С какъв спорт поддържате фигурата си?

  • 2 687
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
С тичане из офиса и подир шефа...ей така си поддържам фигурата.. Mr. Green Макар,че ми се иска и по други начини.Имам кростренажор вкъщи,ама не съм стъпвала на него от май месец  Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 059
Разчитам много на разходките.

# 32
  • Мнения: 992
с ходене  Mr. Green
Без майтап, аз ходя много, няколко километра на ден за нищо ги нямам.

# 33
  • Мнения: 2 161
Понеже съм непостоянна в спортните си изяви,да не кажа мързелива Simple Smile,просто сутрин правя малко кросче край морето.Преди години го правих редовно,сега пак съм се амбицирала.Ще видим колко ще издържа.Аз честно казано за да изглеждам добре,просто гладувам,не залагам на спорта.

# 34
  • Мнения: 11 003
Редувам фитнес, бягане, колело, туризъм  Simple Smile Така не ми омръзва и правя различно натоварване.

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Секс му е майката Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 966
отговорих с необичам да спортувам.....защото нямам време,а и нужда за сега

# 37
  • софия
  • Мнения: 555
отговорих плуване, но също така напоследък ми харесва и танците - салса.

# 38
  • Мнения: 1 165
Ами сред изброените опции не намирам подходящия отговор за мен.
От няколко месеца се запалих по един нов за мен спорт и напълно непознат допреди това.Бях виждала само някои жени да го практикуват и ми се искаше много и аз да опитам някой ден.
Та спортът се нарича-каране на количка и пренасянето й всекидневно нагоре-надолу(налага ми се,защото на нашия етаж няма асансьор).Също така много ми помагат и от енергоснабдяване като спрат тока.Ей тогава голямо трениране пада. Wink
Шегата настрана мисля да започвам в най-скоро време с фитнес.Преди тренирах по три пъти седмично и бях в много добра форма,която искам да си върна.

# 39
  • Мнения: 4 358
Не обичам да спортувам.
Разходките с количката и грижите по две деца ме държат във форма.

# 40
  • Мнения: 7 186
С фитнес. Макар че лятото хич не бях редовна, че нямаше време, но сега зимата смятам да наваксам. Simple Smile

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Отговирих с друго, защото разчитем само на разходки.  Mr. Green Иска ми се да ходя на фитнес, ама не сме я докарали до там с това дребното.... Laughing Joy

# 42
  • Мнения: 5 647
От диетите се отказах. Иначе през ден правя упражнения за стягане и скачам на въже. Преди ходех на фитнес, но ефект нямаше много-много. Сега от въженцето краката ми са се стегнали, дупето-също.

# 43
  • Мнения: 5 606
Първа опция. Лятото бягах по 4 пъти седмично по 8-11 км. Сега въртя велоергометър, но не съм много сериозна.  Embarassed Ехх, кога ще стане пак топло...

# 44
  • Мнения: 5 246
Тъй като нямам време да ходя на фитнес, сега спортувам в нас. Имам крос тренажьор и дъска за коремни преси. За сега това ме устройва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт