Защо бебетата правят така....

  • 1 773
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Много сладурска муцунка прави Тони като му духна в лицето  Joy И аз се чудех защо тъй, ама нашия тати ме светна - не може да диша сладура  Crazy А като духа вятър е голямо шоу. Само дето като продължи по-дълго време да духа и почва да се нервиии  Twisted Evil
Не съм го ползвала при рев  newsm78 Ще пробвам  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 489
освен това, това е перфектен начин да спреш истеричен рев, водещ до псиняване. обикновено бебето се сепва и спира да се дере. добре,ч е ми се е налагало да го използвам само 3-5 пъти.

Да и аз го ползвам за успокоение, като ревнем много Sob  Grinning
И аз.

# 17
  • Мнения: 619
наистина, това е причината. освен това, това е перфектен начин да спреш истеричен рев, водещ до псиняване. обикновено бебето се сепва и спира да се дере.
Их,ако го знаех вчераааааа!
Аз не съм духала в лицето на бебето и не зная,че правят така.

# 18
# 19
  • Мнения: 5 391
Обикновено го прилагам след биенето на инжекции, за да потуша силният рев.

# 20
  • Мнения: 858
бебчетата дишат през нослето ,а и това е рефлекс,те не си поемат въздух ,а си задържат дишането ,после издухват навън и после вдишват и този рефлекс е много ценен за плуването ако успеем да го запазим,така бебчетата се предпазват сами да не се нагълтват или задавят.
Вярно е че спират да плачат,а понякога даже и да хълцат като им духнеш в личицето,защото си променят дишането.

# 21
  • Мнения: 2 897
Калина като беше бебе, реагираше така дори на вятъра навън. А когато духаше силно, направо изпадаше в ужас...

И Боби също PeaceНе може да си поеме въздух и изпада в паника...

Общи условия

Активация на акаунт