Режим на Пиер Дюкан - 4 част

  • 31 450
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
 HugУ Р  А,  днес започвам 3 ден и съм -1,5кг,дори не мога да повярвам   че това е истина PraynigСмятам да направя 5/5 и да уведомя за резултати а за по нататък ще чакам съвети от Деси или от Асса.Деси в 3-та част на темата ти написах рецептата за ''хляба'' и който желае да го пробва

# 16
  • Мнения: 663
Момичета свалила съм 5 кг Shocked, при това има няма 2 седмици, а как съм се мъчила преди за 1-2 килца с  месеци гладуване .И на мен почнаха да ми казват доста хора, че видимо съм отслабнала. LaughingНо пък снощи почнаха да ме болят бъбреците и стомаха, уж пия много вода..., на какво ли се дължи?

# 17
  • Мнения: 4 806
Здравейте, момичета!
Ами нека ви разкавам после, като се върна - колкото по - бързо, толкова по - добре, де Simple Smile
Деси, ще помогна, няма никакъв проблем. Не е сложно, само човек трябва да има малко повече време.
Общо взето, като попорочетох за това парафиново масло, ми се отщя... Да ви кажа право, по - добре по -бавно, ама по - естествено, нали?
Здравич, причините може да са всякакви, но не мисля, че твоето неразположение е свързано по някакъв начин с режима. За стомахчето, ако доесга не си ползвала овесените трици - препоръчвам, а ако ползваш - увеличи малко количеството. Те предпазват стомаха и червата.
Към всички вас, искам да изразя радостта си, че се доверихте на режима и той ви биде благодарен. Чудесни резултати. Запасете се обаче с търпение, че, ако има повечко за сваляне, време ще се иска. Неизбежно е. И доверете се, че след време, като се обрънете назад, това време срещу тези минуси, никак няма да се види много.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И аз да се абонирам за темичката, не съм голям писател тук, но съм редовен читател Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 950
И аз много се радвам, че станахме толкова много хора!   bigdance2
Да ви кажа нещо мотивиращо - за 1 месец и 3 седмици заформих - 10 кг от режима на Дюкан!  newsm44 newsm44 А да не ви говоря, че вече влизам в панталони, за които не можех и да си мечтая преди 2 месеца!

mama_poli, видях рецептата и ти отговорих, но нещо не си прочела. Днес ми е воден ден и утре мисля да го пробвам. Само не помня колко минути го печеш или на око? А за свалените кг - бравос!

Добре дошли на новите Дюканки!  smile3503

# 20
  • Мнения: 2 487
    Само два дни ме нямаше и такова развитие по темата.
     А къде чак ходих да търся старата.

      Здравейте ,  момичета! Нямах търпение да се върна и да седна на компа. В един момент си помислих , дали не се вманиачвам.
       Мерки , теглилки и отчети ще давам утре.

        Новата тема е супер. Деси , бъди сигурна че ще се справиш , ние ще те подкрепяме. И дано при Ассето всичко е наред  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 950
Добро утро!
Аз вчера бях на воден ден, но свалих само 100 г. Все пак е нещо!
Надявам се, че при вас резултатие ще са в минус, въпреки, че са почивни дни и обикновено те са доста изкушаващи!   chef
Прятен ден.  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 487
       Добро утро , Дюканчета.
        Аз днес имам добри новини. Вече съм 73.900, което ще рече , че за 16 дни дюканстване съм разкарала 4 кг. Много съм доволна. Още повече , че преди това си бях на НВД  и това не са ми начално свалени кг.
         Днес трябваше да съм на смесен режим , но мисля да опитам с още един само протеинов ден. Ако се справя , добре , ако не , пак няма да съм в нарушение.
          Хубав ден ви желая и пийте вода.

# 23
  • Мнения: 4 447
Здравейте, момичета!
Приключих с ударната фаза - от днес съм на смесен. Още сутринта закусих с доматче (така му се бях наканила).
Доволна съм, утре ще опиша промените. Чета си Ви редовно, ама в събота и неделя от децата не мога да се доредя до компютъра.
В това студено време, обаче, все по-трудно ми става да се наливам с вода.
Успешен ден (без изкушения)!  love001

# 24
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте! Аз имах многозадачки, изхабих доста нерви, в петък малкия мъж беше рожденник, та се наложи да прекъсна режима. От днес обаче съм на линия. Започвам с ударния - 7 дни, а втората фаза мисля да я карам 5/5. Стартирам от 66 кг. Целта ми е 49-48 кг. Ще се измеря след 7 дни, надявам се да мога да се похваля. Желая ви успех!!!

# 25
  Sad

прекъснах и аз

най-съвестно купих почти всичко от месарницата , яйца, млеко

и се разболях от грип  Banghead като ги видя сега тия неща така ми призлява на корема   :sick:newsm50

май ще пропусна поне 1 седмица , и ще съм на зеленчуци и препечени филийки

# 26
  • Мнения: 2 950
юлката, спокойно, ще започнеш - щом си болна, лекувай се и после те чакаме при нас.  Hug

Фов, желая ти успех! Аз да ти кажа като наближи празник - което се случва всеки месец поне по 2 пъти в нашата голяма фамилия, си казвам, че то празници винаги ще има и ако чакам всеки от тях да мине, ще започна диета никога!  #Cussing out Затова по празници в повечето случаи стискам зъби, а когато не мога наблягам на месото и салатките.

mama_poli, днес си направих хляба.   chef Обаче, нещо отвътре остана един такъв мек и мокър. И нещо не ми хареса много. А крайчето е много вкусно, но защото е препечено  newsm78 Следващия път ще пробвам различна тактика на печене и ще видим. Но ще почакам да мине време, защото този докато го изям, поне седмица ще мине.

# 27
  • Мнения: 1 366
Здравейте момичета!

Аз тайничко ви чета, но не съм се включвала до сега. Четейки първия постинг на Асса разбирам, че без да знам аз спазвам в момента смесения режим на Дюкан, но си позволявам и плод тук таме. Та след като свалих прекрасно последните три килограма, отново зацепих. За това и надникнах тук  Grinning. Та въпросът ми е такъв : дали правилно съм разбрала, че за да свалям е нужно да редувам примерно 3 дни само белтък с 7 дни белтък + зеленчуци. След тези 10 дни отново 3 дни белтък и т.н. Дано правилно съм разбрала. И тук веднага възниква моята ахилесова пета - сладичкото. Как задоволявате тази необходимост? аз имам още относително малко да свалям и това прави проекта по-тежък от всякога. В три-цифрените килограми се сваляше е-хе-е-е къде по-бързо  Wink

# 28
  • Мнения: 2 487
     Майче , аз нямам много натрупан опит с този режим , но да си кажа каквото мисля. Според мен е добре да направиш толкова протеинови дни , че да започнеш да сваляш. Аз тръгнах надолу още след първия ден, но направих  6. И сега правя 5/5. 
     При теб нещата трябва да са съвсем различни  , например 3/7 както си писала. Но първия строго протеинов  етап смятам , че трябва да ти е по- дълъг. Но ти най- добре ще можеш да прецениш , като видиш как вървят нещата.
      Нали идеята е да се сваля в протеиновите дни и да се задържа поне в смесените.
      Иначе , аз не съм много от сладокусните , но ако много заритам за сладко си правя малко кисело мляко с подсладител и пшенични трици, защото намам овесени.
       Аз страдам най-много за плодовете . Обичам . Но и с това се справям засега.
      Дано не давам грешни съвети. Може Ассето да каже най- добре като се появи.

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 17:17 от Айя

# 29
  • Мнения: 1 366
Благодаря ти, значи правилно съм разбрала. Тоест ти казваш : направи едно 5/5 и после 3/7, така ли? Това, че не се брои количество направо ме изпълва, малко ми е досадила аритметиката  Confused

Общи условия

Активация на акаунт