хомеопат

  • 1 419
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здрабейте мами!
Кажете посещавате ли лекар хомеопат ?
Аз доста се интересувах и бих искала да водя сина си, но малко ми е непознато и ще се радвам някой да сподели опита си. Rolling Eyes  #Shocked

# 1
  • Мнения: 9 063
Аз също се интересувам,но не знам къде има такъв лекар тук-ако някой знае за Пловдив,моля ви кажете Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 43
Аз забравих да кажа, че съм от В.Търново. Дано някоя мама от Търново посещава хомеопат, че да ме насочи при кого Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 1 655
Лекувам детето си изцяло с хомеопатия. Така се справихме с едно негово хронично състояние. За съжаление не мога да те опътя за хомеопати в твоя град, но само ще ти дам съвет при избора ти на такъв. Избери класически хомеопат, а не такъв от школата на БОАРОН. Класическия хомеопат ще го познаеш по това, че изписва ЕДНО единствено хомеопатично лекарство, не го комбинира с алопатични лекарства (антибиотици например), провежда дълъг разговор с теб (от порядъка на 1-2 часа), интересува се от неща, които биха ти се сторили странни като например - поза на спане, емоционално и психическо състояние, случки от живота ти...

# 4
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ако искаш прочети тук

Хомеопатия за деца

ПАК ЗА ХОМЕОПАТИЯТА - ЕДНА ИСТИНСКА ИСТОРИЯ

В първата тема  има линкове,в които разказвам за моя опит с хомеопатията,а той е изключително положителен.Дано ти е от полза.
Дани

# 5
  • Мнения: 43
Здравей Svetla1 Mr. Green !
Благодаря, че отговори и ме насочи какво точно да търся, но може ли да ми пишеш и подробности (цена на преглед, колко прегледа са в месеца, да уведомя ли личния лекар за посещенията при хомеопат.......)Лекарството което изписва хомеопата от аптеката ли се купува или лекаря го осигурява?
Ох, не ми се смей на въпросите Praynig просто нищичко незнам, а и нямам познати ползващи услугите на лекар хомеопат Tada

# 6
  • Мнения: 43
Цитат на: iskrica_nadejda
Ако искаш прочети тук

Хомеопатия за деца

ПАК ЗА ХОМЕОПАТИЯТА - ЕДНА ИСТИНСКА ИСТОРИЯ

В първата тема  има линкове,в които разказвам за моя опит с хомеопатията,а той е изключително положителен.Дано ти е от полза.
Дани


Прочетох всички препратки и ти благодаря.Сега съм твърдо решена, че ще посещаваме хомеопат.
Искам само да кажа, че за мен ти  си една силна жена, не просто iskrica_nadejda, а пожар от вяра. Бъдете живи и здрави!
С обич Мария Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 3 251
В събота по БТВ в "Бъдете здрави"темата ще бъде точно за хомеопатията и ще има поканен лекар-хомеопат д-р Мариян Иванов.Сутринта гледах презентацията на предаването и пуснах подобна тема в Клюкарника.

# 8
  • Мнения: 1 655
Цитат на: Mortisha
Здравей Svetla1 Mr. Green !
Благодаря, че отговори и ме насочи какво точно да търся, но може ли да ми пишеш и подробности (цена на преглед, колко прегледа са в месеца, да уведомя ли личния лекар за посещенията при хомеопат.......)Лекарството което изписва хомеопата от аптеката ли се купува или лекаря го осигурява?
Ох, не ми се смей на въпросите Praynig просто нищичко незнам, а и нямам познати ползващи услугите на лекар хомеопат Tada

Цените варират, ориентировъчно са 30 лв за първо интервю и 20 лв при всяко следващо посещение, като лекарството влиза в цената. Желателно е да уведомиш личния лекар, той трябва да е запознат с начина на лечение и при него да ходиш само за проследяване на процеса. Аз практикувам така - водя детето първо при лекуващия го лекар, той ми казва в подробности какъв е проблема (ако той не е запознат с това как смятам да лекувам детето, вероятно тези подробности ще бъдат пропуснати), след това се обаждам на хомеопата и той решава дали информацията получена по телефона е достатъчна за да определи хомеопатичното лекарство или е необходимо да отидем при него. По време на лечението поддържам непрекъстана връзка както с хомеопата, така и с личния лекар на детето, ако е необходимо правим паралелни изследвания за проследяване на процеса. Ако е избрано правилното хомеопатично лекарство, то подобрение трябва да настъпи още същия ден.
Ако отиваш при хомеопата с хроничен проблем, обикновено се изисква контролно интервю след 1-2 месеца след приемане на лекарството. В противен случай използваш услугите му толкова често, колкото пъти се разболяваш.

# 9
ЛИЧИ СИ ЧЕ НИТО ЕДНА ОТ ВАС НЕ Е В ЧАС.И НЕ Е КЛАСИЧЕСКА ,А ЛОНДОНСКА ШКОЛА #Milti

# 10
  • Мнения: 1 655
Цитат на: MOMI4E_BG
ЛИЧИ СИ ЧЕ НИТО ЕДНА ОТ ВАС НЕ Е В ЧАС.И НЕ Е КЛАСИЧЕСКА ,А ЛОНДОНСКА ШКОЛА #Milti

Не знам какво имаш в предвид 'лондонска школа', но 'Лондонския колеж по хомеопатия' обучава именно на класическа хомеопатия, основоположник на която е С.Ханеман.

Общи условия

Активация на акаунт