шампоан против пърхот

  • 2 536
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 982
Моля,препоръчайте ми шампоан против пърхот!Кой какво е използвал и има ли продукт,от който сте доволни?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
На "Милва", шампоан "Хума". Не видях кой знае какъв ефект. Още чакам да свърши работа Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 5 299
"YunseY" Peace 13 лв.

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Vichy - Anti-dandruff, за цената не съм сигурна, защото една опаковка се използва дълго вереме, но ориентировъчно 15-18 лв
не го ползвам аз, а съпругът ми, но определено е ефективен

# 5
  • Мнения: 397
На мен ми върши работа единствено - Низорал!

# 6
  • Мнения: 2 197
Всяка коса е различна, но Низорала е лекарство и има ефект. Само не може да се използва дълго време и не по-често от веднъж в седмицата. Като свърши опаковката или ако пърхота изчезне - спираш и почиваш поне месец.

# 7
  • Мнения: 1 737
Я да се похвали някой, на когото пърхута се е излекувал от нещо, без да се появи повече. Тия, дето са ефикасни само докато се ползват, като Низорал и Хед енд шолдърс, не ми ги хвалете...

# 8
  • Мнения: 2 197
Я да се похвали някой, на когото пърхута се е излекувал от нещо, без да се появи повече. Тия, дето са ефикасни само докато се ползват, като Низорал и Хед енд шолдърс, не ми ги хвалете...
Не става въпрос, че пърхута изчезва само докато се ползва шампоана. Пърхута е заболяване на кожата и посредством въпросното лекарство се лекува и ефекта е продължителен, но не постоянен. След като кожата е склонна да образува пърхут след известно време пак ще се появи. Образуването му е свързано с нарушена мастна секреция на кожата, понякога придружено или предизвикано от хормонални проблеми. Това е динамичен процес, за който няма кардинално решение.

# 9
  • Мнения: 42
Всичко зависи от кожата на главата. Аз имам доста проблемна кожа, имах пърхот, имах едни много неприятни и болезнени петна. Ходих известно време на лекар, но ефекта беше временен.Някъде тук във форума прочетох за шампоана на Vichy - Anti-dandruff и оттогава честно да си призная съм забравила какво е пърхот. На мен лично ми се омазнява малко косата от него, но си мисля че това донякъде е нормално, все пак има и друго свойство освен да измива косата............

Общи условия

Активация на акаунт