Алергопревент

  • 4 521
  • 5
  •   1
Отговори
          Има ли на някой за алергия /алергичен ринит и студова алергия / да му са изписвани инжекции Алергопревент ?В аптеката не са чували за тях .Имат ли странични ефекти? Моля да отговорите ?

# 1
  • във фурната
  • Мнения: 596
Не знам в коя аптека не са чували за тях.Ако си от София-в аптека ,,Адонис"-на ъгъла на Опълченска и М.Луиза с/у 7-мо ДКЦ /следващата спирка след Ц.Гара в посока Надежда/ ги има.Представляват човешки нормален имуноглобулин+хистамин и повишават способността на организма да свързва свободния хистамин при алергия.Нежелани ефекти-може да се получи зачервяване на мястото на инжектиране,световъртеж,мн.рядко-алерг.р-ии,не тр.да се поставят по време на мензис,т.к могат да засилят кръвотечението.Дано да съм била полезна Peace

# 2
              След провеждането на курса с Алергопревента ,ако е бил завишен криоглобулина /изследването за студова алергия/ дали ще се понижи?Или трябва да се проведат няколко курса на лечение ?

# 3
  • Мнения: 5 539
Да, били са ми инжекции Алергопревент по схема за 5 седмици: първия път 1/4, след това 1/2... нещо подобно. Всеки път в една и съща ръка. Имаше ефект докато траеше периода на лечението, след няколко седмици положението си беше по старому.
Знам, че се правят с цел десенсибилизация, но при мен май не подействаха много. А иначе лекарката ми обеща, че ефектът ще трае към 5 години Rolling Eyes

# 4
                На мен го предписаха за 5 седмици по 2 инжекции на седмица в различни ръце .Да видим дали ще има ефект.

# 5
  • Мнения: 44
При мен определено имаше ефект след първия курс на лечение, който се състоеше от 10 инжекции алергопревент-по 2 на седмица.Криоглобулините ми спаднаха от 340 на 210.Вторият курс на лечение го започнах,но не го довърших понеже забременях,в момента пък кърмя и изследвания не съм си правиа тази година.Определено се чувствам по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт