Weekend Фото-обзор

  • 2 827
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Чета чета, как си прекарват хората уикендите. Thinking
Малко позавиждам, защото ние уикенд , като хората нямаме,
но имаме 1 свободен ден в седмицата в който винаги гледаме
да се разходим до някъде в радиус от 100 ина километра.

И си мисля newsm78.... дали не можем да направим една тема, в която да си публикуваме снимчици от интересни места , където ходим за уикенда.....Излети, пикници, културни мероприятия  Wink,или просто разходки в парка или шопинг.  Кой каквото иска.
 Сега е есен, красиви гледки сигурно има навсякъде - от Ню Йорк до Бахрейн Laughing

Естествено сега е петък  и се надявам темата да порастне в понеделник, но отсега я пускам, за да си вземете фотоапаратите ( и евентуално да се запишете в темата) Peace

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 13:58 от Lennie

# 1
  • Мнения: 1 526
Lennie , много добра тема и не се съмнявам, че ще е много интересна!   bouquet

Обещавам да се включа после и аз с материал!

# 2
  • Мнения: 3 098
Lennie,интересно Ще стане в твоята тема. Peace
Ще я следя с интерес,много оби4ам да гледам снимки на непознати места и да 4ета за тях.
Аз мога да се от4ета с няколко снимки от две_три излизания наскоро сред природата:
http://espanol.pg.photos.yahoo.com/ph/amaria5cova/album?.dir=441 … ia5cova/my_photos

# 3
  • Мнения: 11 304
Не е уикендска сесия, но пак влиза в тематиката на есента и разходки по света - Wissembourg

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 16:49 от Вечерница

# 4
  • Мнения: 780
Снимки от ремонт на банята може ли?  Crazy
Направо ще ни се стъжни... ooooh!
Ааааа и още нещо.. ми ние с Maika не се вписваме в сезона, но все пак мисля да се включа. Вчера беше 37С! (още е пролет! #Crazy)

# 5
  • Мнения: 6 167
Снимки от ремонт на банята може ли?  Crazy
Направо ще ни се стъжни... ooooh!
Ааааа и още нещо.. ми ние с Maika не се вписваме в сезона, но все пак мисля да се включа. Вчера беше 37С! (още е пролет! #Crazy)

хаха, аз лично мн. ще се радвам на снимки от ремонтирана баня Mr. Green
верно, Австралия...

# 6
  • Мнения: 7 837
Хаха, Австралия ни бие с цели 7 градуса  Laughing
На село няма много красиви гледки.

Ето ви един красив залез  Grinning

# 7
  • Мнения: 11 304
С риск да ви досадя - малко изгреви през прозореца

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 16:50 от Вечерница

# 8
  • Мнения: 1 909
Ами освен да пусна пак моето Монако, ако не съм ви омръзнала, че засега друго интересно не се очертава

http://good-times.webshots.com/album/554686277OHJckr

Много интересна тема, ама може ли малко да разказвате кое къде е?
Марица, какви са тези фигури на плажа, не разбирам как са направени..


# 9
  • Мнения: 676
Ееее браво Лени,

Имах нужда от нещо такова за да разпусна Hug

Давайте още снимки за да се наслаждаваме на света, особено ние дето си правим ремонти или сме болни за сега нямаме друг избор Grinning

Аз ще се възползвам от темата и ще пусна малко стари4ки снимки от лятната ни разходка м/у 1000-та острова по реката St. Lawrence и езерото Ontario които разделя Щатите и Канада. На пове4ето от островите има построени къщи, а на по-голените дори замъци единият от които прили4а на "Шипка"СНИМКИТЕ

Забравих да напиша, 4е гледахме представление Laughing една 4айка ли беше, гларус ли не ги разли4авам летеше заедно с кораба и ядеше 4ипс от ръката на един от туристите. Неможах да я заснема с апарата както трябва, но с камерата съм я хванала Grinning

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 17:00 от Ryan's Mom

# 10
  • Мнения: 11 304
За любителите на небесни снимки - моите попадения в небето над Америка

# 11
  • USA
  • Мнения: 2 135
Много хубава тема,Лени  bouquet.Ще се нагледам на красоти сега!
Ето снимки от нашия последен уикенд-уж излязохме само да хапнем и да се разходим до океана,ама то моите като видят вода,сухи не могат да останат Naughty.Навръщане бяха голи в колата,добре,че имах една хавлия да ги изсуша.
http://family.webshots.com/photo/2444100940083772184EsnFQu

# 12
  • Мнения: 3 098

Марица, какви са тези фигури на плажа, не разбирам как са направени..



Ами предполагам с мокър пясък оформят фигурите и после им слагат"облеклото".
Много хубави снимки видях тука. PeaceКрасоти_то залези,изгреви,лазурния бряг...
Оба4е наистина е хубаво да описвате снимките къде са правени,да имаме представа.
Ryan's Mom,страхотна разходка сте си направили. Wink
Ето малко снимки от тазгодишната разходка до Португалия
Времето там беше доста лошо,но все пак снимах. Wink

# 13
  • Мнения: 676
Много красоти имало по света ееей Grinning

Оба4е вие две4ките Марица и SkyBlueWater ако ме изкушавате мен Варналиичето с тези красиви плажове да знаете, 4е си просите гости Grinning

Кейси ти какво се скатаваш с тези чудесни залези, гледаш да ни замажеш о4ите и да не ни покажеш плажа. Не бой се нема да ти гостуваме, айде от нас да мине Naughty Crossing Arms Grinning

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 02:28 от Ryan's Mom

# 14
  • Мнения: 2 379
Ами ние миналия уикенд се разходихме до Истанбул Simple Smile
Вече публикувах разкази и снимки в темата "Мами в Италия" и сега ви давам линк към публикацията ми:
3 дена в Истанбул

Общи условия

Активация на акаунт