Скоро ми предстои раждане- кого да ангажирам?- лекар или акушер?

  • 650
  • 9
  •   1
Отговори
В края на месец ноември ми предстои раждане и съм много объркана. Много гадни работи чувам за АГ-Русе.Снощи направо сънувах кошмари. За да съм спокойна трябва ли да ангажирам лекар или акушерка?Има ли смисъл или да платя на гинеколога си и той да присъства при раждането. Чудя се и за Ескулапс.Знам че е много скъпичко,но това ако е най-доброто и не застрашава живота на бебчето ми предпочитам да намеря борч и да родя там.Много ме е страх при раждането, а сега и вече нещо да не направят на бебчо. Какво да правя? Да оставя ли всичко на късмета си? Все пак някои са доволни от АГ-то. Аз лежах в гинекологията и от там съм доволна ама за родилния сектор незнам. Ако все пак се реша  да ангажирам лекар или акушер препоръчайте ми при кого да отида.

# 1
  • Мнения: 168
нищо сигурно няма , не искам да те плаша напротив да си готова за всичко.Ако ме питаш по добре си плати на акушерка защото тя върщи цялата работа-може да ти излезе по евтино.Но ако си платиш на лекар(не на гинеколога ти) той си разпределя сумата в екипа и може да си по спокойна.Пожелавам ти успех и много кураж.

# 2
  • Мнения: 2 019
при мен изцяло беше лекар,акушерка не е у1аствала изобщо.решението е твое,според мен никога нищо не се знае.леко раждане  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 474
Според мен е все едно (аз ангажирах акушерка) . Просто важното е да му имаш доверие , за да си спокойна. Който и да ангажираш ще стои при теб Peace

# 4
  • Мнения: 14 133
Лекар, защото той може да свърши работата и на акушерката!!! Тя не може да те оперира, ако се наложи спешно секцио!!!

# 5
  • Мнения: 6 461
Според мен по добре лекар Peace
Лекар, защото той може да свърши работата и на акушерката!!! Тя не може да те оперира, ако се наложи спешно секцио!!!

# 6
  • Мнения: 1 671
Акушерка - тя върши цялата работа и ще е постоянно до теб.  Peace

# 7
  • Мнения: 14 133
Акушерка - тя върши цялата работа и ще е постоянно до теб.  Peace
И ангажиран сериозен доктор ще стои постоянно при нея!!!

# 8
  • Мнения: 442
щом си решила да ангажираш някого,
Лекар, защото той може да свърши работата и на акушерката!!! Тя не може да те оперира, ако се наложи спешно секцио!!!
и най-добре спри да четеш темите, кой как и къде родил, доволен-недоволен... свят широк - хора всякакви. мисли позитивно, попрочети книжки как протича самото раждане - там е описано добре, не се шашкай, слушай и следвай инструкциите на акушерките - те са там, за да ти помогнат, и ако изпълняваш, каквото ти казват, обещавам ти че няма да усетиш лошо отношение.
успех и леко раждане!

# 9
  • Мнения: 35
И аз съм на мнение 4е трябва лекар да си ангажираш защото не се нае как ще проте4е раждането според мен ще си по спокойна с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт