

Общи условия

Активация на акаунт