Перник - 2

  • 19 731
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 255
Аз също съм при Велева, но смятам да я сменям. Преди време на два пъти много зверски, без да ме попита забели пишонката на сина ми. Оттогава той получи невероятен стрес и шок и когато ходим на консултация абсолютно нищо не са в състояние да му направят, нито мерене на кг и височина, нито преглед. Той неистово реве и става червен и трепери. Абе много гадна и неприятна картинка е. А освен това не четат новостите тези педиатри. Добре, че е нета...

# 286
  • Мнения: 589
MARIAELI, за всеки преглед ли тичаш в София, аз като трябваше да отида на гинеколог, ендокринолог, мамолог, ангажирах съпруга и той си взе отпуск. Не мога да кисна пред кабинетите с детето на ръце. Бабите са ми много далече и никой не ми помага. Затова тати и бебо се гледат в колата или навън, аз ходя по доктори. Обаче, ако за една хрема или направление трябва да правя същата гимнастика, мъжлето ще изкрейзи #Crazy
anitza, смени го този звяр, мила! Тези неща със забелването стават бавно и полека, без травми! Все пак има време до 3-годишна възраст. Миличкия бебчо! Аз бих и издрала ръцете!

# 287
  • Мнения: 751
mama-eli аз и без това често си ходя,а и мъжо работи там!Разтоянието Перник-София за нищо го нямаме вече!
А на Велева култовия номер е да не си мдига телефона Crazy

# 288
  • Мнения: 492
Христос Возкресе!Желая здраве и любов на вас и семействата Ви!

# 289
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Христос Возкресе!
Мир, любов и здраве!

# 290
  • Мнения: 492
Мира 55, намери ли занимания по народни танци?Ако още не си - хайде заедно!Онзи ден в събота ходих за първи път - много съм доволна.Ако те интересува  пиши на лични.

# 291
  • Мнения: 1 608
Во истина воскресе!

Аз съм на линия за среща. Давайте да се организираме преди пак да сме зачезнали  Wink.

Не е ли време за нова тема? newsm78

# 292
  • Мнения: 492
 =^._.^= , къде ходиш цяла седмица?Изобщо не се включваш!
Имам предложение: утре сутринта, която мама първа се докопа до нета да пусне нова тема.Хайде да видим коя е най-ранобудна или без работа!Желая ви успешна седмица!

# 293

Общи условия

Активация на акаунт