Малките госпожици - с бретон или не?

  • 4 648
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Преди няколко дни го подстригах  Confused Много й влизаше в очите. Ходеше с фиби и ластичета, но се научи да ги маха, а щеше да тръгва и на ясла, затова прецених, че е по-добре да го поскъся.

# 16
  • Мнения: 8 505
Без.На мен самата ми беше много неприятно да ходя като малка са бретон,решила съм да не я тормозя по същия начин.Фиби не търпи,само ластици,и то обикновени (тях не може да свали)Всъщност търпи ги,но се започва едно махане,оглеждане,опит да си я сложи сама и накрая ме кара аз да и слагам фибата/ластикът.След това всичко започва отначало Crazy

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за 9г. опитах всякакви варианти.
Най-добре е къса косичка с бретон (френско каре). Може и да не се реши (голям кеф за моята, която при вида на гребена подивява  Twisted Evil).

# 18
  • Мнения: 7 474
Ако на детето му отива - без бретон  Laughing Лятото в жегите не се изпотява толкова  Wink

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 337
Досега е все с бретон, но нещо и на двете ни писна подстригването и сега кретаме с фиби. Надявам се да устискаме, докато бретона се изравни с останалата коса, защото много й отива с открито чело.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Моята е с бретон. Не търпи фиби и ластици, трудно се съглася косата и да бъде вързвана, а като порасне косата и почва освен да и влиза в очите и да я лапа. Така че поне засега ще си ходи с бретон.

# 21
  • Мнения: 2 839
Или слагам фиби, или връзвам опашки отгоре - то иначе е като санбернар детето, очи не се виждат...
Имахме такъв кратък период, по цял ден се гонехме с фибите, косата все и беше в очите, аз слагам, тя маха ... Изтърпяхме го и сега си имаме чудесна прическа без бретон  Heart Eyes


Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 11:17 от DiVA

# 22
  • София
  • Мнения: 3 109
Ето я моята госпожица със и без бретон. Първата снимка е правена през март тази година, втората е от септември.

  

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
И мойта госпожица е с къс бретон-прическа тип френско каре. Laughing Подстригваме го отдавна-тогава не носеше шноли и ластичета и нямаше как да го пуснем дълъг. Все и беше в очите. Сега вече е свикнала и си го режем всеки месец. Peace

# 24
  • Мнения: 2 070
Ами питай госпожиците!  Wink

Моята от малка не търпи нищо, а толкова хубава с фиби или на опашка/и...
Нооо - щом е не, не е... Бритон и пусната коса... Засега  Wink

# 25
  • Мнения: 1 526
Моята си се харесва с бретон ( може би защото и аз имам) и редовно ме подканя да й го подсрижа, когато порасне. Горе- долу веднъж месечно.

# 26
без бретон по слатки са Blush

# 27
  • Мнения: 7 106
Кьс. Пробвах да го ставим да порасте, но тя не ще фиби, шноли и го режем сега редовно.

Същото и поради същата причина  Confused. А честно казано ми се ще да я острижа първи номер, защото и на решенето се опъва, ама ще потърпя още малко  smile3516 .

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
На Калина й отива много повече без бретон, но за целта трябва да е с фиба или ластик, а тя ги маха и набутва в устата си, от което ми призлява, защото вече веднъж се задави жестоко. Ще потърпим още някоя и друга година и тогава вече ще го пускаме.

# 29
  • Мнения: 2 807
Без бретон - просто така съм го решила.  Wink
Косата не й пречи - постоянно е с някакви опашчици, всеки ден от седмицата е с различна прическа  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт