http://www.atrakcion.com/

  • 672
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Искам да попитам дали сте пазарували от този магазин и по точно обувки. Харесах си едни пухкави ботуши, но се притеснявам дали имат добро качество.

# 1
  • Мнения: 3 322
Ако става въпрос за модела Антарктида - изглеждат много хубави ,но аз не бих си позволила да ги купя без да мога да ги огледам по подробно. От каква материя са, подметката от какво е? Вътре какво е?
Не съм пазарувала от там.

# 2
  • Мнения: 5 790
Пусни търсачката - има много теми за този магазин.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty

# 4
  • Мнения: 3 209
Аз съм пазарувала и съм доволна, но за обувки - незнам...

# 5
  • Мнения: 8 917
Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty
Същият номер Wink

# 6
  • Мнения: 18 542
Аз си купих една туника...много се колебаех, ама беше 15 кинта само и ако не беше това, което очаквам щях да ги прежаля. Тя пък се оказа не толкова лоша, даже доста е хубава, само дето е леко прозрачна, което не се виждаше на картинката. Честно да си призная, не бих рискувала с обувки.

# 7
  • Мнения: 3 457
аз съм си купувала и съм много доволна,много качествени излязоха ,а и не бяха скъпи.За размер,ги накарах да ми измерят стелката Peace

Общи условия

Активация на акаунт