Клюка: Жената на Роман Абрамович иска развод!

  • 3 833
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 539
http://www.sportal.bg/article/?ID=25147
И богатите имат същите проблеми... Wink

# 1
  • Мнения: 4 978
Нека й е зле:

"Ирина би трябвало да получи половината от богатството на мъжа си, което се изчислява на не по-малко от 11 милиарда паунда. Така за бившата стюардеса ще останат 5,5 милиарда паунда. Ако това стане факт, то автоматично Ирина ще се превърне в жената, „отмъкнала” най-много пари от съпруга си след развод в историята на човечеството."

# 2
  • Мнения: 2 013
В линка към статията пише, че са женени от 1991 г., а тогава той не можел да си купи даже хамбургер, докато тя била стюардеса. Полагат й се на жената и повече даже - пет деца му е родила, помогнала му е да стане милиардер. И той, като всеки замогнал се мъж на средна възраст (или почти всеки), е намерил нещо по-младо и по-секси.
Уви, такъв е животът.

# 3
# 4
  • Мнения: 6 417
Дреме ми на...кукуригуто Misc Ghost

# 5
  • Мнения: 2 550
Дреме ми на...кукуригуто Misc Ghost

Тюх, взе ми думите от пръстите  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 13 512
Г-жа Ирина Абрамович се е обърнала към британски адвокати и се надява да осъди съпруга си да й изплати сумата от 5 милиарда и 500 милиона британски лири. На толкова според експерти възлиза половината от състоянието на руския магнат.

По данни от миналата година, Абрамович е втори по богатство във Великобритания. Според информацията на британското издание причината за решението на 40-годишната Ирина са близките отношения на Абрамович с 24-годишната Даря Жукова, която доскоро бе свързвана с руския тенисист Марат Сафин.
Цитирано от БТВ новините

# 7
  • Мнения: 2 957
Кой пък е тоя?  newsm78

# 8
  • Мнения: 13 512
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing

# 9
  • Мнения: 6 417
Сега ще го опоска... Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 6 417
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing
Аз не ти ли харесвам? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 013
хехе
не е футболист, собственик на футболисти и губернатор на Чукотка, ако не бъркам олигарха

Ама това не го ли обсъдихме вече за развода newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 13 512
Марче, направо е умопомрачителен този аватар! Страшна си! Laughing
Аз не ти ли харесвам? Mr. Green
Ами малко дребничка си- не мога да те "усетя".Нещо прическата ти не ми допада, една такава рошавка, но пък  чистичка...знам ли??Сигурно и ти ще можеш да се задомиш един ден...все някой ще те хареса. Я виж Марчето как са я взели...ти само не се отчайвай Laughing

# 14
  • Мнения: 2 550

Не завиждай  smile3534 newsm48

Мерси, Монда  Mr. Green

# 15
# 16
  • Мнения: 2 013
Продава автомобилни гуми на старо, прави детски играчки...

През 1991-ва Роман се жени отново -
този път за красивата служителка на "Аерофлот" Ирина, от която сега има пет деца.

През 1992 г. Борис Березовски вкарва Абрамович в тесния приятелски кръг на президента Елцин. Именно оттук започва пътят на младия олигарх към върха. Истинският му успех обаче идва през 1996 г., когато купува контролния пакет акции на "Сибнефт".

През 1999 г. влиза и в политиката, избран за представител на руската Дума в Чукотка. През 2000-та поема поста на губернатор на автономната област.

Същата година става юрист, завършвайки Московската държавна академия по право след по-малко от 1 година следване.
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Тая държава не е нормална. Русия, имам предвид!

# 17
  • Мнения: 13 512
Всички "спестявания" на Абрамович в кеш се изчисляват на около 8 млрд. британски лири. По този показател пред него остава само саудитското кралско семейство.
Ако губернаторът на Чукотка реши да внесе парите си по сметка в "Банк ъф Ингланд", само годишните лихви ще възлизат на 360 млн. паунда годишно, изчислява в. "Сън".
По-конкретно това прави 986 301 лири дневно, 41 096 на час, 685 на минута или 11.4 на всяка секунда.
Живее в Англия, домът му в Западен Съсекс струва 17,5 млн. паунда, а съвсем нескромната му къща в Лондон е на стойност 28 млн. Лятната му вила в Сен Тропе, Франция, струва 10 млн.

За автомобили едва ли си струва дори да се говори: Абрамович има два "Боинг"-а на обща стойност над 200 млн. лири, както и три яхти. "Пелорус" и "Екстасий" струват по 72 млн. паунда всяка, "Льо Гран Бльо" е с 12 млн. по-евтина. В момента си строи нова яхта, която ще му излезе 100 млн.

# 18
  • Мнения: 1 002
той се развежда , а Елизабет Тейлър се жени за 9 път  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13 512
той се развежда , а Елизабет Тейлър се жени за 9 път  Simple Smile
Така е то- за едни сватба, за други-брадва!

# 20
  • Мнения: 2 013
И как с кратката описана трудова биография стигаме до тия числа!?
Той продавал употребявани гуми и играчки, оженил се за стюардеса, запознал се с Березовски, станал близък на Елцин и ей ви Сибнефт и милиадри паунди...
Кражбата в Русия е наистина гигантска. А бедността на масите - голяма.

# 21
  • Мнения: 1 813
 newsm78 Аз пък искам да видя съпругата му Ирина.

# 22
  • Мнения: 1 002
newsm78 Аз пък искам да видя съпругата му Ирина.
много е хубава , много ...

# 23
  • Мнения: 13 512
newsm78 Аз пък искам да видя съпругата му Ирина.


Милиардерът е мишена № 1 за отвличане, годишно харчи по $2,3 млн. за охрана
110-метровата яхта "Льо Гранд блу", която Абрамович подари на ШвидлерЛОНДОН. Най-богатият руски олигарх Роман Абрамович е подарил 110-метровата си яхта "Льо Гранд блу" на бизнес партньора си Евгений Швидлер, твърди британският в. "Сън". Навремето живеещият на Острова собственик на футболния клуб "Челси" купил яхтата за $85 млн. от един от основателите на "Майкрософт" Пол Алън. Сега цената й е $140 млн. 39-годишният Абрамович познава 41-годишния милиардер Швидлер от 20 години и го смятал за един от малкото, на които може да вярва. "Той никога няма да забрави ролята на Евгений за спечелването на английския шампионат", казал запознат източник. Швидлер изигра решаваща роля и при купуването на "Челси" от Абрамович. Олигархът и семейството му оглавяват черния списък на "най-желаните жертви" на Острова, твърди в. "Сънди мирър". Те са № 1 в списъка на отвличания за откуп, смятат експерти от "Прожект тийм", елитна част на Скотланд ярд. Охраната му се състои от 12 души, които преди са служили в елитни военни части. Годишно той харчи около $2,3 млн. за заплатите им. Само за началника на службата за сигурност Абрамович заделя годишно $400 000. Жилището на олигарха е натъпкано с камери. Той се придвижва само с бронирани коли. На мачовете на "Челси" с жена си Ирина пътуват в отделни коли, за да не останат сираци 5-те им деца при атентат.    
в. Стандарт

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 23:37 от monda

# 24
# 25
  • Мнения: 2 013




А тази е новата - Дария Жукова.

# 26
  • Мнения: 13 512
И как с кратката описана трудова биография стигаме до тия числа!?
Той продавал употребявани гуми и играчки, оженил се за стюардеса, запознал се с Березовски, станал близък на Елцин и ей ви Сибнефт и милиадри паунди...
Кражбата в Русия е наистина гигантска. А бедността на масите - голяма.
Ето още нещо:

Босът на “Челси” започнал с контрабанда на цигари, дънки и парфюми, разкрива първата му съпруга
ЛОНДОН
Веселин СТОЯНОВ
Огромният самолет бавно се издига в нощното небе над Москва и един млад студент на борда въздъхва с облекчение. Току-що е успял да прекара пълна чанта с цигари “Марлборо” и парфюми “Шанел”, предназначени за черния пазар. Ако го бяха хванали, щяха да го пратят в Сибир за срок до 5 години. 20-годишният Роман Абрамович обаче не се колебаеше да рискува. Именно този безстрашен подход към бизнеса го тласна от дребното черноборсаджийство до несметните богатства. По ирония на съдбата по-късно стана притежател на 26% от акциите на “Аерофлот” компанията, която използваше, за да осъществява контрабандата си на млади години.
Роман е роден, за да прави пари, споделя първата му съпруга Олга Абрамович. Той би станал богат във всяка една страна по света. Фактът, че го направи в комунистическа Русия сам по себе си говори на какво е способен, допълва тя. Роман отказва да говори за първите години от противоречивата си кариера или за първия си брак. Олга обаче си спомня всичко: Той купуваше цигари, парфюми, дънки “Ли Вайс” и “Вранглер” и скъпи шоколади в Москва, където имаше приятели и малък апартамент. След това хващаше самолета за Юхта градчето, в което и двамата учехме, намиращо се на два часа път на север. Криеше в багажа всички тези скъпоценни вещи, които в Юхта не можеха да се намерят на никаква цена. Пренасянето им бе по-лесно, тъй като полетите бяха вътрешни и проверките не чак толкова строги. Въпреки всичко обаче рискът беше огромен и той го знаеше. Частният бизнес бе забранен в бившия Съветски съюз и се наказваше със затвор. Роман работеше с доста хора. Ако само един от тях си бе отворил устата, щеше да стане най-лошото. Той гледаше аналитично на нещата. Беше наясно, че бедата можеше да стане, и правеше всичко възможно да намали риска. Продаваше само на хора, които познаваше. Никога не разкриваше източниците си в Москва. В резултат успя да натрупа състояние още като студент.
В онези години доста хора работеха на черния пазар. Всъщност Роман нямаше чак такава нужда да го прави, тъй като произхождаше от относително заможно и уважавано семейство. Мисля че по-скоро се забавляваше. Обикновените хора приемаха черната борса като факт от живота и я считаха едва ли не за легална. Всеки познаваше по някой друг замесен. Имаше и такива, които не одобряваха подобна дейност, тъй като тогава се работеше много за малко пари. За Роман обаче имаше само едно престъпление да бъде хванат.
Абрамович се впуска със същата решителност в всяко едно свое начинание. Включително покоряването на Олга. През лятото на 1987 г. тя е на 23, а той на 20. Двамата са студенти в Индустриалния институт в Яхта. Той учи магистрално строителство, а тя геология. Забелязва я на частно парти в един бар, но е твърде срамежлив да я заговори и моли свой приятел да я покани на танц. Не си спомням кое момче от групата му отправи поканата, но веднага приех и останах впечатлена, спомня си тя. Роман беше красив, висок, строен, с пронизващи сини очи и изискано облечен. Винаги носеше костюм, дори и у дома.
Танцуваше великолепно
Отпуснах се в ръцете му и той ме водеше из дансинга с изключителна грациозност за такъв едър човек. Говорехме много. Изглеждаше много зрял за възрастта си. Напуснахме купона, след което цяла нощ си говорехме и се целувахме. Казах му, че веднъж съм била женена и имам тригодишна дъщеря Анастасия. Той ми отвърна, че обожава децата и това не било проблем. За пореден път се уверих в неговата зрялост.
След няколко дни я кани в малкия си апартамент в Москва само на миля от Кремъл. Там за пръв път правят любов.
Бяхме луди един по друг, спомня си Олга с усмивка. И двамата бяхме имали любовни връзки, така че всеки знаеше какво да прави в леглото. Страстта между нас бе огромна и чувствах, че започвам да се влюбвам, допълва тя. Осем седмици след първата им среща Абрамович є предлага брак. В началото ми предложи да се пренеса у тях, но му казах, че семейството ми няма да погледне с добри очи на това. Добре, нека тогава всичко да бъде официално. Ще се омъжиш ли за мен?, попита ме той. Помислих, че се шегува и му казах, че ще си помисля, разказва Олга. Много скоро обаче тя осъзнава, че Роман е човек, който не признава уклончиви отговори.
След три дни се върнах в Юхта, а той ме последва и дойде право при майка да є иска ръката ми. Появи се с костюм, както обикновено, огромен букет рози и бутилка съветско шампанско. Беше доказал своята решителност, затова се съгласих да се оженим. Показа се като мъж, който знае какво иска и не се спира пред нищо. Попитах го дали смята, че трябва да взема името му след женитбата, тъй като в Русия това не е задължително. Това е изцяло твой избор, скъпа, отвърна ми той. И докато обмислях окончателното си решение, добави: Разбира се, ако не вземеш името ми няма да се оженя за теб. Реших да приема името му. Това е Роман  той поднася нещата с кадифена ръкавица,
но хората често откриват, че под нея се крие железен юмрук, завършва Олга.
Женят се през декември 1987 г. в Москва, в присъствието на семействата им и тесен кръг от приятели. Този железен юмрук помага на 37-годишния в момента Абрамович да построи огромна бизнесимперия и да се превърне в един от най-богатите хора в света. Първия си голям пробив осъществява на 29-годишна възраст, когато благодарение на близките си политически връзки с тогавашния президент Борис Елцин купува сибирската нефтена компания “Сибнефт”.
Реално тя струва над 1.5 млрд.долара, но той плаща само 130 млн.
Също така придобива повече от половината от втория по големина в света производител на алуминий “Русал”. В момента притежава имение от 104 акра край Москва, вила в Сен Тропе, замък в Австрия, апартамент в лондонския “Найтсбридж” и имение, разположено на площ от 424 акра в Западен Съсекс. Има си частен самолет “Боинг 767” и две огромни яхти на обща стойност 200 млн. долара. През лятото купи английския футболен клуб “Челси” и привлече топиграчи като Ернан Креспо, Деймиън Дъф, Адриян Муту и Хуан Себастиян Верон.
Според Олга свръхамбицията на Роман се дължи в голяма степен на ранната гибел на неговите родители. Майка му Ирина умира на 28-годишна възраст при нелегален аборт през октомври 1967 г. само ден преди първия му рожден ден. Година и половина след това 32-годишният му баща Аркадий загива при работен инцидент блъснат е от кран. Младият Роман е отгледан от леля си Людмила и чичо си Лейб в Юхта малко градче с петролно находище, точно под Северния полюс. Съседите помнят малкия Абрамович като срамежливо дете.
Роман страдаше неимоверно за родителите си и не обичаше да говори за тях, споделя Олга. Вероятно това бе причината за изключителната му зрелост на млади години. Изобщо не пушеше,
пиеше само по малко предимно шампанско.
Предпочиташе портокалов сок и вода. В Юхта нямаше подобни навици сред хората. Зимите бяха жестоки и всички пиеха водка, за да се сгреят. Роман обаче не изпитваше нужда от това. Той бе тотално независим. Родителите му бяха отнети, но той бе твърдо решен да построи нещо свое, което никой не може да му отнеме, допълва бившата му съпруга.
Роман и Олга се развеждат през 1989 г. Заедно с втората си жена Ирина и петте си деца, руският бизнесмен живее в Англия. Страхува се да се върне в Русия, за да не бъде арестуван. Руските политици искат разследване на петролните му сделки, с помощта на които натрупа колосалното си състояние. Преди три седмици най-богатият човек в Русия Михаил Ходоровски бе арестуван и обвинен, че е ограбил държавата с над 1 млн. долара.
Роман винаги е притежавал таланта да бъде на точното място в точното време. Той работи здраво, умен е и поема рискове, каквито друг не би се осмели да поеме. В последното десетилетие много богатства в Русия са били бързо натрупвани и бързо загубвани. Роман е човек с късмет, защото сам си го е изградил, завършва Олга.…

# 27
  • Мнения: 6 167
не виждам в Жукова нищо, което да си заслужава развода с тази красива жена и загубата на 50 милиарда паунда.

Монда,. ама таз Жукова на едната снимка... това ли прави, което си мисля? newsm78

и двете са безспорни красавици.

абрамович ми е гаден, защото е крадец и това се вижда с просто око.
мразя тия перачи комунистически.
ако помня правилно, покрай световното по футбол акустира с някаква флотилия и задръсти водния трафик някъде по итал. пристанища  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 13 512
не виждам в Жукова нищо, което да си заслужава развода с тази красива жена и загубата на 50 милиарда паунда.

Монда,. ама таз Жукова на едната снимка... това ли прави, което си мисля? newsm78

и двете са безспорни красавици.

абрамович ми е гаден, защото е крадец и това се вижда с просто око.
мразя тия перачи комунистически.
ако помня правилно, покрай световното по футбол акустира с някаква флотилия и задръсти водния трафик някъде по итал. пристанища  Mr. Green

-Е.Лени.... ама ти голяма гросистка излезе! Става въпрос за 5, а не за 50  милиарда паунда,брееееее...за нищо  ги нямате милиардите,ей!
-А на снимката-знам ли?Ако питаш Абраамович- ще  каже, че си е набола крака, залитнала и е седнала на чуждия шезлонг.
-Беше идвал и в Българя с  яхтата си

# 29
  • Мнения: 6 167
не виждам в Жукова нищо, което да си заслужава развода с тази красива жена и загубата на 50 милиарда паунда.

Монда,. ама таз Жукова на едната снимка... това ли прави, което си мисля? newsm78

и двете са безспорни красавици.

абрамович ми е гаден, защото е крадец и това се вижда с просто око.
мразя тия перачи комунистически.
ако помня правилно, покрай световното по футбол акустира с някаква флотилия и задръсти водния трафик някъде по итал. пристанища  Mr. Green

-Е.Лени.... ама ти голяма гросистка излезе! Става въпрос за 5, а не за 50  милиарда паунда,брееееее...за нищо  ги нямате милиардите,ей!
-А на снимката-знам ли?Ако питаш Абраамович- ще  каже, че си е набола крака, залитнала и е седнала на чуждия шезлонг.
-Беше идвал и в Българя с  яхтата си

абе, 5, 50... кой ти брои.
след 1000 за мен всичко е 50 милиарда паунда  Mr. Green Wink Mr. Green

# 30
  • Мнения: 6 390
Абрамович се жени за първата си съпруга Олга през 1987 г. Тя има дете от предишния си брак и е 3 г. по-възрастна от него. Развеждат се 2 г. по-късно. През 1991 г. се жени за Ирина, която тогава е стюардеса в "Аерофлот". Двамата се запознават в самолета, докато тя е на работа. Роман и Ирина имат пет деца - Ана (14), Аркадий (12), Соня (11), Арина (5) и Иля (3).
 Абрамович е голям фен и на Формула 1, често може да бъде видян по състезанията в Европа. Приятел е със собственика на Ф1 Бърни Екълстън.

и още
http://topsport.ibox.bg/news/id_1056003161

# 31
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето я въпросната Ирина. Не бих казала, че е страшна красавица, но шапка й свалям, че е родила 5 дечица  Hug





# 32
  • Мнения: 520
Ако моят мъж имаше 1 мил лева ,дори, и аз бих родила 5 деца Laughing

# 33
  • Мнения: 13 512
той се развежда , а Елизабет Тейлър се жени за 9 път  Simple Smile

"Елизабет Тейлър се жени на 74 години за 9-ти път
16 октомври 2006 / DnesPlus
Лиз Тейлър пак е влюбена и отново ще минава под венчило.
Елизабет Тейлър, 74-годишната жива легенда на Холивуд отново е влюбена и планира да мине за девети път под венчило, пише британският жълт вестник “Сънди експрес”.Актрисата, която има зад гърба си 8 брака и е окачила на колана си скалповете на 7 мъже /с единия от тях - Ричард Бъртън, са били женени два пъти/, преживявала нов нежен роман с фотографа от ирански произход Фируз Захеди /57 г./."

# 34
# 35
  • Мнения: 805
Така ли? Честно казано, не зная да е/бил тенисист. Поне не профи. Да не се бъркаш със Сафин? Сафин имаше връзка с Жукова.

# 36
  • Мнения: 412
Така ли? Честно казано, не зная да е/бил тенисист. Поне не профи. Да не се бъркаш със Сафин? Сафин имаше връзка с Жукова.
явно,да
мислех,че въпроса бе за това кой е Сафин.
извинете ме Embarassed
не мислех,че има хора,които не са чували за Абрамович
отново се извинявам
по темета: смятате ли 1.че ще й даде развод
2.че тя ще получи 1/2 от парите

# 37
  • Мнения: 1 370
Днес прочетох ж лайф-а на дир.бг, че това са само слухове за развод. Има интервюс адвоката му и опрпвергава тази информация напълно.

# 38
  • Мнения: 412
Днес прочетох ж лайф-а на дир.бг, че това са само слухове за развод. Има интервюс адвоката му и опрпвергава тази информация напълно.
нормално е адвоката да опровергава,защото те няма да се дадат без бой
кой си мислите ще я пусне тази бивша стюардеса с 5.5 млн,ей-така?
по всякакъв начин ще се мъчат да я избалъчат или откажат от развод,най-малкото,което е
сега,сигурно ще излезе наяве версия,че те не са имали сексуални и каквито и ад било други отношения,но Роман Абрамович е разкарвал тази красавица със себе си,просто ей-така
успех и желая на Ирина
п.п.интересно ми е какво би казал нейния адвокат Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 13 512
кой си мислите ще я пусне тази бивша стюардеса с 5.5 млн,ей-така?
5.5 милиарда,не милионааааааана саааааа... и то паунди!!!
А това,че е бивша стюардеса няма нищо странно- като се е оженил за нея, Абрамович е бил  дребен трафикант ....тогава и тя му е била много!

# 40
  • Мнения: 3 423
хехе
не е футболист, собственик на футболисти и губернатор на Чукотка, ако не бъркам олигарха

Да, това е тоя с бунашката физиономия, знам го.
Дето даже Путин го вика да му се кара за туй-онуй.
Направи ми впечатление, че докато Путин говореше
с ръце на масата, тоя Абрамович седеше с ръце под
масата, като първокласник, ненаписал домашно по
родна реч. Който разбира от езика на жестовете,
може повечко да се поизкаже. Иначе на чукчите
им е пребоядисал къщите, направил ги е като бонбонки,
ама откакто данъчните облекчения на Чукотка
не са вече толкова леки, ще му секне бизнеса там.
А жена му може би иска да го напусне, защото вместо
да дава всичките си пари на нея, той хвърля цялата си
губернаторска заплата в един дом за сираци на Чукотка.
Колкото и пари да има, не ме кефи, гледа дебилски,
и аз ще си поискам обезщетение, че съм го търпяла
известно време и ще се омета, преди да развия страхова невроза.

# 41
  • Мнения: 5 539
Честно казано, не вярвам, че съпругата ще получи половината състояние при развода. Ако успее да вземе дори 1 милиард, пак трябва да е щастлива.
И все пак, не мога да не чувствам удовлетворение от името на всички жени по света, че на Романчо скъпо ще му излезе кръшкането Mr. Green Че каква ли е тази магьосница в леглото, заради която си струва да загубиш милиарди паундове /без да споменаваме разрушаването на 1 семейство с 5 деца/??? Rolling Eyes

Но и друго си мисля, и тук неволно ще подкрепя Жоро1. Нима е възможно човек с такива финансови средства, който може да има до себе си някои от най-красивите жени на света, да се ограничи само със собствената си съпруга? Още повече, че става въпрос за едно просто момче, което се е издигнало благодарение на своя бизнес-нюх, но и на много съмнителни обстоятелства...

# 42

Общи условия

Активация на акаунт