Какво му стана изведнъж?

  • 1 267
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ми ,а честито ви "зазъбване"....то така се почва...но ако наистина послушаш съвета на препатилите мами и спинкаш с Момчил,поне от време на време ще можеш да дремваш...не искам да те отчайвам,ама това продължава почти до втората година/но има и моменти в които е спокойно,де Wink и тогава ще разбереш що е щастие...и наспиване/
А за зъбите,аз ползвам "Bonjela"/гел/,мажа венците с ракия/топя пръста и масажирам/ и давам Хамомила...

# 16
  • София
  • Мнения: 148
Направо се отчаях като чета какво пишете.Аз си мислех,че по-страшно от коликите няма.Какво ли ме чака след 2 месеца  #CrazyИма ли изобщо нещо което може да помогне  newsm78

# 17
  • Мнения: X
Направо се отчаях като чета какво пишете.Аз си мислех,че по-страшно от коликите няма.Какво ли ме чака след 2 месеца  #CrazyИма ли изобщо нещо което може да помогне  newsm78
Не се плаши-наред с безсънните нощи,да знаеш,че и най-хубавото предстои/първи стъпки,първи думи и още хиляди моменти заради които си струва да не поспиваш от време на време/Опитвайте се да приемате нещата със спокойствие и да знаете,че найстина им е доста гадно на дечицата/на мен скоро ми изби мъдрец-ужасно е Sick/А май най-помага гушкането.....

# 18
  • София
  • Мнения: 148
Вярно си е това,като ми се усмихнат и двамата едновременно просто се разтапям Hug

# 19
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Момичета, аз попрочетох туй-онуй за буденето нощем на бебетата и да ви кажа.... май не са зъби...

Навсякъде пише, а и нашата педиатърка каза (аз й имам доверие), че като се буди от болка в зъбите, бебето плаче силно и трудно се успокоява, поне няколко минути са му нужни, а при нас не е така. Момчо се буди, мрънка, но като усети цицата и заспива пак, понякога дори не я захапва, а само я помирисва; всичко става за секунди.

Иначе и ние имахме 2-3 нощи будения с неистов 5 минутен рев и трудно успокояване, даже и цица не искаше. Та явно тогава е било зъби, а сега....???

Педиатърката ни изрази предположение, че бебчето вече набира впечатления и нощем, докато ги обработва и сънува, се стряска и се плаши, та затова било, но и тя не беше сигурна...

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Приеми на честна дума, че педиатърката ти не е права за зъбите и кърменето Wink
Успокоява се точно, защото суче. Пробвай други методи - разнасяне, гушкане - и ще видиш...
Сукането успокоява физическия дискомфорт, който изпитват от зъбоникненето просто. Точно затова само суква и отнася плувката.
Когато се стряскат насън - ще го разбереш безпогрешно. Тогава трудно се успокояват на гърда (често и не искат, докато не си изплачат болката) и тогава пък помага взимането на ръце и гушкането, говоренето успокоително... но такова стряскане като че ли е по-често към и след годинката.

# 21
  • Мнения: 326
и ние сме в почти същото положение Sickот около месец и повече се будим нощем не знам по колко пъти след 4-5 спирам да броя. Има вечери се буди на 3 часа... голямо щастие .. направо си отспивам Mr. Green Но на мен храненето през нощта не ми пречи толкова много. Кошарата е долепена до моето легло и само се обръщам и подавам. Лошото при нас е, че през деня е много кисел мрънка и реве по цял ден.. заспива само на цица. Може да е каталясал от умора, но не заспива сам. Дано скоро да се покаже някой зъб, че поне да знам за какво е гърча. Успех на всички в зъбоникненето Peace

Общи условия

Активация на акаунт