Американски мами - идеи за classified advertisements - моля дайте идеи !!!

  • 552
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Цитат
Привет мами Simple Smile

Трябва да продам разни неща и се чудех какви др. free classified advertisements websites да използвам. Вече пуснах ad във craigslist.com, но исках да пусна и на др. места... Трябва да разпродам дивани, маси, легло и т.н. .... до 23.10.  ПОМОЩ! Simple Smile  Знам, че тук ще се намерят американо мами дето ще помогнат с идеи !!!

пс - аз съм на long island... и предпочитам да мога да продам нещата кеш и да няма изпращане до др. щат.

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 14:35 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 1 393
Не се сещам за друг безплатен сайт освен craigslist.com.
Може би  би помогнала обява в някой локален университет (Stony Brook?) или по местните апартм. комплекси?

Успех!

# 2
  • Мнения: 7 091
Privet mami Simple Smile

Trjabva da prodam razni neshta i se chudeh kakvi dr. free classified advertisements websites da izpozlvam.  Veche pusnah ad vav craigslist.com, no iskah da pusna i na dr.. mesta... Trjabva da razporodam divani, masi, leglo, etc. .... do 23.10.   POMOSHT ! Simple Smile  Znam ,che tuk shet se namerjat amerikano mami deto shte pomognat idei !!!

ps: az sam na long island... i predpochitam da moga da prodam neshtata cash i da njama shipping do dr. shtat.

 В Giant също имат табло за обяви, може и в други хранителни магазини да има. Направи си Moving Sale и разлепи из града с адреса ви. Друго не се  сещам.. newsm78

# 3
# 4
Благодаря ви момичета !!! Ще пробвам всичко ....

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 14:36 от Дивиана

# 5
  • Мнения: 393
Цитат
пробвай с обява във вестник за "garage sale" илиi "furniture sale". Всички вестници имат и website. 

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 14:37 от Дивиана

# 6
  • Мнения: 940
Пускай в Ebay ,аз така си продадох сумати мебели-пуснах ги само за локална продажба,хората дойдоха и си ги взеха от къщи.Само направи хубави снимки,че иначе тези с размазани и тъмни снимки трудно се продават.

Общи условия

Активация на акаунт