Weekend Фото-обзор

  • 2 830
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 379
Не е уикендска сесия, но пак влиза в тематиката на есента и разходки по света - Wissembourg

Ха, това Wissembourg си е направо Готика в чист вид. Много интересно.
Аз понеже съм малко невежа Blush Къде точно се намира?

P.S. Поздравления за коментарите "Усмивка" и "Цветни очила" по къщите Joy

# 16
  • Мнения: 11 304
Не е уикендска сесия, но пак влиза в тематиката на есента и разходки по света - Wissembourg

Ха, това Wissembourg си е направо Готика в чист вид. Много интересно.
Аз понеже съм малко невежа Blush Къде точно се намира?

P.S. Поздравления за коментарите "Усмивка" и "Цветни очила" по къщите Joy
Wissembourg се намира в горня десен ъгъл на Франция  или по географски казано в североизточния и край. Едно малко китно градче в полите на Вогезките планини, където се срещнах с Мистик от форума.

# 17
  • Мнения: 1 526
Вечерница,  piccolina, Ryan's Mom, Марица, SkyBlueWater ,  chumbi,Кейси , браво момичета!
Аз няма да ви покажа кой знае какво- един парк, в който бяхме днес. С езеро, патици, папури... При нас още е лято, и ако някой иска да се стопли  Hug да заповяда.
парк Перес- Холон

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 23:26 от Tali Dan

# 18
  • Мнения: 1 909
Аз мога да ви пусна малко снимки с кашони, от местенето ни преди две седмици  Mr. Green
Майтап - мога да намеря някоя и друга интересна, наскоро ходихме в Лозана, ето нагледно

гарата http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=4856668&size=lg

и е3ерото

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=5076806&size=lg

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 00:00 от geminarius

# 19
  • Мнения: 2 379
Аз мога да ви пусна малко снимки с кашони, от местенето ни преди две седмици  Mr. Green
Майтап - мога да намеря някоя и друга интересна, наскоро ходихме в Лозана, ето нагледно

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=5076806&size=lg

Ммм, минавах много близо край Лозана преди година, ама я пропуснах. Още ме е яд!
Обаче преди месец бях у вашенско Wink Разходих се по Цюрих и много ми хареса. Красив град и нито много голям, нито много малък - чудесен. Много ми хареса парка покрай езерото, където хората обядват в обедната си почивка. Други тичат там или разхождат кучета. Аз бях от обядващите Whistling
В петъчния ден имаше голям пазар в една градинка, пак близо до езерото. Това традиция ли е? Страхотен пазар! Имаше голямо изобилие на всякакви вкуснотии Grinning

Тали Дан, щерка ти е страшен образ! Онази снимка, където е като Мадона, е върхът!!! Party

# 20
  • Мнения: 1 909
Аз мога да ви пусна малко снимки с кашони, от местенето ни преди две седмици  Mr. Green
Майтап - мога да намеря някоя и друга интересна, наскоро ходихме в Лозана, ето нагледно

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=5076806&size=lg

Ммм, минавах много близо край Лозана преди година, ама я пропуснах. Още ме е яд!
Обаче преди месец бях у вашенско Wink Разходих се по Цюрих и много ми хареса. Красив град и нито много голям, нито много малък - чудесен. Много ми хареса парка покрай езерото, където хората обядват в обедната си почивка. Други тичат там или разхождат кучета. Аз бях от обядващите Whistling
В петъчния ден имаше голям пазар в една градинка, пак близо до езерото. Това традиция ли е? Страхотен пазар! Имаше голямо изобилие на всякакви вкуснотии Grinning

Тали Дан, щерка ти е страшен образ! Онази снимка, където е като Мадона, е върхът!!! Party

Ooooooooo, Pikolina, Lozana e nai-krasiviqt grad tuk, spored men!  Hug Hug Hug
nqmam mnogo snimki ottam, za sujalenie, no e v puti po-krasiv ot Zurich.

Na ploshtada do ezeroto vinagi v vuv vtornik i petuk ima pazar, a v subota ima bitak - tova dokato e gore-dolu normalno vremeto.
Prez zimata, predi Koleda tam ima shatra za pravene na sveshti. S ogromni kazani, chovek moje da si pravi sam sveshti, ako iska, moje personalut da mu gi inkrustira - mnogo priqtno i uspokoqvashto hobby.



Eto tuk namerih edna stara snimka ot Bern, koito sushto e mnogo charoven, toi e po-starinen i po-dostolepen, ako moga da se izrazq taka

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=4360129&size=lg


A Zurich go obicham i zaradi takiva drebolii:

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=4290037

tova e edna cheshma pred edin strahoten cvetarski magazin, v starata ni mahala

# 21
  • Мнения: 2 379
Много харесвам Швейцария! Страшно красива и любима страна!
Малко по малко ще я обиколим цялата Wink За сега познавам като 5те си пръста италианската част - кантон Тичино. Но малко сме скитосвали и по другите части, та да се убедя, че цялата Швейцария е разкошна.
Джеминариус, снимките ти са много хубави. Всичките ли са твое дело? Шарените лаленца са страхотни... А снимката на детенцето с топката пред оранжевата стена ме кара да я гледам ли гледам...

# 22
  • Мнения: 1 526
geminarius, много са красиви! А цветята... направо нямам думи!
piccolina , благодаря за комплимента. Тя ( дъщеря ми) много обича да позира  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 098

Аз няма да ви покажа кой знае какво-
парк Перес- Холон

Нямане ли е това Тали? WinkСнимките са страхотни,ама и по вашите ширини се радвате оЩе на разкошно време. Hug
geminarius,езерото е божествено!

# 24
  • Мнения: 1 909
Много харесвам Швейцария! Страшно красива и любима страна!
Малко по малко ще я обиколим цялата Wink За сега познавам като 5те си пръста италианската част - кантон Тичино. Но малко сме скитосвали и по другите части, та да се убедя, че цялата Швейцария е разкошна.
Джеминариус, снимките ти са много хубави. Всичките ли са твое дело? Шарените лаленца са страхотни... А снимката на детенцето с топката пред оранжевата стена ме кара да я гледам ли гледам...
Пиколина, ако имате път отново към Цюрих, се обадете Simple Smile
Снимките са мои, да, благодаря ти  Blush. Правя първи стъпки във фотографията;  момиченцето с топката е дъщеря ми Simple Smile

Тали Дан, по едно време ми беше мания да снимам цветя  Crazy Joy
Тук си личи, че дъщеря ти е голяма чаровница http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70039&photo=16  Heart Eyes

Марица, езерото наистина е много красиво, но снимката е правена през стъкло, в движение и има още какво да се желае...

Лека вечер от мен, момичета  Hug

# 25
  • Мнения: 147
Представям ви само някои от страхотните скулптори направени от живи цветя в парка гр. Санс-област Бургундия Франция! Flutter
[/img]
Ако някой иска да рзгледа всички ще пратя mail! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 379
Пиколина, ако имате път отново към Цюрих, се обадете Simple Smile
Снимките са мои, да, благодаря ти  Blush. Правя първи стъпки във фотографията;  момиченцето с топката е дъщеря ми Simple Smile
Ок, ако минаваме, ще свирна Wink
Първите ти стъпки са впечатляващи! Имаш усет за композиция thumbsup

Sea-fr, тези цветя живи ли са? Shocked В смисъл още са си с корените, посадени в земя?
Или са истински цветя, но откъснати и подредени?

# 27
  • Мнения: 2 825
Sea-fr, големи красоти си показла  Simple Smile Невероятни са статуите, пусни още снимки, ако е удобно

# 28
  • Мнения: 579
Много хубави снимчици сте показали всички.Ето малко и от мен:

Cambridge UK:    

Stonehange UK:

Victoria and Albert Museum-London:

Natural History Museum-London:

# 29
  • Мнения: 6 167
и аз ще пусна снимки от Берн!
много го обичам този град.

понеже темата излезе от уикенд-фото-преживяванията , ще се постарая да ви покажа и някои наши пътувания с по 1-2 снимчици!

Общи условия

Активация на акаунт